2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 05 Haziran , 2010, 17:55:01
ayşenur senin karnın çıktı mı yoksa bnm gibi ilk 3 ay gaz şişi mi?

Esincik Karnim Gaz $i$i degil, doktorum bana sordu hatta 2 hafta onceydi gaz'iniz varmi diye,
yok demistim halada yok.. karnim kendiliginden cikti . ve belli ediyor kendini, ama simdi hala ayni birden
buyudu ve oyle kaldi :)  ;) doktorum bunu karnimin içinin dar olduguna, ve onceden biraz buyuyup
bebegin rahatlikla bir sure gelismesine bagliyor.. Cünki onceden hiç karnim yoktu,
ve simdi ayniyim hala, kilo da almadim henuz  ::)

sheqerliq

bizim ufaklık da Allahtan bir mani çıkmazsa şubatın ilk haftasında aramızda olacak... :nazar:
Annesi gül koklasa, ağzı gül kokan çocuk...

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: havuç - 04 Haziran , 2010, 17:02:12
slm kızlar drdan geldim
KIZIM OLCAKMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ    :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ay çok sevindim yaaaa
artık onunla konuşurken kızımmm diyorumm   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
cicilerini almaya başlayabilirim   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Çok sevindim...Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin..

Bende 3 haziranda gittim doktora..Doktor çok uğraştı zar zor gördü bizimde oğluşumuz olacak...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

ESİNCİK

Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 06 Haziran , 2010, 11:27:46

Esincik Karnim Gaz $i$i degil, doktorum bana sordu hatta 2 hafta onceydi gaz'iniz varmi diye,
yok demistim halada yok.. karnim kendiliginden cikti . ve belli ediyor kendini, ama simdi hala ayni birden
buyudu ve oyle kaldi :)  ;) doktorum bunu karnimin içinin dar olduguna, ve onceden biraz buyuyup
bebegin rahatlikla bir sure gelismesine bagliyor.. Cünki onceden hiç karnim yoktu,
herkes bana karnın ne çabuk çıkmış dio iyi o zamn ben boşuna üzülmiim, 5hafta var seninle aramızda. Karnımn çıkması anormal değil o zamn :D

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: **Mavera** - 06 Haziran , 2010, 17:40:38
Alıntı yapılan: havuç - 04 Haziran , 2010, 17:02:12
slm kızlar drdan geldim
KIZIM OLCAKMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ    :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ay çok sevindim yaaaa
artık onunla konuşurken kızımmm diyorumm   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
cicilerini almaya başlayabilirim   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Çok sevindim...Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin..

Bende 3 haziranda gittim doktora..Doktor çok uğraştı zar zor gördü bizimde oğluşumuz olacak...
saol canım seninde oğlun sağlıkla ve hayırlısıyla dünyaya gelir inş

Uploaded with ImageShack.us

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 06 Haziran , 2010, 22:09:42

herkes bana karnın ne çabuk çıkmış dio iyi o zamn ben boşuna üzülmiim, 5hafta var seninle aramızda. Karnımn çıkması anormal değil o zamn :D
canım karnın çıksın ne güzel işte
bende çıkmıo die üzülüodum
14. haftadan sonra çıkmaya başladı
şimdi çok belli oluoo  ;D
bebeğimi de 3 gündür hissediyorum
çok güzel bişi yaa    :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Uploaded with ImageShack.us

cunfer_u

günaydın kızlarrr :) güzel bir hafta olsun hepimiz için :)  :nazar: :nazar: :amin:

shabby

havuç            153 gün sonra bebeğin kucağında       
yıldız             154 gün sonra bebeğin kucağında       
Findik kurdu   164 gun sonra bebegin kucaginda 
Gülsahcr        164 gün sonra bebeğin kucağında
Esincik          166 gun sonra bebegin kucaginda       
Cigdem         166 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η     
Mavera         170 gun sonra bebegin kucaginda                             
Nestur          172 gun sonra bebegin kucaginda       
eda_m          189 gün sonra bebeğin kucağında       
melekk          202 gün sonra bebeğin kucağında     
ELif              202 gun sonra bebegin kucaginda         
Cunfer_u       204 gun sonra bebegin kucaginda       
Shabby         207 gün sonra bebeğin kucağında   
Hayrunisa      209 gün sonra bebeğin kucağında
gülşah23       212 gün sonra bebeğin kucağında                             
Balbocegim    213 gun sonra bebegin kucaginda 
maviş 06       220 gün sonra bebeğin kucağında

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 06 Haziran , 2010, 22:09:42

Canim birak ciksin :) kisiden kisiye cok degisiyor biliyorsun, kimisi erken kimisi gec belli oluyor... elbet cikacak ama dimi ha erken ha gec :)) doktotum bana karnini cikart guru duy onla diyor  :D

❤ հმzεlἶო ❤

bende karnim belli olsun istiyorum ama henuz cikmadi hic  :icon_scratch:
16+2 olduk ama bisi yok.
boyum uzun oldugu icin gec cikarmis ole diyolar (175cm)
ama bebisi arada bir hissedebiliyorum  :k06: ( her ne kadar bagirsak hareketleridir o hissettiklerin deselerde...)  :laughing7:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

esra26

çık sın valla göbişler ne yapalım bütün ilgi göbişimde arkadaşlarımdan her gelen önce bi dokunuyo  :k06: :k06:  ama bu hamilelik süresinde benim de cok gazım oldu hele bazen cok fena oluyodu göbeğim bi kat daha şişiyodu  :ehi: :ehi: bu aralar iyiyiz ama hiç belli olmuyo tabi ne zamn şişeceğim :)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

kizlarrr vallah bende mi bi acaiplik var bilmiyorum da 11 haftalik oldum
karnim cikti ki nasil cikti :)) bakin bugun cekindim bu resmi :)  :k06: :k06:

elif35

ayyy sizlerin yazılarını okudukça kendim aklıma geldim bende 4 gözle beklerdim karnım çıksın diye sorardım herkese ne zaman belli olcak falan diye şimdi kaldı 55 günümüz doğuma zaman ne çabuk geçti hiç anlamadım valllaha ben sizlerinde öyle geçer inşallah ki benim hamileliğim sorunluuydu biraz şimdi alışverişler yapılamaya başlanıyo beşikler alındı süsleri yapıldı çantamız hazırlancak alışveriş bitince bu günlerin tadını çıkarın bence bebek ağırlaştıkça hareketler kısıtlanmaya başlyıor çok zor oluyo  :cildir:

ESİNCİK

bnce de çıksın tabi de çok da erken çıkmasın, bunun daha 9uncu ayı var :k06:
Bnm artık herks anlıo dolmuşta yer bile veriolar ;)

shabby

benim de karnım çok çıktı. neredeyse 5 aylık gibi duruo ama bu haftasonu 3. ay bitmiş olcak.arkadaşlar 2. bebek olduğu için karnın hazırmış diyolar. kimisi bebişinin suyu çok olcaktır ondandır diyo falan filannn...