2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

hasretALİ

öle dediler tatlım valla ben onların yalancılarıyım bende ilklerde kız hissettim rüyanda kızım oldu ama gören erkek dio aklım karıştı:))))))))sağlıklı olsunda önemli değil ilk bebişimiz

**Gül**

Alıntı yapılan: hasretALİ - 22 Temmuz , 2010, 17:03:51
öle dediler tatlım valla ben onların yalancılarıyım bende ilklerde kız hissettim rüyanda kızım oldu ama gören erkek dio aklım karıştı:))))))))sağlıklı olsunda önemli değil ilk bebişimiz

tabikii Kesinlikle. Saglikli olsunlarda gerisinin onemi yok. Bana da yapilan tum yorumlar erkek oldugu yonunde. ruyalarimda da hep erkek. onlarinda etkisinde kaldim galiba. bazen oglummm diye sevesim geliyor  :k06: :k06: Ama kiz olursa da hiiiiiic farketmez. Bitanemiz olacak o bizim
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

hadi hayırlı olsun tatlım 2 hafta var aramızda 8+4benimde 9haftadayız yani

Lunary

seninde hayırlı olsun canım. sağlıklı sıhatli bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Allah!

Balböceği

selam kizlar bu aksam annemle konusurken karnimin altinda bisey hissettim iki kere atti
tabi genelde elim hep karnimda oldugundan o kadar derin hissettim  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 23:07:04
selam kizlar bu aksam annemle konusurken karnimin altinda bisey hissettim iki kere atti
hayırlı olsun bocugum bak annenle konuşmak ıyı geldı bebişe heyecanlandımı nee annanesının sesını duyunca  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: PARİSS - 22 Temmuz , 2010, 23:33:34
hayırlı olsun bocugum bak annenle konuşmak ıyı geldı bebişe heyecanlandımı nee annanesının sesını duyunca  :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: bazen annemle konusmak iyi geliyor icimi dokmek eskiden boyle degildi yani konusmazdim aama simdi cekemiyomm bazi seylerii  :'( oda sabret diyip duruyor  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 23 Temmuz , 2010, 00:02:58
:k06: :k06: :k06: bazen annemle konusmak iyi geliyor icimi dokmek eskiden boyle degildi yani konusmazdim aama simdi cekemiyomm bazi seylerii  :'( oda sabret diyip duruyor  :amin:
annene anlat rahatlarsın canım içine ata ata patlayacan..annen tecrubelıdır en azından fıkırlerınden faydalanırsın
bı turkıye ye gıtseydın ne kadar ıyı gelecektı o pıs abı ızın vermez kı  :violent1: :violent1:

Balböceği

Alıntı yapılan: PARİSS - 23 Temmuz , 2010, 00:09:03
Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 23 Temmuz , 2010, 00:02:58
annene anlat rahatlarsın canım içine ata ata patlayacan..annen tecrubelıdır en azından fıkırlerınden faydalanırsın
bı turkıye ye gıtseydın ne kadar ıyı gelecektı o pıs abı ızın vermez kı  :violent1: :violent1:
benim herifff 9. ayda isler dusuyor diyor bakalim tasinmassak parada biriktirirsem gideriz diyor tabi umitlenmememk lazim  :sad1:

Balböceği

1- tuğba                                126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               143 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 153 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            154 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 154 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:       
6- melekk                               156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
7- ELif                                   156 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         156 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   
9- Shabby                              161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                          163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                           166 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                         
12-Balbocegim                        167 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: (kız)
13-Kara_cicegim                     171 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                           174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                           205 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16- chilek                              206 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-sabırsız                             214 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

**Gül**

Edacigim bebeginin hareketini duymana cooook sevindim  :hello2: :hello2: Insallah en kisa zamanda daha siddetli ve daha duzenli hissetmeye baslarsin Darisi da bizlere olsun  :D
Bu arada beni de su listenin arasina  birara sıkıstırırsanız sevinirim  :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

ay gulcum cok saol bugun sabaha kadar kasiklarimda oynama vardi kizz sorma cok ilginc bisey yatirmadi hanfendi  :ehi: :ehi: insallah cnm hissedersin bugun eltiyede dedim oynuyordu diye hani diyorlarya kelebek cirpinisi gibi falan filan yok oyle bisey anm  :k06: :k06: karnim genis oldugundan oturdugum yerde bakiyorum sag veya solda diklesme var biliyom ordaaa  :k06: :k06: :k06

gul kac gunun kaldi ben hesaplamayi bilmiyom daha dogruus kac gun oluyor bilmiyorum  :-\

**Gül**

Yaaaa Edaa inan cok sevindim. Sanki ben hissediyormus gibi okudum yazilarini. Bu cok guzel yaa Dur birazda burdan sevineyim  :k06:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Eda benimde 178 gun varmis  :D
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

elif84