2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

goncagul

ewet canım gıt ogrenırsın ben dayanamadım gıttım daha 10 gunum vardı benım

Balböceği

Selam kizlar insallah iyisinizdir bize dr buyuk olasilikla kiz dedi
siz kiz yazin ta agustosun 25 ne kadar kiz olarak kalsin insallah dr gittgimde yanlislik olmazzz    :k06: :k06:

**Gül**

Edacigim gozun aydin :hello2: :hello2: Allah gonlune gore versin insallah. Darisi da dogum haberine olur insallah  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 16 Temmuz , 2010, 13:21:56
Edacigim gozun aydin :hello2: :hello2: Allah gonlune gore versin insallah. Darisi da dogum haberine olur insallah  :amin: :amin:
insallah gulcummm cok saol cnm  :opucuk: :opucuk:

dilengisk

kızlar merhabalar

siteye yaklaşık 6 ay önce üye olmustum. forumu takip ettikce fazla sabırsızlık ve heyecan yapıyodum herkes akısına bırak dedi bende o yusden takip etmicem paniklememek icin diye bi karar almıstım. amaaaaa artık 11 haftalık hamileyim bende:D

beni de listeye eklerseniz cok sevinirim. heyecanlarımızı birlikte paylaşmak dileklerimle

sevgiler hepinize.

beklenen dogum tarihim 14 subat

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çilekcim hadi hayırlı olsun
bebişin sağlıkla doğsun inşallah

**Gül**

Cilekcigim hayirli olsun Guzel bir hamilelik gecirmen dilegiyle  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

#tugba#

Alıntı yapılan: BaLbocegi - 16 Temmuz , 2010, 12:31:19
Selam kizlar insallah iyisinizdir bize dr buyuk olasilikla kiz dedi
siz kiz yazin ta agustosun 25 ne kadar kiz olarak kalsin insallah dr gittgimde yanlislik olmazzz    :k06: :k06:
hadi hayırlısı cnm inş. istediğin olur  :flowers:
bu senede kız senesi galiba :hieyt:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

esra26

20 Temmuz , 2010, 18:31:10 #803 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2010, 18:34:55 esra26 (eda_m)

1- tuğba                                129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            157 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 157 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
6- melekk                               159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
7- ELif                                   159 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         159 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
9- Shabby                              164 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                          166 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                           169 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
12-Balbocegim                        170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9: (kız)
13-Kara_cicegim                     174 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                           177 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                           208 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-sabırsız                             217 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

hasretALİ

ay kızlar nasıl hesapladınız bunu benim ne kadar varki:)
9. haftamızdayız:))))))))

Balböceği

hasretALİ

Balböceği

dilengisk

beni de listeye ekler misiniz kızlar. 14 subat dogumum.

birde 11. haftadayım ve simdiden 3 kilo aldım ki öyle aşermem falan da olmadı hatta gecen haftaya kadar dgru duzgun yemek bile yiyemiodum ya eger bu hızla gidersem ben doguma patlarım gibi gelio...

sizlerin kiloları nasıl

Balböceği

Alıntı yapılan: chilek - 21 Temmuz , 2010, 10:54:21
beni de listeye ekler misiniz kızlar. 14 subat dogumum.

birde 11. haftadayım ve simdiden 3 kilo aldım ki öyle aşermem falan da olmadı hatta gecen haftaya kadar dgru duzgun yemek bile yiyemiodum ya eger bu hızla gidersem ben doguma patlarım gibi gelio...

sizlerin kiloları nasıl
hg cilekcim 11. hafta 3 kilo bilmemki ben dorduncu aydayim sukurler olsun almadim insallah 6. aya kadar boyle gider  :k06: adasim eda seni ekler simdi kac gunun kalmis onu cozemem ben  :k06: