2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 22 Temmuz , 2010, 14:31:49
Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:23:09
ne guzel yaaa bende 1 ocakta gunum dolacak ayin 9 kadar 9 ocak gozukuyor  :k06: :k06:
1 ocakta dogar insallahh  :amin:
inşallah 1inde doğar bnede 1 ocak doğumluyum
teyzesiyle aynı gün olsun doğum günü
ne guzel yaaa bende 1 agustosya ondan cok istiyommm  :k06: :k06: :k06: :k06:

#tugba#

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:30:11
aminn insallah tugbacim oynuyor mu seninki ne zaman hissettin  :k06: :k06:

3 haftadan beri hissediyorum cnm ama elimi koyduğumda kesiyo oynamayı :dontknow:
babasıda hissetsin istiyorum el deydiği anda oynamıyo :toothy10:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

Balböceği

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: heme hemen her dkka elim karnimda oynasin diye yok desene cok bekliycezzz  :ehi: :ehi:

özlemim

slm bende aranıza bugün katıldım benim 14 yıllık evliğimde çocuğum olmadı en son 17 nisanda hastalandım mayıs ve hazirandada hastalanmadım yaşım 37 ve menopoza girdiğimi düşünmeye başladım ama yinede bir test yaptırim dedim 2 temmuzda test yaptım ve hamile çıktım ama inanamadım ve doktora gittim ve kantestide yapıldı ve yine hamile çıktım doktor ultrasonda baktı oluşmuş bir kese var ama büyüklüğünü göremiyorum dedi ve beni daha gelişmiş bir ultrasyona yönlendirdi bu ultrasondada bebeğin 8 haftalık ve 2 günlük olduğu söylendi ve kalp atışınıda dinlettirdi bana doktor o anı ve duygularımı anlatamam size doktorumun bana dediği 17 nisana göre bebek çok büyük olmalı dedi bu durumda siz adet olmanıza yakın hamile kalmışsınız dedi buda tahmini 5 mayıs dedi ve doğumada tahmini 12 şubat dedi şimdi ben 11+3 deyim pazartesi günü 2li test denilen o testi yaptıracam  benim merak ettiğim ve sizinde değerli bilgileriniz almak istiyorum ben hiçbişe hissetmiyorum yani mide bulantısı canımın bişe istemesi sizin yazdığınız gibi herhangi bir yerimde ağrı hiçbişe yok sizce bişe hissetmemem normalmi cvplarınız için şimdiden tşkrler ALLAH herkesin bebeğini sağ sağlim ve sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin

Balböceği

meraba ozlem ne guzel senin icin cok sevindim insallah rabbim tamamina erdirir  :amin: :amin:
her insan bir degilki bebegin saglikli sihhatli olsun biraz sende iyi bedenen rahat ol  :opucuk:

#tugba#

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:41:02
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: heme hemen her dkka elim karnimda oynasin diye yok desene cok bekliycezzz  :ehi: :ehi:
hiç sorma ya kız ya bide nazlanıyo galiba :toothy10:
senin bebeiş kaç aylık cnm

Balböceği

Alıntı yapılan: #tugba# - 22 Temmuz , 2010, 14:50:17
4. aydayiz 16. haftaya gircez yarin  :k06:

#tugba#

Alıntı yapılan: özlemim - 22 Temmuz , 2010, 14:45:30
slm bende aranıza bugün katıldım benim 14 yıllık evliğimde çocuğum olmadı en son 17 nisanda hastalandım mayıs ve hazirandada hastalanmadım yaşım 37 ve menopoza girdiğimi düşünmeye başladım ama yinede bir test yaptırim dedim 2 temmuzda test yaptım ve hamile çıktım ama inanamadım ve doktora gittim ve kantestide yapıldı ve yine hamile çıktım doktor ultrasonda baktı oluşmuş bir kese var ama büyüklüğünü göremiyorum dedi ve beni daha gelişmiş bir ultrasyona yönlendirdi bu ultrasondada bebeğin 8 haftalık ve 2 günlük olduğu söylendi ve kalp atışınıda dinlettirdi bana doktor o anı ve duygularımı anlatamam size doktorumun bana dediği 17 nisana göre bebek çok büyük olmalı dedi bu durumda siz adet olmanıza yakın hamile kalmışsınız dedi buda tahmini 5 mayıs dedi ve doğumada tahmini 12 şubat dedi şimdi ben 11+3 deyim pazartesi günü 2li test denilen o testi yaptıracam  benim merak ettiğim ve sizinde değerli bilgileriniz almak istiyorum ben hiçbişe hissetmiyorum yani mide bulantısı canımın bişe istemesi sizin yazdığınız gibi herhangi bir yerimde ağrı hiçbişe yok sizce bişe hissetmemem normalmi cvplarınız için şimdiden tşkrler ALLAH herkesin bebeğini sağ sağlim ve sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin
Slm cnm ay ne mutlu sana bebeğini kucağına aldığın günleride görürüs hepberaber inş. :amin:
cnm ben 21h. hamileyim bnmde ilk dk gittiğimde 8h. hamileymişim 17hf. kadar senin gibi oldum hiç bişey hissetmiyorum bulantılar,ağrılar falan bendede olmadı çok şükür herkez bir olmyor cnm bnm görümcem bebek 4 ay olana kadar hast. çıkmaz bulantı kusma hiç durmaz.biz şanslıyız kötü düşünme normal bişey.aksine çok rahat gebelik geçirdiğin için sevin bence çünkü ben şuan çok rahatsızlanmaya başladım sıcak bunaltıyo hareketlerim yavaş yavaş kısıtlanıyo fln .keyfini çıkar yani.. :flowers:

#tugba#

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 14:51:59
:nazar: büyümüş kerata :ehi: kızın olucak galiba allah analı babalı büyütsün cnm.
bnmde kızım olucak inş.

Balböceği

Tugbacim ozlem icin dediklerine katiliyorum 4. aydayim gozum patliyor kusacam diye gece yatamiyom duygusallik agir basiyor ne yiyom ne iciyommm  :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: #tugba# - 22 Temmuz , 2010, 15:01:14
:nazar: büyümüş kerata :ehi: kızın olucak galiba allah analı babalı büyütsün cnm.
bnmde kızım olucak inş.
buuymus valla  :k06: :k06: bilmiyom dr kiza benziyor ihtimaller icinde soyledi ama kizim diyom saglikli olsunlarda evt ne guzel bu sene kiz senesi galiba  :k06: rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayida gostersin insallah  :amin:

#tugba#

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 15:03:13
bnmde kızım olucak inş.
buuymus valla  :k06: :k06: bilmiyom dr kiza benziyor ihtimaller icinde soyledi ama kizim diyom saglikli olsunlarda evt ne guzel bu sene kiz senesi galiba  :k06: rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayida gostersin insallah  :amin:
Allah gönlüne göre versin amin cnm :amin:

Lunary

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 15:01:54
Tugbacim ozlem icin dediklerine katiliyorum 4. aydayim gozum patliyor kusacam diye gece yatamiyom duygusallik agir basiyor ne yiyom ne iciyommm  :crybaby2:

hahahaha cok ii anlıorum seni balböceği. 7sinde 3. ayım bitio benimde ve nefessizlikten ölücem gözlerim yuvalarından fırlıcak die korkuorum artık :))))))))

Balböceği

Alıntı yapılan: Lunary - 22 Temmuz , 2010, 15:29:13
Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 15:01:54

hahahaha cok ii anlıorum seni balböceği. 7sinde 3. ayım bitio benimde ve nefessizlikten ölücem gözlerim yuvalarından fırlıcak die korkuorum artık :))))))))
:k06: :k06: :k06: :k06: rabbim yardim etsin bize  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: #tugba# - 22 Temmuz , 2010, 15:07:13
Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 15:03:13
bnmde kızım olucak inş.
Allah gönlüne göre versin amin cnm :amin:
amin insallahhh  :amin: :amin: :amin: