2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

#tugba#

yaklaşıyorum yavaş yavaş bebeğim sana hadi gel çok ihtiyacım var sana :y25:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: nurtaç - 13 Temmuz , 2010, 15:16:34
ya kızlar bu gün dr kontrolüm vardı dr um bebeğimin 15 haftalık olduğunu söledi benim hesabıma göre bebeğim 13 haftalıktı aklım karıştı yaaaa arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.hangisi doğru yaaaa :y25: :y25:

NURTAÇCIM DOKTARIN 15 HAFTALIK DİYOSA DOĞRUDUR ÇÜNKÜ ULTRASONA GÖRE SÖYLÜYOR HANİ DERLERYE ÜSTÜNE OLMAK FELAN DİYE ADET DÖNEMİNDE HESAPLIYOSAN ONLA ALAKALI OLABİLİR YANİİİİ :)
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

elif84

[/quote]
ELİFCİM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE SAĞLIKLI SIHATLI BEBİŞİNİ DÜNYAYA ALMAYI NASİP ETSİN NE GÜZEL İŞTE KIPIR KIPIR HAREKETLİ Bİ BEBEĞİN OLACAK SANIRIM VE ÇOK KOŞUŞTURACAKSIN ARKASINDAAA :ehi: :k06: :k06: :k06:
[/quote]

teşekkür ederim canım doktora gitme işi ertelendi randevu alamadık çok yoğunmuş doktorum

yaramaz olursa yansık o zaman ne anne yakın ne kayınvalide tek başıma bakcam bebişime olsun sağlığı yerinde olsunda koşturcaz arkasında :D:D

goncagul

bende 18+4 um aralık 10 da gelcek bebegıjm  benımde sukur bulantım ıstıfarım olmadı ben hıc yemek yıyemedım bu zamana kadar 2 kılo verdım ama bebısım cok saglıklı sukur

hasretALİ

slm kızlar bende varım 8haftamdayım  rabbime şükür kalp atışlarını falan duyduk inşallah hepimiz hayırlısıylada kucağımıza alırız:)

**fatoş**

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Temmuz , 2010, 15:05:23
slm kızlar bende varım 8haftamdayım  rabbime şükür kalp atışlarını falan duyduk inşallah hepimiz hayırlısıylada kucağımıza alırız:)

inş cnm hayırlı olsun  bebişlerimiz sağlıkla gelsin  :amin:

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: hasretALİ - 14 Temmuz , 2010, 15:05:23
İNŞ.HAYIRLI OLSUN BU ARADA HASRET BENİMDE 2+4 OLDU YAKIN SENİN BEBİŞİNEEEE BİŞDE CCİNSİYETİNİ ÖĞRENECEMİZ ZAMANLAR GELSEEEE :dontknow:
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

goncagul

sevındım hasretalı ben ogrencem cınsıyetınnı ınss 6 7 gun sonra :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hasretALİ

günaydın kızlar hepimizinkiler hayırlı olsun:)
ne zaman öğrenirizki benimki 3 gün sonra 9haftaya giriyo

#tugba#

Alıntı yapılan: hasretALİ - 15 Temmuz , 2010, 10:56:05
günaydın kızlar hepimizinkiler hayırlı olsun:)
ne zaman öğrenirizki benimki 3 gün sonra 9haftaya giriyo
seninkide hayırlı olsun cnm :flowers:
ben 17 hf. öğrendim
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

goncagul

daha senın ogrenmeme varmıs hasretalı ben az once geldım doktordan oglusum olcak inşşşş

hasretALİ

hadi hayırlısı olsun gonca cım özürsüz kusursuz olsunlarda sağlıklı cinsiyet önemli değil:)

cunfer_u

günaydınlar kızlaaar :) hayırlı cumalar.....  bugün işte son... izne çıkıyorummm... oooh 2 hafta tatile çıkıcaammm :))

cunfer_u

yaa kızlarr doktorum 20. haftada kontrole çağırdı beni... önümüzdeki hafta içi başka bi doktora gitsemm.. cinsiyetini öğrenebilirmiyizki acaba..  18. haftaya girdim...  gerçi cinsiyeti önemli değil.. sağlıklı olduğunu bilmek yetiyor ama insan genede merak ediyor...

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: