2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

bnm de nden gidio ama dr bebeğin duruşuna gre değişir sen son adet tarihine gre hesapla dedi o yüzden ben sata göre hesaplıorum. Zaten son 3 haftadır boy ölçümü anlamlı değil başka şeyler ölçüolar, uyluk, karın, kafa..
bu arada kızlar biz akşamları eşimin hastaneye gidip bebeğe bakıoruz, ben öğrendim ultrason cihazını baya. Ama artık büyüdü ekrana zor sığıyor, haftaya parça parça bakabilicez, bütün sığmycak :-\

cigdemm85

slm kizlar ben cigdem uyeligime giremedigim icin bunu yeni acmak zorunda kaldim ???
esincik ne kadar sanslisin bebisini istedigin zaman gorebiliyorsun. ben avusturalyada oldugum icin burda oyle deil. ayda bir bile bakmiyorlar. 18. hafta oldum 11. haftadan beri goremiyorum bebisimi. cok zalimce yaa. 20. haftayi bekle dediler cinsiyeti ogrenebilmek icin. turkiyede hamileligimi gecirmek cok isterdim. esimden tek gitmem icin izin cikmadi. onunda isi dolayisi ile bekliycez iste.. dogumdan sonra gelebiliriz artik  :caca:

ESİNCİK

Cnm Türkiye'de de öyle her akşam görülmüo tabi, bnm eşimin çalıştığı klinikte ultrason var biz orada kendimiz bakıyoruz. Burada da genelde 4ya da 5 haftada bir randevu veriliyor.

Balböceği

Alıntı yapılan: cigdemm85 - 17 Haziran , 2010, 14:02:18
slm kizlar ben cigdem uyeligime giremedigim icin bunu yeni acmak zorunda kaldim ???
esincik ne kadar sanslisin bebisini istedigin zaman gorebiliyorsun. ben avusturalyada oldugum icin burda oyle deil. ayda bir bile bakmiyorlar. 18. hafta oldum 11. haftadan beri goremiyorum bebisimi. cok zalimce yaa. 20. haftayi bekle dediler cinsiyeti ogrenebilmek icin. turkiyede hamileligimi gecirmek cok isterdim. esimden tek gitmem icin izin cikmadi. onunda isi dolayisi ile bekliycez iste.. dogumdan sonra gelebiliriz artik  :caca:
cigdemcimmmm cnm sende benim gibi magdursun yani bizdede oyle bende  yurtdisindayim

tr deki gibi her hafta randevumuz yok senin dedigin gibi ayda bakalim kac kere gidecez biz ama cigdemcim

saglikliysan yani bi sorunun yoksa ayda 1 kere felan ya bi problemin varsa burda 2 3 kere gidiyon  ::)

ESİNCİK

Türkiye'de de her hafta randevu yok kıslar naptınız :ehi: :ehi:

cigdemm85

Balböceği

Ben 1 ay bekledim randevuyu  :ehi: :ehi:

bu ayin 3 de gittim bakalim bu ayin 28 de varmi yokmu onu bile unuttum  :ehi: :ehi: :ehi:

nese hayirli kandiller gorusmek uzere  :wave: :wave:

ESİNCİK

özele gitmiyorsan burada 7.hafta kalp atışı, 12.hafta ikili test, 17.hafta 3lü test var. Bnm bu zamana kdr rutinlerim bunlardı. Orada yok mu bunlar?

ESİNCİK

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 17 Haziran , 2010, 14:51:42

bu ayin 3 de gittim bakalim bu ayin 28 de varmi yokmu onu bile unuttum  :ehi: :ehi: :ehi:

edacım senin 10.hafta oldu mu? 10.haftada cinsiyet belli oluomuş orada eşimle bn çok şaşırmıştk hatırlıo musun? Forumun en erken tespiti olck dioduk

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar ben tekrar cigdem burdan devam edeyim uyeligime girebildim tekrar...ohh
burda 3 lu test 4 lu test yok kizlar.
11. hafta ikiliyi yaptilar ondan sonraki 20. haftaya dediler. oda cinsiyet ogrenme ve anatomik inceleme imis.
onun disinda genel pratisyene gidiyorum ayda bir kez kan basincimi vs olcmesi icin. baska hicbirseye bakmiyolar. cok ilginc.
yani kadin dogumcu deil burda kontrolleri yapan.
odasindada ultrason cihazi yok.
ultrason olabilmek icin sevk alip randevu ile baska yerden baktirabiliyorsun. ondada gunun gelmeden randevuyu vermiyorlar.
ilginc bir sistem.  :sad1:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

evet edacim durumumuz ayni. sanirim bunlar anlasmislar bizi deli etmek icin  :caca:
ozledim bebisimi yaa.
neyse 2 temmuza cok kalmadi. insallah bebizim gosterirde daha fazla beklemem cinsiyeti ogrenmek icin
senin ve tum arkadaslarin kandilini bende kutluyorum.
bak bu siteye girmesem hic bilmiyordum.

allahim dualarimizi kabul eder insallah  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

goncagul

kızlar benım melegımde 10 aralıkta gelcek allahın ıznıylee :muzz: :muzz: :muzz:

ESİNCİK

Balböceği

17 Haziran , 2010, 20:31:11 #433 Son düzenlenme: 17 Haziran , 2010, 20:42:29 BaLboceqim
Alıntı yapılan: ESİNCİK - 17 Haziran , 2010, 14:54:59
Ben 1 ay bekledim randevuyu  :ehi: :ehi:

bu ayin 3 de gittim bakalim bu ayin 28 de varmi yokmu onu bile unuttum  :ehi: :ehi: :ehi:

nese hayirli kandiller gorusmek uzere  :wave: :wave:
edacım senin 10.hafta oldu mu? 10.haftada cinsiyet belli oluomuş orada eşimle bn çok şaşırmıştk hatırlıo musun? Forumun en erken tespiti olck dioduk
cnm ben kendi kendime 2. randevu gununu hesapladim ama dr hesabi yapmadim simdi 2. randevuyu bekliyoruz

ha cnm o bebegine gore bebegin buyukse yani gelisimi hizla ilerliyorsa ki eltimin cocugu gibi

2 bucuk aylikken dr gitmis dr alltan bakmis cubukla hemen geri cekmis ne demis biliyormusun cocuk bacagini cap ayirmis diger bacagina koymus bu cocuk kiz demis arkadasim 3 aylikken gitti hemen kiz dedi dr bizim burdaki doktorlar
ama kendi yengesi tr de 4. aya yaklasmis dr oglan oldugunu gormus yani 4. ayinda ogrenmisler cinsiyetini ..

rabbimin isi bu sana 3. ayda gosteriri bana 6. ayda kimin gucu yetecek ki
buna

Balböceği

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 17 Haziran , 2010, 13:31:12
bnm de nden gidio ama dr bebeğin duruşuna gre değişir sen son adet tarihine gre hesapla dedi o yüzden ben sata göre hesaplıorum. Zaten son 3 haftadır boy ölçümü anlamlı değil başka şeyler ölçüolar, uyluk, karın, kafa..
bu arada kızlar biz akşamları eşimin hastaneye gidip bebeğe bakıoruz, ben öğrendim ultrason cihazını baya. Ama artık büyüdü ekrana zor sığıyor, haftaya parça parça bakabilicez, bütün sığmycak :-\
siz boyle ultrasyona bakiyorsunuzya zararli degilmi  ???