2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Eliff gozun aydinn  :hello2:. Darisida ogluna saglicakla kavusmana olsun insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif84

Alıntı yapılan: **Gül** - 23 Temmuz , 2010, 14:13:47
Eliff gozun aydinn  :hello2:. Darisida ogluna saglicakla kavusmana olsun insallah  :amin: :amin: :amin:

gülcüm çok saol amin inşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

elif84

Balböceği

1- tuğba                                126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 153 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            154 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 154 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)      
6- melekk                               156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
7- ELif                                   156 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         156 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
9- Shabby                              161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                          163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                           166 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
12-Balbocegi                          167 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: (kız)
13-Kara_cicegim                     171 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                           174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                           205 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16- chilek                              206 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-sabırsız                             214 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

Lunary

kızlar beni de eklein lütfen daha cinsiyet bilmiyoruz ama şubat 2011 de doğumum insallah

kimyaci34

ya benide ekleyin yeni gördüm burayı.doktorum 17 ocak dedi.ama annem kız okadar beklemez diyor.son adet tarihim 18 mart
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

**Gül**

Kimyaci Oncelikle hayirli olsun bebisin. |Insallah sorunsuz bir hamilelik gecirir ve bebisini saglicakla kucagina alirsin  :amin: :amin: :amin:
Bence de annen hakli sen ona kulak ver  :laughing7: Doktorun hesabina gore 44 hafta oluyor ki bebeklerin ortalama dogum tarihi 40 Hafta. Bence doktorun hesaplamalarda bir yanlislik yapmis. Benim Sat: 13 Nisan Beklenen dogum tarihi 18 Ocak. sen simdiden kendini Aralik ayina hazirla ve ilk kontrolunde doktoruna tekrar sor bunu. Soyledigin tarihe gore yaklasik dogum tarrihi 23 Aralik olabilir  :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Napiyn nasilsin gull bende bi bakiyimda kahvalti yapiyim dedim  :k06:

**Gül**

bende iyiyim nasil olsun Bende Hem annemle konusuyom hem yaziyom :occasion5: :occasion5:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

iyi ediyorsun valla  :k06: :k06: kendine iyi bak gul ben cikiyorummm hayirli gunlerrr  :hello: :hello:

kimyaci34

Alıntı yapılan: **Gül** - 24 Temmuz , 2010, 12:32:57
Gunaydin tekmeci kizin annesi  :D  :flowers:

CANIM HAKSLISIN Bİ KARIŞIKLIK OLDU AMA ANLAMIŞ DEĞİLİM.DEDİM AKILLI DOKTORUMA BİZİM HESAPLA SENİN HESABIN BİR OLMAZ DEDİ ÇIKTI İŞİN İÇİNDEN.ARALIK SONU GİBİ MUHTEMELEN HAYIRLSIYLA GELİR İNŞ.ŞEYMOŞUMUZ.BENİDE EKLERSENİZ SEVİNİRİM LİSTEYE ÖPTÜM TÜM ANNİŞ ADAYLARINI
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

Balböceği

elif84

Alıntı yapılan: kimyaci34 - 23 Temmuz , 2010, 21:51:25
ya benide ekleyin yeni gördüm burayı.doktorum 17 ocak dedi.ama annem kız okadar beklemez diyor.son adet tarihim 18 mart

hayırlısı olsun canım gül haklı doktorun bi yanlışlık yapmış benim son adet tarihim 20 mart doğum 26 aralık 2 3 gün aramız var o kadar ocak 17e kadar bebek beklemez

hamilelik nasıl gidiyo benim ara ara kasığımda ağrı oluyo normalmiş bide sağ kulağım cınlıyo hep yaa oda tansiyonum düşüyomuş ondanmış cok sıcak o yüzden

cinsiyetini öğrendin mi

bizimki erkek olcak dün öğrendik :) :hieyt: :hieyt: :hieyt: