2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Nevaa

Düna akşam karnımın sol alt kısmında acayip bi sancı hissettim. 5-6 dk kendime gelemedim.Bayada korktum.Sonra geçti.Şimdi yeniden hafif hafif sancımaya başladı.Korkuyorum.Nedeni ne olabilir?
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 29 Temmuz , 2010, 14:20:59
büşracım aramızda bi hafta var gösterir artık seninkide randevun ne zamn doktorla merak ettim  :)  seninki kıpırdanmaya başladımı :D

ayy ne va hadi 2 haftaya kadar seninkinide öğrencez inşallah biran önce öğrenelim ben şimdi isim arıyorum çoğu vaktimde bol bol :D
canım doktor kıza benzio dedi 3. ayımda daha sonra 4. ayımda gittim aklın karışmasın bebek tam göstermiyo dedii..randevum 3 ağustos bu sefer belli olur inşallah ama bi kzıım olsun çok isterim:) ewet canım 4 gündür kıpırdamalar başladı:)duşa girdiğimde görsen balık gibi oluyoo=)

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: Nevaa - 30 Temmuz , 2010, 10:47:39
Düna akşam karnımın sol alt kısmında acayip bi sancı hissettim. 5-6 dk kendime gelemedim.Bayada korktum.Sonra geçti.Şimdi yeniden hafif hafif sancımaya başladı.Korkuyorum.Nedeni ne olabilir?
tam olarak kaç haftalıksın canım bnmde ara ara sancılarım oluyoo

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

♥ღвüşяαღ♥

bende de oluyodu doktorum bebek geliştiği için demiştiii rahim büyüdüğünden sancı olabilirmiş içini ferah tutu dünyada ekmeği varsa hiç bişey olmazz bitanem

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: **Gül** - 29 Temmuz , 2010, 12:44:14
Bendee istiyorummm.  :occasion5:
Aysenurcugum ne mutlu sana. bundan sonra oglunun hareketleriyle heycanlanacaksin neguzel. Hem harektleriyle Anne ben burdayim diyecek sana. Darisida bize olur insallah  :amin: :amin:

evet gul o kadra tatli bisey  ki anlatamam her sabah Günaydin der gibi minicik hareketleriyle uyandiriyor artik beni :)  :love9:

Nevaa

Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 30 Temmuz , 2010, 11:47:14
bende de oluyodu doktorum bebek geliştiği için demiştiii rahim büyüdüğünden sancı olabilirmiş içini ferah tutu dünyada ekmeği varsa hiç bişey olmazz bitanem

Teşekkür ederim.Rahat olmaya çalışıyorum ama insanın aklına takılıyor işte.

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

kizlar banada arada sirada oluyor, Rahmim igne gibi batiyor bir kac saniye hareket edemiyorum
cok batiyor vallahi, sanirim sanci olabilir.. doktorumda dedi zaten arada sancin olabilir normal dediydi

♥ღвüşяαღ♥

ayşenurcum daha net göbişli bi foton yok muu maşşallah çıkmış sennkii bnn burdayım dio:)

Balböceği

SeLaM hanimlar Dun ben biraz benim kizi yordum dun bayagi gunum hareketli gecti  :ehi: :ehi:
aksam kipir kipir oynuyordu findigim ama  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  bu rahimdeki batmalar sancilar 17. haftaya girisimizde bizdede oldu bi ara cok korktum nette arastirdim biside bulamadim bosverdim artik  :hello2:

♥ღвüşяαღ♥

boşver tabii taksakta ne oluyoo sankii bişey yoksa bile oluyoo taka takaa..

Balböceği

aynen busra ya dusun dusun kafayi yemeye geliyor insan  :cildir:

Balböceği

1- tuğba                                119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            147 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 147 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)     
7- melekk                               149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
8- ELif                                   149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                         
13-Balbocegi                          160 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     164 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              177 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-özlemim                           193 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
19-Lunary                             196 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20- chilek                              199 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-sabırsız                             207 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-hasretali                           212 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               216 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥