2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

#tugba#

Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

esra26

hüseb (ebuş)               133 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
havuç                         143 gün sonra bebeğin kucağında  (kız)  :love9:
yıldız                          144 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:  
Findik kurdu                 154 gun sonra bebegin kucaginda   (kız) :love9:
Gülsahcr                     154 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
Esincik                        156 gun sonra bebegin kucaginda  (erkek)  :love9:      
Cigdem                       156 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η      
Mavera                       160 gun sonra bebegin kucaginda   (erkek) :love9:                      
Nestur                        162 gun sonra bebegin kucaginda      
eda_m                        179 gün sonra bebeğin kucağında
Cunfer_u                     190 gun sonra bebegin kucaginda               
melekk                        192 gün sonra bebeğin kucağında    
ELif                            192 gun sonra bebegin kucaginda  
ayşenur_Minik Mucizem  192 gun sonra bebegin kucaginda    
Shabby                       197 gün sonra bebeğin kucağında  
Hayrunisa                    199 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23                     202 gün sonra bebeğin kucağında                            
Balbocegim                  203 gun sonra bebegin kucaginda  
maviş 06                     210 gün sonra bebeğin kucağında

cunfer_u

günaydın edacım.. nasılsın... listede beni 190 gün olarak düzeltirmisin... son konrtrolümde doktorum 12+6 olduğumu söyledi..

esra26

tamma canım düzelteyim bebişin önden gidiyo maşllah benimkide bir hafta önden gidiyo genelde ama ben kendi tarihimi yazdım ne olur ne olmaz  :k06: ne yapıyosun görüşmeyeli

yildiz168

cunfer_u

nolsun edacım aynı şeyler... salı kontrole gittik.. herşey yolundaymış. ense kalınlığı ölçüldü. kan tahlili sonucumuda bugün eşim alıp doktora göstercek.. hayırlı haberlerini bakliyorum öyle telefonun başında.  yaa edacımm bebişimm artık insana benziyooooo...   çooook tatlı.... maşallahhhhh

esra26

evet yıldızcım maşllah kızlar geliyo :)

ferdacım büyüyo bebişlerimiz gerçekten artık bi minik insan onlarda bende en son karnım çok ağrıyodu doktora gittim bebişime baktı bişiyi yokmuş çok şükür  :nazar: ozamn bende sağ elinin parmaklarını bile gördüm okdar güzeldiki onu görmek insan inanamıyo o benim bebişim mi diye sanki başkasının bebeğine bakıyomusum gibi geliyo bazen  :k06: ikili test sonucuna göre  hcg kaç çıktı cinsiyet tahmini yapılıyo ya benim 86 çıkmıştı

fındık kurdu

mrb kızlar nasılsınız.edacığım beni de düzeltirmisin benimde 1 hafta önden gidiyo 147 gün var.

cunfer_u

aynen canımm.. benimde omurga kemikleri bile sayılıyodu... eller kollar maşallhı vardı... yaa edacım kafam karıştı şimdi.. salı günü doktora gittiğimizde ultrası-onda ense kalınlığına baktı 0,11 cm OOR çıktı.. burda normal dedi.  sonra kan tahlili istedi.. 2 tane kan aldılar benden.. birinin sonucunu bugün eşim alıp doktora göztermiş.  10 gün sonrasına 2 li tarama için randevu alın demiş. tahlil sonucu normal demiş.. o gün baktığı neydiki bende. diğer kan tahlili sonucuda 15 gün sonra doktorun kendisine gitcekmiş.. bu kadar geç mi çıkar bu sonuçlar.. bide bundan sonra ayda bir muayene demiş.. yaaa kafam allak bulak oldu...

esra26

hüseb (ebuş)               133 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
havuç                         143 gün sonra bebeğin kucağında  (kız)  :love9:
yıldız                          144 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:  
Findik kurdu                 147 gun sonra bebegin kucaginda   (kız) :love9:
Gülsahcr                     154 gün sonra bebeğin kucağında   (kız)  :love9:
Esincik                        156 gun sonra bebegin kucaginda  (erkek)  :love9:      
Cigdem                       156 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η      
Mavera                       160 gun sonra bebegin kucaginda   (erkek) :love9:                      
Nestur                        162 gun sonra bebegin kucaginda      
eda_m                        179 gün sonra bebeğin kucağında
Cunfer_u                     190 gun sonra bebegin kucaginda               
melekk                        192 gün sonra bebeğin kucağında    
ELif                            192 gun sonra bebegin kucaginda  
ayşenur_Minik Mucizem  192 gun sonra bebegin kucaginda    
Shabby                       197 gün sonra bebeğin kucağında  
Hayrunisa                    199 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23                     202 gün sonra bebeğin kucağında                            
Balbocegim                  203 gun sonra bebegin kucaginda  
maviş 06                     210 gün sonra bebeğin kucağında

esra26

Alıntı yapılan: cunfer_u - 17 Haziran , 2010, 10:40:11
aynen canımm.. benimde omurga kemikleri bile sayılıyodu... eller kollar maşallhı vardı... yaa edacım kafam karıştı şimdi.. salı günü doktora gittiğimizde ultrası-onda ense kalınlığına baktı 0,11 cm OOR çıktı.. burda normal dedi.  sonra kan tahlili istedi.. 2 tane kan aldılar benden.. birinin sonucunu bugün eşim alıp doktora göztermiş.  10 gün sonrasına 2 li tarama için randevu alın demiş. tahlil sonucu normal demiş.. o gün baktığı neydiki bende. diğer kan tahlili sonucuda 15 gün sonra doktorun kendisine gitcekmiş.. bu kadar geç mi çıkar bu sonuçlar.. bide bundan sonra ayda bir muayene demiş.. yaaa kafam allak bulak oldu...

benim ikili testimi özel hastanede yaptırdım bir tane kan aldı sonucuda3 gün sonra çıkmıştı bundan sonra ayda bir muayene demesinin sebebide herhangi bir sorun olmadığı için benim de ikili test sonucuda normal cıktı ense kalınlığıda normal dedi sonra ayda bir kez kontrol dedi hani arada herhangi bi rahatsızlığım olursa kendiliğimden gidiyorum

cunfer_u

Alıntı yapılan: eda_m - 17 Haziran , 2010, 11:09:22
Alıntı yapılan: cunfer_u - 17 Haziran , 2010, 10:40:11

benim ikili testimi özel hastanede yaptırdım bir tane kan aldı sonucuda3 gün sonra çıkmıştı bundan sonra ayda bir muayene demesinin sebebide herhangi bir sorun olmadığı için benim de ikili test sonucuda normal cıktı ense kalınlığıda normal dedi sonra ayda bir kez kontrol dedi hani arada herhangi bi rahatsızlığım olursa kendiliğimden gidiyorum

sağolsun kocacım bişiler yapmaya çalışıyoo ama analamadan  dinlemeden neysee... netten girdim hastanenin labaratuvar sonuçlarına...

anti hcv (hızlı test)   sanırım hepatit c oluyoo  negatif çıkmış...
tsh     3,51    sanırım buda tiroid bezi testi galiba.. buda normal gözüküyor..

tetkik adında  DOWN SENDROMU İKİLİ TEST (PAPA+SERBEST BETA GCG) ikinci kan sonucu bekleniyor diyor..

GALİBA BU BEKLENEN SONUÇ ÇIKTIĞINDA DOKTORA TETKİKE GİDERİM.. ONDAN SONRA DUIRUMUA GÖRE BAKARIZ.

esra26

herşey yolunda gözüküyo sonuç çıktığında doktoruna gösterirsin sonra bir  ay bebişi görmek için bekle işin yoksa  :k06: :k06: uzun geliyo sanki ozamn hele cinsiyetini öğrenmeyi bekliyorsan dahada uzun sürer  :D

cunfer_u

O CİHAZLAR PAHALIMIDIR Kİ ACABA.   EVE ALSAK NE GÜZEL OLURDU..   :ehi: HERHALDE BÜTÜN GÜN MELEĞİMİ İZLERDİM BEN...  :k06: YAA AKLIM SÜREKLİ ONDA...  BU KADAR GÜZEL BİR DUYGU OLAMAZ... BİDE KUCAĞIMIZA ALSAKKK O DUYGUYUYU DA YAŞASAK...   :amin: :amin: :amin: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: