2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: havuç - 18 Haziran , 2010, 17:50:21
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 15:24:11
Alıntı yapılan: Wild Suga - 18 Haziran , 2010, 15:13:49
benimde istifra bazan gunde 1 e dusuyor ama oda iyi deil bulantidan duramiyorum. felaket agriyo ve bulaniyo midem.napcam boyle bilmiyorum.18. hafta bitti halen bulanti bitmedi  :crybaby2:
18.haftadadamı mıde bulantısı  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
benim 20. haftam bitmek üzere ama bulantılarım hala devam edio  :'(
geçer geçer diolar beni kandırıolar
geçmio yaaaaaaa   ::)
o elevitle ferro sanolda saolsunlar hepten mahvediolar midemi   :icon_pale:
bugunde morelim çok bozuk
kızım dün akşam 9 dan beri hiç kımıldamadı
2 gün kımıldamazsa dra gitmek gerekiyormuş
inş kımıldar yaaaaaa
çok sıkıntı bastı
nie böle oldu anlamadım
olurmu acaba böyle bi gün kımıldamadığı   :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ıns kımıldar canım uzme kendını :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ama bu 20.haftaya kadar ıns surmez yoksa sınır kırızı gecırcem :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

❤ հმzεlἶო ❤

cnm bende 2 gunde bir hissediyorum bazan. yeni hissetmeye basladigim icinmi bilmem. uzaninca ozellikle aksamlari hissediyorum. seninkide belki miskinlik yapiyordur. bisi yoktur insallah
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 18 Haziran , 2010, 18:02:31
bn bugn 17yi bitirdm 18e girdm hiç bi kıpırtı hissetmiorum :'( :dontknow:
canım benimki 2 haftadır kıpır kıpırdı
hele 3 gündür maşallah çok kuvvetli vuruyordu
dün akşamdan beri tık yok

Uploaded with ImageShack.us

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:03:42
Alıntı yapılan: havuç - 18 Haziran , 2010, 17:50:21
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 15:24:11
Alıntı yapılan: Wild Suga - 18 Haziran , 2010, 15:13:49
benimde istifra bazan gunde 1 e dusuyor ama oda iyi deil bulantidan duramiyorum. felaket agriyo ve bulaniyo midem.napcam boyle bilmiyorum.18. hafta bitti halen bulanti bitmedi  :crybaby2:
18.haftadadamı mıde bulantısı  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
benim 20. haftam bitmek üzere ama bulantılarım hala devam edio  :'(
geçer geçer diolar beni kandırıolar
geçmio yaaaaaaa   ::)
o elevitle ferro sanolda saolsunlar hepten mahvediolar midemi   :icon_pale:
bugunde morelim çok bozuk
kızım dün akşam 9 dan beri hiç kımıldamadı
2 gün kımıldamazsa dra gitmek gerekiyormuş
inş kımıldar yaaaaaa
çok sıkıntı bastı
nie böle oldu anlamadım
olurmu acaba böyle bi gün kımıldamadığı   :dontknow: :dontknow: :dontknow:
ıns kımıldar canım uzme kendını :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ama bu 20.haftaya kadar ıns surmez yoksa sınır kırızı gecırcem :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
inş kımıldar canım saol
inş seninde bulantıların benimki gibi sürmez evlerden ırakk

ESİNCİK

bişeyi yok daha 2 gün önce ultrasonda baktık çılgın gibi dans ediodu resmen  :occasion14: Ayak parmağını tutmuş ağzına doğru götürüodu. O tekmeleri yumrukları nasıl hissetmiorum, bunlar gerçkten bnm karnımda mı oluo diye düşünüorum :icon_scratch:

°o.O євяυ O.o°

yok olmadı cnm ama oynar inş bekle bugünde
esincim 22. haftaya kadar hissetmemen sorun değil eşinde blr zaten :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: Wild Suga - 18 Haziran , 2010, 18:04:20
cnm bende 2 gunde bir hissediyorum bazan. yeni hissetmeye basladigim icinmi bilmem. uzaninca ozellikle aksamlari hissediyorum. seninkide belki miskinlik yapiyordur. bisi yoktur insallah
ilk kımıldamaya başladığı zamanlar benimde öle oluyordu çok hissetmiyordum
ama şimdiiiii   :dontknow: :dontknow:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş)betül:) - 18 Haziran , 2010, 18:09:23
yok olmadı cnm ama oynar inş bekle bugünde
esincim 22. haftaya kadar hissetmemen sorun değil eşinde blr zaten :icon_thumright:
biraz daha yatıp dinliyim bakalım kıpraşcakmı   :dontknow:
saolun kızlar   :opucuk:

ESİNCİK

çikolata ye 10 dakka sonra yat cnm oynar o zamn..Ben çok denedim ama henüz yok, hevesleniorum işte hemn hissetmk istiorum :-\

**fatoş**

arkadaşlar moralinizi bozmayın ilk hamilelikte anneler 20. hafta belki daha sonraya kadar hissedemeyebiliyor bebeğin hareketlerini o yüzden telaşa kapılmayın eminim çok yakında sıralayacktır bebekleriniz tekmeleri  :D :k06:

°o.O євяυ O.o°

aynen öle valla sıralıyo bnmki bazen çok sert vuruo ayyy yapıorum babşte gülüo :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

**fatoş**

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş)betül:) - 18 Haziran , 2010, 18:14:46
aynen öle valla sıralıyo bnmki bazen çok sert vuruo ayyy yapıorum babşte gülüo :k06:

:k06: :k06: :k06: oyyy cnmmm

daha ilerki zamanlarda bebeğinizin eli ayağı filan belirgin olmaya başlar karnınıza bakınca ayakları filan iyice gözle görülür hale geliyor :D tekme filan attıkları zaman  :)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cokmu sert vuruyolar ya benım ıkısı aynı anda vurursa :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow: ::) ::) ::) ::) ::)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

**fatoş**

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:17:09
cokmu sert vuruyolar ya benım ıkısı aynı anda vurursa :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow: ::) ::) ::) ::) ::)

selcan allah senii kız onlar sert vursa nolur el kadar bebeler seninkiler ikiz ama yinede küçükler bişi olmuyor tekmeleri duyunca daha çok hoşuna gidiyor :D :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: KaRa_CicEGiM - 18 Haziran , 2010, 18:19:32
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 18 Haziran , 2010, 18:17:09

selcan allah senii kız onlar sert vursa nolur el kadar bebeler seninkiler ikiz ama yinede küçükler bişi olmuyor tekmeleri duyunca daha çok hoşuna gidiyor :D :k06:
alt ust kavgası yapmasınlar da  benıde azcık uyutsunlar yeter :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: