2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

kizlar ben oglusumu artik iyice hissediyorumm cok guzel bir duygu yaaa  :love9:
gunden gune daha belirgin hareketlerii, artik ayaktayken otururken yurukende
hissediyorum cok erken ve ilk bebegim olmasina ragmen... heralde oglum cok hareketli olucak =)  :love9: :D

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

**Gül**

Bendee istiyorummm.  :occasion5:
Aysenurcugum ne mutlu sana. bundan sonra oglunun hareketleriyle heycanlanacaksin neguzel. Hem harektleriyle Anne ben burdayim diyecek sana. Darisida bize olur insallah  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

esra26

1- tuğba                                120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               137 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           144 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            148 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 148 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)      
7- melekk                               150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                   150 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         150 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           160 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
13-Balbocegi                          161 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     165 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           168 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  172 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              178 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-Lunary                             197 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19- chilek                              200 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-sabırsız                             208 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-hasretali                           213 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               217 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 29 Temmuz , 2010, 11:51:55
kizlar ben oglusumu artik iyice hissediyorumm cok guzel bir duygu yaaa  :love9:
gunden gune daha belirgin hareketlerii, artik ayaktayken otururken yurukende
hissediyorum cok erken ve ilk bebegim olmasina ragmen... heralde oglum cok hareketli olucak =)  :love9: :D

ohh ne güzel kıpırdak olcak paşa  ;D benim oğluşumda vuruyo arada sırada ama yürürken falan hissetmiyorum yani anca kendimi vererek dinleyince anlıyorum ama otururken çok ii hissediyorum geçen arkadaşımla ne isim koysak diye konuşuyoduk ilk defa o kdar güçlü vurdu hissetti heralde melekim  :love9:

♥ღвüşяαღ♥

erkeklerr önde gidioo wallaaaa:)ayyy bnmkide bu ay kendini bi göstersee:)

Nevaa

Evet erkekler şimdilik önde.14 ünde de benim randevum var.Bakalım belli olur belki.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

esra26

29 Temmuz , 2010, 14:20:59 #997 Son düzenlenme: 29 Temmuz , 2010, 14:22:42 esra26 (eda_m)
büşracım aramızda bi hafta var gösterir artık seninkide randevun ne zamn doktorla merak ettim  :)  seninki kıpırdanmaya başladımı :D

ayy ne va hadi 2 haftaya kadar seninkinide öğrencez inşallah biran önce öğrenelim ben şimdi isim arıyorum çoğu vaktimde bol bol :D

Nevaa

İsim olayını cinsiiyetten sonraya bıraktık ama baya zorlanacağız galiba.

nurtaç

slm arkadaşlar ya artık bende hissetmek istiyorum kuzumu kızlar yarın dr gitcez inş cinsiyetini öğreniriz 16 haftalık şu anda  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Balböceği

16. haftaya girdik o zaman kuzum geceleri hareketliydi sonra bi arada hissetmedim
hergun kendimi dinliyordum 2 gun once ellerimi karnima koydum elimin icinde geziyordu findigim sanki  :love9: :love9:
rabbim diger arkadslarada nasip eder insallahhh  :amin:

**Gül**

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 29 Temmuz , 2010, 16:25:48
16. haftaya girdik o zaman kuzum geceleri hareketliydi sonra bi arada hissetmedim
hergun kendimi dinliyordum 2 gun once ellerimi karnima koydum elimin icinde geziyordu findigim sanki  :love9: :love9:
rabbim diger arkadslarada nasip eder insallahhh  :amin:
Aminnnnnn  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

özlemim

esra26

30 Temmuz , 2010, 08:10:03 #1004 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2010, 08:12:41 esra26 (eda_m)
1- tuğba                                119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            147 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 147 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)      
7- melekk                               149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                   149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             154 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
13-Balbocegi                          160 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     164 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              177 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-özlemim                           193 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
19-Lunary                             196 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20- chilek                              199 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-sabırsız                             207 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-hasretali                           212 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               216 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar: