2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

SABIRSIZ

SLM KIZLAR BENDE SABIRSIZ ASLINDA BU SİTEYE KAYIT OLDUĞUM 7 AYDAN FAZLA OLDU BEKLEDİM BİR TÜRLÜ OLMADI SONUNDA ARTIK OLMAZ ÜMÜDÜ İLE BAKMIŞTIM Kİ  :hello2:7+4 GÜNLÜK HAMİLEYİMMMMM
ALLAH OLMAYANLARI NASİP ETSİNNN BU DUYGUYU

EVET BU AYLARDA NASIL OLUR BİLMEM AMA ACAİP BULANTİ BİR OKADARDA HALSİZİMMM HEMDE ÇOK İŞTEN KENDİMİ EVE ATMAM GÜCÜN OLUYO HEMEN YEMEK YAPIP YATIYORUMMM

ARKADAŞLAR AĞRISI OLAN VARMI?????KARIN AĞRISIIII
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

Balböceği

Mrb sabirsiz ben eda tebrik ederim cnm o karin agrilari normaldir ilk haftalarda cok oluyor cnm
ama cok cok agri olursa yani baktin kotu hissediyon hemen dr git bulantilar normaldir cnm
benim daha gunum dogru duzgun bile gecmeden baslamisti simdi 14+1 gunluguz ama hala o bulantilar var  :igrenc:

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 07 Temmuz , 2010, 16:44:26
Mrb sabirsiz ben eda tebrik ederim cnm o karin agrilari normaldir ilk haftalarda cok oluyor cnm
ama cok cok agri olursa yani baktin kotu hissediyon hemen dr git bulantilar normaldir cnm
benim daha gunum dogru duzgun bile gecmeden baslamisti simdi 14+1 gunluguz ama hala o bulantilar var  :igrenc:
tşk...
valla şimdiden 7 ay nasıl geçip gidecek bilmiyorummm
halsizliği giderecek ne yapabiliriz bilmiyorum bu arada arkadaşlar folik asit verdi doktor ben kullanamıyorum ilaç kullananlar varmı acaba kullanmadığım içinmi halsiz oluyorummm

elif84

ayyy cok sevindimmm yaşasın bi bebiş daha yola cıktııı   :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ZUZUİPEK

Hoşgeldin Sabırsız,

Gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Bende 8+3 oldum ve dediğin gibi çok halsizlik ve mide bulantısı oluyordu maşallah bu hafta iiyim bide kokulara karşı çok hassasım o ayrı.. :) Doktorum bana Folic Plus verdi düzenli olarak kullanıyorum halsizliğin sebebi o mu bilmem ama akşama pilim bitmiş oluyor...Olsun herşeye razıyım yeterki sağlıklı bir şekilde bebişim dünyaya gelsin...

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: ZUZUİPEK - 07 Temmuz , 2010, 19:20:46
Hoşgeldin Sabırsız,

Gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Bende 8+3 oldum ve dediğin gibi çok halsizlik ve mide bulantısı oluyordu maşallah bu hafta iiyim bide kokulara karşı çok hassasım o ayrı.. :) Doktorum bana Folic Plus verdi düzenli olarak kullanıyorum halsizliğin sebebi o mu bilmem ama akşama pilim bitmiş oluyor...Olsun herşeye razıyım yeterki sağlıklı bir şekilde bebişim dünyaya gelsin...

İPEKCİM TEŞEKKÜR ALLAH SANADA BEBĞİNİ SAĞLIKLI KUCAĞINA ALMYI NASİP ETSİN...HALSİZLİK ÇOK FAZLA BİDE BONCUK BONCUK TERLİYOSUNNN..BU ARADA SANIRIM SEN ŞANSLISIN EŞİM VE BEN ÇALIŞIYORUM EVE GİDİNCE MECBUREN YEMEK YAPIYORUM YEMEKTEN SONRADA YEMEYE PİLİM KALMIYOR ZATENNN BİTMİŞ OLUYORUMMM

ZUZUİPEK

Canım benim bende senin gibiyim çalışıyorum ve evde her iş bana bakıyor yemek yap ye kendimi bıraktığım yerde uyuyup kalıyorum...Ama olsun herşeye değer değilmi?

esra26

1- eda_m                               158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- büşra_peri masalı                 168 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
3- Cunfer_u                            169 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
4- elif84                                 169gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
5- melekk                               171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
6- ELif                                   171 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
7- ayşenur_Minik Mucizem         171 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
8- Shabby                              176 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
9- Hayrunisa                           178 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-gülşah23                            181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
11-Balbocegim                         182 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
12-Kara_cicegim                      186 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-maviş 06                            189 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
14-zuzuipek                             220 gün sonra bebeğin kucağında  :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

slm kızlar sabırsız ve tuğbacım öncelikle hoşgeldiniz allah hepimizin bebişlerini kucağımıza almayı nasip etsin  :nazar:

kızlar muhtemel doğum tarihlerinizi söylerseniz ona göre listeye yazayım sizleride  :love9:

esra26

Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 07 Temmuz , 2010, 16:14:25
14+1 gunluk olmusuz kizlar minik kuzum buyumus kipir kipir elini agzina goturuyor  :k06:

yerim ben onu yaaaa ne güzel di mi edoş bebişlerimizi öle harketli görmek  :k06: :k06:

ben en son gittiğimde kemikleri bile belliydi kuzumun yayılmış yatıyo
elini gezdiriyo falan  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 08 Temmuz , 2010, 11:44:41
Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 07 Temmuz , 2010, 16:14:25
14+1 gunluk olmusuz kizlar minik kuzum buyumus kipir kipir elini agzina goturuyor  :k06:

yerim ben onu yaaaa ne güzel di mi edoş bebişlerimizi öle harketli görmek  :k06: :k06:

ben en son gittiğimde kemikleri bile belliydi kuzumun yayılmış yatıyo
elini gezdiriyo falan  :love9:
Aynen edam ya baska bi duyguuu buu  :k06: :k06: :k06:
esim ikidebir nasil oynuyordu elini agzina goturuyordu demi diyor sana cekerse bogazdan diyor yandik diyor ya  :ehi: :ehi:

esra26

:ehi: :ehi: :ehi:  :ehi:
şimdi iştahın nasıl bizim bebişler bize çeker valla kocalarında bizlerden çekceği var desene  :k06: :k06:

hadi yaa senin de cinsiyeti belli olsun artık merak ediyorum oğluma arkadaş bekliyorum  :laughing7: senin içinden ne geçiyo var mı hissettiğin bişiler  :love9:

esra26

1- eda_m                               157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- büşra_peri masalı                 167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
3- Cunfer_u                            168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
4- elif84                                 168gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
5- melekk                               170 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
6- ELif                                   170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
7- ayşenur_Minik Mucizem         170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
8- Shabby                              175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
9- Hayrunisa                           177 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-gülşah23                            180 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
11-Balbocegim                         181 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
12-Kara_cicegim                      185 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-maviş 06                            188 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
14-zuzuipek                             219 gün sonra bebeğin kucağında  :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 09 Temmuz , 2010, 09:10:42
:ehi: :ehi: :ehi:  :ehi:
şimdi iştahın nasıl bizim bebişler bize çeker valla kocalarında bizlerden çekceği var desene  :k06: :k06:

hadi yaa senin de cinsiyeti belli olsun artık merak ediyorum oğluma arkadaş bekliyorum  :laughing7: senin içinden ne geçiyo var mı hissettiğin bişiler  :love9:
Hep kizim olsun istemisimdir once saglik benim icin  :amin: ama ne istersen ilkin diye sorsalar kiz derim
rabbim ne nasip etti bakalim sali gune dr gitcem oteki dr sormadim bakalim hayirlisi  :k06:

esra26

ayy hadi kuzum inşallah allah gönlüne göre versin sağlıklı olsunda meleklerimiz yeter kız erkek  :k06:

benimki erkek olunca hep hayal kurmaya başladım bile....  anaaam nasıl kaynana olurum acaba (kıskanırım oğlumu yaaa)  :ehi: :ehi: :ehi: