2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

nur-aybike

mehaba arkadaşlar ben de7 haftalık hamileyim.bugün ev temizliğinde çamaşır suyunu çok kullandım.sonra pişman da oldum.acaba herhangi bir sorun çıkarmı?

Balböceği

Alıntı yapılan: nur-aybike - 03 Temmuz , 2010, 20:54:51
mehaba arkadaşlar ben de7 haftalık hamileyim.bugün ev temizliğinde çamaşır suyunu çok kullandım.sonra pişman da oldum.acaba herhangi bir sorun çıkarmı?
ay cnm bende cok kullaniyorum insallah bisey olmaz bende bu konu hakkinda bilgili digilim

nurtaç

slm arkadaşlar yaa bişi sorcam size lütfennn yardım......arkadaşlar bebeğim şu anda 12 haftalık ama ben ikili test yaptırmadım sizce doğrumu 3lü testi bekliyorum.sanırım 2li ve 3lü aynıymış bilgisi olan yada benim gibi yaptırmayan varmı acaba :nazar:

esra26

1- eda_m                               161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- büşra_peri masalı                 171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
3- Cunfer_u                            172 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
4- elif84                                 172 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
5- melekk                               174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
6- ELif                                   174 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
7- ayşenur_Minik Mucizem         174 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
8- Shabby                              179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
9- Hayrunisa                           181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-gülşah23                            184 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
11-Balbocegim                         185 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
12-maviş 06                            192 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
13-zuzuipek                             223 gün sonra bebeğin kucağında  :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 03 Temmuz , 2010, 19:49:10
eda_m benide ekle listeye ama tam kaç gün vart bilmiyorujm 12. haftaya girdik

canım benim yazayım muhtemel doğum tarihini söylersen daha ii olur  :opucuk:

AŞKIMCIM SCS

günaydın kızlar rüyamda bebek gördüm benim bebeğimmiş yeni doğmus

esra26

günaydın canım hayırolsun rüyan inşallah bebişin habercisidir inşallah güzel haberlerini duyarız belki yakında hıı  :opucuk:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Temmuz , 2010, 09:27:37
günaydın canım hayırolsun rüyan inşallah bebişin habercisidir inşallah güzel haberlerini duyarız belki yakında hıı  :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin: bakalım 14temmuzu bekliyorum  :amin:

esra26

hadi bakalım bende takipteyim seni merakla bekliyorum tatlım güzel haberlerini  :D

esra26

diğer anne adayları nerdesiniz yaa  hiç sesiniz çıkmıyo bebişleriniz nasıl sizler nasılsınız

ZUZUİPEK

Slm kızlar,

Aşkımcım inş.14 temmuzda ii haberlerini alırız..
Eda_m sen tam olarak kaçıncı haftada öğrenmiştin cinsiyetini?Hazırlıklara başlandımı alışveriş falan..

**fatoş**

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Temmuz , 2010, 08:56:47
Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 03 Temmuz , 2010, 19:49:10
eda_m benide ekle listeye ama tam kaç gün vart bilmiyorujm 12. haftaya girdik

canım benim yazayım muhtemel doğum tarihini söylersen daha ii olur  :opucuk:

10 ocak filan gibi heralde ama belli olmaz

esra26

Alıntı yapılan: ZUZUİPEK - 05 Temmuz , 2010, 10:23:40
Slm kızlar,

Aşkımcım inş.14 temmuzda ii haberlerini alırız..
Eda_m sen tam olarak kaçıncı haftada öğrenmiştin cinsiyetini?Hazırlıklara başlandımı alışveriş falan..

ben cinsiyeti daha cuma günü öğrendim 16+3 günlüktük ozamn hazırlık başlamadı daha birazdaha geçsin istiyorum  bebk odası modelleri falan bakmaya başladım çarşıda artık gözüme takılan minik minik zıbınlar patikler falan oluyo sadece bakıyorum nerde ne var daha almaya başlamadım erken diye  :k06:

Balböceği

selam kizlar nasilsiniz ay carsamba dr gitcem insallah testlerimi goturcem yine stres aldi beni
tek saglikli sihhatli rabbimden dilegim o cektigime degsin istiyorum  :amin: :amin: :amin: :amin:

Bu arada hep bos mideyle kusuyordum  :igrenc: AMa insanin yedigini geri cikarmasi gibi igrenc otesi bi durum yokmus  :igrenc:

esra26

1- eda_m                               161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- büşra_peri masalı                 171 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
3- Cunfer_u                            172 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
4- elif84                                 172 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
5- melekk                               174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
6- ELif                                   174 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
7- ayşenur_Minik Mucizem         174 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
8- Shabby                              179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
9- Hayrunisa                           181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-gülşah23                            184 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
11-Balbocegim                         185 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
12-Kara_cicegim                      189 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-maviş 06                            192 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
14-zuzuipek                             223 gün sonra bebeğin kucağında  :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar: