2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

26 Haziran , 2010, 14:06:02 #615 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2010, 20:03:18 ESİNCİK
biz de dün 19.haftaya girdik hala hissetmiorum hareketlerini. Tabi elimi karnıma koyunca aortun attığını hissediorum da o bebek hareketi değilmiş :-\ Bu haftalarda başlıcak inşallah hissettirmeye. Uzman tv'ye falan baktım orada da ilk gebelikte 20.haftada başlar dio, rahatladım :)

elif35

ben 17-18 arası az az hissettim 20 ye girdim iyice hissettim şimdi 34 oldum bayağı bir belli yani canım bile yanıyo  :k06:

gulsahcr

beni de yazar mısınız kızlar? SAT 12 şubat. kızım olacak inşallah

esra26

havuç                        132 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
yıldız                          133 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:  
Findik kurdu                 136 gun sonra bebegin kucaginda   (kız) :love9:
Gülsahcr                     143 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
Esincik                        145 gun sonra bebegin kucaginda  (erkek)  :love9:      
Cigdem                       145 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η      
Mavera                       149 gun sonra bebegin kucaginda   (erkek) :love9:  
tuğba                         151 gun sonra bebegin kucaginda           
Nestur                        151 gun sonra bebegin kucaginda           
eda_m                        168 gün sonra bebeğin kucağında 
büşra_peri masalı          178 gün sonra bebeğin kucağında
Cunfer_u                     179 gun sonra bebegin kucaginda
elif84                          179 gun sonra bebeğin kucağında           
melekk                        181 gün sonra bebeğin kucağında    
ELif                            181 gun sonra bebegin kucaginda  
ayşenur_Minik Mucizem  181 gun sonra bebegin kucaginda    
Shabby                       186 gün sonra bebeğin kucağında  
Hayrunisa                    188 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23                     191 gün sonra bebeğin kucağında                            
Balbocegim                  192 gun sonra bebegin kucaginda  
maviş 06                     199 gün sonra bebeğin kucağında

:love9: :love9: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:  :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

kizlarr slm
benim sol kalcamda 3 gundur batma hissi olmaya basladi. her adim attigimda sanki bicak saplaniyor  :-\
birde gobisimin deligi aciyoo bu hisleri yasayan varmi normalmi yaa  :sad1:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

esra26

Alıntı yapılan: gulsahcr - 28 Haziran , 2010, 00:25:04
beni de yazar mısınız kızlar? SAT 12 şubat. kızım olacak inşallah

kuzucum zeten yazıyo yaaa yazmammı hiç seni  :k06:  :opucuk:

esra26

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 28 Haziran , 2010, 11:15:30
kizlarr slm
benim sol kalcamda 3 gundur batma hissi olmaya basladi. her adim attigimda sanki bicak saplaniyor  :-\
birde gobisimin deligi aciyoo bu hisleri yasayan varmi normalmi yaa  :sad1:

cnm geçmiş olsun hiç bilemedimki neden kötü bişi değildir benim ilk zamnlar kalçamda adım attıkça sancı girerdi aynı bıcak saplanırmış gibi sonra geçti ama sanırım bebişler kalsiyumu kemiklerimizden alıyo yaa ondan da olabilir sonra ben bol bol yogurt süt ve peynir yedim şimdilik bişi yok bakalım ama önemli bişi değildir inşallah canım benim hiç takma  :flowers:

ESİNCİK

evet cnm kalçamda belime ve baldırıma vuran bir ağrı benim de oluyor. Özellikle merdiven inerken. Kalsiyum ve magnezyum kaybedioruz, bi de ağırlık merkezimiz değişio ya ondan :dontknow:

❤ հმzεlἶო ❤

tsk kizlar cevaplar icin
keske su bulanti istifra problemi kaybolunca yeni sorunlar ciksaydi. hepsi bir arada cok zor yaa. kendimi enkaz gibi hissediyorum. sanirim isi birakma vaktim geldi. ise giderken bile ayakta zor duruyorum :(
gece bile uyandiriyor bu sol kalcamdaki agri. ustune yatilmiyo yani. napcam bilmiyorum. bu gidisle evde tursu olcam  :k06:
ha birde. yuzumde sis maskesi olusmaya basladi sanirim birsuru ciller cikiyo sanirim bebisim kiz. ama cuma sabahi ultrasonda kesin belli olacak sabirsizlikla bekliyorum  ::)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

elif35

olabilir benimde yanaklarımda kırmızı kırmızı islenmeler oldu çil gibi değil ama benim bebek kız kızlarda is basar anneyi derler ama ne kadar doğru bilmem batıl olup da günaha girmeyelim

cemre81

kızlar ya dün ben çok kötü düştüm karımın üstüne acaba bişey olurmu doktora gitmeyede utanıyorum
daha 10gün oldu

{safişim}

nasıl düştün canım allah korusun inş bişi yoktur utanma git ama

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

selam kizlar.. bu aralar giremiyorum cok Kötü hissediyorum kendimi kaç gündür
cok halsizim, bacaklarim agriyor komple, inciklerim , ayaklarimin alti   :dontknow: :-[
dayak yemisim gibi halsizim bu aralar...  :sad1: :sad1: daha randevuma bir ay var,
degerlerim mi düstü acaba  :-\

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşenurcum kendi kendine stres yapma ,inşallah bebişle ilgili bi sorun yoktur canım

Balböceği

Selam kizlar bende sabah kan vermeye gittim geceden midem bulaniyordu
e sabahta malum ac karnina vermem lazimdi of kalktim ustumu giyerken
direk wc ye istifra ede ede canim cikti nasil gidecem diye dert ediyordum aksam
of nese gittik sabah serinliginde kan verdim geldim direk geri wc ye  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

saolsun hemen esim bisiler hazirladi yarinda idrar testi var of gerci onu evde yapip belki esim goturecek  :k06: