2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

cunfer_u

Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 22 Haziran , 2010, 13:27:10
selam kizlarr  :hello2:
dün gece heycecandan uyku girmedi gözüme  :k06:
13. haftamiza girdik, cok erkendir belki bilmiyorum ama
dun gece sirt ustu yataga yatmistim, cok yorgun hissediyordum kendimi,
bir anda tam uykuya dalicaktim ki karnimda biseyler oluyor gibiydi ... ::)
elimi karnima koydum, nefesimi tuttum hafiften, ufacik pitirdilar var gibiydi ... :dontknow:
acaba bebismidir dedim içimden, sag yanima yattim, bu kez ayni cok hafif kipirtilar oluyor gibiydi..
cok heycanlanmistim, ne dersiniz kizlar bebisimmidir? acep  :D
doktorum onumuzdeki bir ay içinde hissetmeye baslarsin demisti, 2 hafta gectiii  :D

SELAM  :) 2 GECE ÖNCE SANKİ BENDE HİSSEDER GİBİ OLDUM. EŞİME SÖYLEDİĞİMDE (SANKİ 9 TANE DOĞURMUŞ TECRÜBELİ :) ) BAĞIRSAK HARAKETLERİDİR ONLAR DEDİ.  BEBİŞTİR BENCE....

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

22 Haziran , 2010, 14:11:43 #571 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2010, 14:13:39 AyseNur_MinikMucizeM
Alıntı yapılan: cunfer_u - 22 Haziran , 2010, 13:38:35
Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 22 Haziran , 2010, 13:27:10
selam kizlarr  :hello2:
dün gece heycecandan uyku girmedi gözüme  :k06:
13. haftamiza girdik, cok erkendir belki bilmiyorum ama
dun gece sirt ustu yataga yatmistim, cok yorgun hissediyordum kendimi,
bir anda tam uykuya dalicaktim ki karnimda biseyler oluyor gibiydi ... ::)
elimi karnima koydum, nefesimi tuttum hafiften, ufacik pitirdilar var gibiydi ... :dontknow:
acaba bebismidir dedim içimden, sag yanima yattim, bu kez ayni cok hafif kipirtilar oluyor gibiydi..
cok heycanlanmistim, ne dersiniz kizlar bebisimmidir? acep  :D
doktorum onumuzdeki bir ay içinde hissetmeye baslarsin demisti, 2 hafta gectiii  :D

SELAM  :) 2 GECE ÖNCE SANKİ BENDE HİSSEDER GİBİ OLDUM. EŞİME SÖYLEDİĞİMDE (SANKİ 9 TANE DOĞURMUŞ TECRÜBELİ :) ) BAĞIRSAK HARAKETLERİDİR ONLAR DEDİ.  BEBİŞTİR BENCE....

a selam canim :)
ayy herkeste bagirsak harekleridir diyoo  :laughing7: sinir oluyorum o yuzden demiyorum artik yanimdakilere  :laughing7:
bebistir bebis, hiç mi bagirsak hareketi gormedik  :ehi: esimde hemen hevesnleme diyo napiyim pitirtilar var yok diyemem ya  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

elif35

genelde 18, haftadan önce hissedilmez ama olabilir de çok garip bir his sanki içinde biri zıplıyor gibi oluyor,kuş kanat çırpar gibi bişeyler az kalmış hissetmenize muhteşem bir duygu ilerde canınızı yaksa da harika bişey  :love7:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dr bana daha erken hıssedersın demısdı 2 tane oldukları ıcın 18 beklemıycez galıba :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

elif35

inşallah en kısa zamanda hissedersin hareketlerini  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yağmur8183

Merhaba kızlar, bende uzun zamandır foruma yazamadım,tatildeydim... Ben de bebişimin hareketlerini hissetmeye başladım,18. haftadayım.. Rabbim herkese nasip etsin...

ESİNCİK

ben de elimi koyunca pıt pıt pıt var ama eşim orada bir atar damar olduğunu söylüyor. Ben 18.haftadayım hissetmiorum, doktoruma sorduk ilk bebek olduğu için normal dedi. 12 haftalıkken hissediorum diye tutturmuştum, meğerse bağırsak hareketleriymiş. Doktorum imkansız demişti. Gerçekten hissedince farkı anlayacaksın dedi.

Bu arada kıslar bizim de cinsiyetimz 11+4'te belli olmuştu.

esra26

ya benimde 15 hafta oldu doktor enson 2 hafta önce gittiğimde hiç cinsiyetinden bahsetmedi bile bende heralde daha blli değildir diye sormadım keşke sorsaydım diyorum şimdi  :k06: :k06:

Balböceği

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 23 Haziran , 2010, 14:42:32
Bugun ruyamda bana erkek diyorlardi  :k06: :k06: :k06: :k06:
canım Allah bilir ama rüyada erkek olacağını görürsen kız diye yazıo rüya tabirinde

bende sürekli erkek görüodum kızım oluo   :muzz: :muzz:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Alıntı yapılan: havuç - 23 Haziran , 2010, 20:15:57
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 23 Haziran , 2010, 14:42:32
Bugun ruyamda bana erkek diyorlardi  :k06: :k06: :k06: :k06:
canım Allah bilir ama rüyada erkek olacağını görürsen kız diye yazıo rüya tabirinde

bende sürekli erkek görüodum kızım oluo   :muzz: :muzz:
evt bende oyle diyorum  :k06:

esra26

havuç                        136 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
yıldız                          137 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:  
Findik kurdu                 140 gun sonra bebegin kucaginda   (kız) :love9:
Gülsahcr                     147 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
Esincik                        149 gun sonra bebegin kucaginda  (erkek)  :love9:      
Cigdem                       149 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η      
Mavera                       153 gun sonra bebegin kucaginda   (erkek) :love9:                      
Nestur                        155 gun sonra bebegin kucaginda      
eda_m                        172 gün sonra bebeğin kucağında
Cunfer_u                     183 gun sonra bebegin kucaginda               
melekk                        185 gün sonra bebeğin kucağında    
ELif                            185 gun sonra bebegin kucaginda  
ayşenur_Minik Mucizem  185 gun sonra bebegin kucaginda    
Shabby                       190 gün sonra bebeğin kucağında  
Hayrunisa                    192 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23                     195 gün sonra bebeğin kucağında                            
Balbocegim                  196 gun sonra bebegin kucaginda  
maviş 06                     203 gün sonra bebeğin kucağında

esra26

günaydın kızlar şafaklar gitgide azalıyo benim bugün 172  :hello2: :hello2: :hello2: kendimi baya ilerlemiş sayıyorum  :k06: :k06: :k06: