2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:23:26
Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 18 Haziran , 2010, 18:19:32
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:17:09
Alıntı yapılan: hüseb(ebuş)betül:) - 18 Haziran , 2010, 18:14:46
aynen öle valla sıralıyo bnmki bazen çok sert vuruo ayyy yapıorum babşte gülüo :k06:
cokmu sert vuruyolar ya benım ıkısı aynı anda vurursa :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow: ::) ::) ::) ::) ::)

selcan allah senii kız onlar sert vursa nolur el kadar bebeler seninkiler ikiz ama yinede küçükler bişi olmuyor tekmeleri duyunca daha çok hoşuna gidiyor :D :k06:
alt ust kavgası yapmasınlar da  benıde azcık uyutsunlar yeter :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ESİNCİK

ay vet discoveryde bi belgesel izlemiştim, ikizlerdn biri diğerine eliyle vuruodu o da yüzünü kapatıodu. Ama suyun içinde olduğundan acıtmıomuş :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gul gul su kalan surede uyudum uyudum dogunca hıc uyuyamıycam ::) ::) ::) kımseyde evde uyutmuyacam :director: :director: :director: :director:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**fatoş**

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:27:35
gul gul su kalan surede uyudum uyudum dogunca hıc uyuyamıycam ::) ::) ::) kımseyde evde uyutmuyacam :director: :director: :director: :director:

canım sen uyutsanda zaten bebişler kimseyi uyutmuyor evde sabaha kadar nöbet :k06: :k06:

°o.O євяυ O.o°

bide uyku depolanmıo yaa keşke depolansa hep uyurdum :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş)betül:) - 18 Haziran , 2010, 18:37:56
bide uyku depolanmıo yaa keşke depolansa hep uyurdum :k06:
ben sımdı uyusam bayılacam :sad1: :sad1: hamılelık bende ters tepkı yaptı gece gunduz uyku yok :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**fatoş**

selcan cım heralde bebeklerimiz kız olacak inşşşş :amin: bende senin gibiyim oğlumda sürekli uyurdum budnada uyku yok kız bebekte uyku olmaz diyorlar ama bilmem yinede :D

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 18 Haziran , 2010, 18:44:31
selcan cım heralde bebeklerimiz kız olacak inşşşş :amin: bende senin gibiyim oğlumda sürekli uyurdum budnada uyku yok kız bebekte uyku olmaz diyorlar ama bilmem yinede :D
hayırlı saglıklı olsunlarda :amin: :amin: :amin:esım bırı kız bırı erkek dıyo allah bılır hayırlısı olsun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

**fatoş**

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:49:24
hayırlı saglıklı olsunlarda :amin: :amin: :amin:esım bırı kız bırı erkek dıyo allah bılır hayırlısı olsun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inş tabi cnm orası öyle sağlıklı olsunlar ilk başta insan oğlanı görünce kız istiyor kız oluncada oğlan isteriz çok arsızız  :-ooo ama rabbim inş eşinin gönlüne göre versin bi kız bi erkek ikisinin mutluğunuda yaşarsınız  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 18 Haziran , 2010, 18:54:20
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:49:24

inş tabi cnm orası öyle sağlıklı olsunlar ilk başta insan oğlanı görünce kız istiyor kız oluncada oğlan isteriz çok arsızız  :-ooo ama rabbim inş eşinin gönlüne göre versin bi kız bi erkek ikisinin mutluğunuda yaşarsınız  :amin:
ıns canım allah senınde kalbıne göre versın benım esımde bende kız cocuk hastasıyız  herseyın hayırlısı olsun ıns :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

**fatoş**

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş)betül:) - 18 Haziran , 2010, 18:53:18
yok cnm onla alakası yok bende hep uyuyom ama kız :k06:

ayy öyle deme sende kendi kendime teselli veriyorum bunda farklı kız inş diyee ümidimi kırmaa  :y25: :k06: :k06: :k06:

#tugba#

KIZZZLAAR !!!
DÜN DOKTORA GİTTİM BEBEĞİM KIZZMIŞ DÜNYA TATLISI Bİ KIZIM OLUCAK İNŞ.
ALLAH'IM OLMAYANLARADA VERSİN
:amin:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 18 Haziran , 2010, 18:56:26
Alıntı yapılan: hüseb(ebuş)betül:) - 18 Haziran , 2010, 18:53:18
yok cnm onla alakası yok bende hep uyuyom ama kız :k06:

ayy öyle deme sende kendi kendime teselli veriyorum bunda farklı kız inş diyee ümidimi kırmaa  :y25: :k06: :k06: :k06:
cnm bu sene kız senesi galiba inş sennki de kızdr cnm :opucuk:
Alıntı yapılan: #tugba# - 18 Haziran , 2010, 18:59:08
KIZZZLAAR !!!
DÜN DOKTORA GİTTİM BEBEĞİM KIZZMIŞ DÜNYA TATLISI Bİ KIZIM OLUCAK İNŞ.
ALLAH'IM OLMAYANLARADA VERSİN
:amin:
hayrlı olsun cnm :flowers:

#tugba#

[/quote]
hayrlı olsun cnm :flowers:
[/quote]
saol cnm seninkide kız galiba oh pembiş pembiş :hieyt:
seninkide hayırlı olsun
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...