2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

kimyaci34

merhaba kızlar.kandiliniz mübarek olsun.buarada listeye eklediğiniz için tşkr.az kalmış bebeişime kavuşmaya inş :binkybaby:
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

Balböceği

selam kimyaci hg nasilsinnn valla benim icin azmi kaldi uzuyormuuu bilemiyom  ;D

Balböceği

1- tuğba                                123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 151 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)     
7- melekk                               153 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
8- ELif                                   153 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         153 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   
10-Shabby                              158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          160 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                         
13-Balbocegi                          164 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: (kız)
14-Kara_cicegim                     168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-zuzuipek                           202 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17- chilek                              203 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-sabırsız                             211 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-hasretali                           bilmiyorum ama yolda:)                 :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Balböceği

Alıntı yapılan: Nevaa - 26 Temmuz , 2010, 18:08:32
Bende 2011 Ocak annesi olağım bende inşallah :):)
hamilemisin cnm desene ayni aydayiz senle  :D

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

Balböceği

Gozun aydin olsun cnm sag salim mevlam kucagina almayi nasip etsin  :amin:
bizde ocagin ilk haftasindayizzz  :k06: :k06: dusundukce insanin ici kipir kipir oluyor  :D

**Gül**

Neva hosgeldin rahat bir hamilelik gecirirsin insallah
Kimyaci gozun aydin listeye girmissin. Ben daha giremedim bakalim. Bir ekleyen olursa insallah bebis dogmadan  :suclu: :suclu: :suclu:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Nevaa

Hoşbuldum :)Teşekkür ederim arkadaşlar. Benide ekleyebilir misiniz listeye... :nazar:

esra26

27 Temmuz , 2010, 08:18:14 #924 Son düzenlenme: 27 Temmuz , 2010, 09:00:52 esra26 (eda_m)
1- tuğba                                122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 149 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            150 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 150 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)      
7- melekk                               152 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                   152 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         152 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           162 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
13-Balbocegi                          163 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     167 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           170 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              180 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-Lunary                             199 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-zuzuipek                           201 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20- chilek                              202 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-sabırsız                             210 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-hasretali                           bilmiyorum ama yolda:)                 :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

Alıntı yapılan: **Gül** - 26 Temmuz , 2010, 20:14:24
Neva hosgeldin rahat bir hamilelik gecirirsin insallah
Kimyaci gozun aydin listeye girmissin. Ben daha giremedim bakalim. Bir ekleyen olursa insallah bebis dogmadan  :suclu: :suclu: :suclu:

canım benim kıyamam çok özür dilerim anam görmemişim ben seni  :y25: 1 haftadır yoktum da  :opucuk: hemen ekliyim senide hayatım bebişler doğmadan   :k06:

Nevaa

esra26

Nevaa

İyi gidiyor. Çok uykum geliyor ve çabuk yoruluyorum.

esra26

aynen bende senin gibiydim ama su aralar atlattım çok şükür bakalım bide çalışıyorum yoksa cok zor oluyodu işkence gibi