2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

banu_fth

oyyy geçmiş olsun paşamaaaaaaaaaaaa  :'(

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

annesi iyi bak ona iyileşşsin hemen ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

banu_fth

tabiki düzelicek .. inşallah diş patlatır kuzucuk .. grip olmasın kıyamam ..  :sad1:

aslan gibi annesi var iyileştiriir onu hemen  :nazar: :nazar: :nazar:

BERİLL

slm kızlar nasılsınız .
sanırım diş konusunda en önde benim oğlan 4 tane dişimiz var.Ama erken çıkardığı için kilosu çok düşük iştahı yok yavrumun bir yedi buçuk aylık ama hala 7.5 kilosuda yemiyor hiç bişey.

dirim

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Eylül , 2011, 20:37:21
Alıntı yapılan: veliff - 06 Eylül , 2011, 16:22:33
ee sende çocuğu aç bırakıyomuşsun tabii galeyana gelir yer 2 tabak da olsa :P
diştendir belki baksana kabarmış diyosun inş önemli bişiyi yoktur çok sürmeden patlatır dişlerini...
bizde kabarıklık bile yok..
iyide yine ayni 2 3 saat sonra veriyorum demekki iyice acikiyor koca gobus..
verdigimde yiyor ama gonul boyle daha iyi  :ehi:

Bu arada cok kotu nezle oldu nasil burnu akiyor halsizzz  :crybaby2:

geçmiş olsun canım :nazar:

kızlar bişey sorucam siz emzirdikten ne kadar sonra yemek veriyorsunuz?
ben hemen verince almıyor,ağzını kilitliyor.tok olduğundan mı acaba?
halbuki süt doyurmaz artık 7.5 aylık oldu

Balböceği

Sagol canim ya, bu gece hic yatmadik.. yatirmadan once atesi vardi surup verdim.
cok kotu grip olmus oglum nefes alamadi agladi .. agzindan almaya calisiyor bogazi kuruyor oksuruyor..  :'(

dirim

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Eylül , 2011, 14:10:35
Sagol canim ya, bu gece hic yatmadik.. yatirmadan once atesi vardi surup verdim.
cok kotu grip olmus oglum nefes alamadi agladi .. agzindan almaya calisiyor bogazi kuruyor oksuruyor..  :'(

çok geçmiş olsun canım
üzüldüm,küçük çocuğun hasta olmasıda çok zor olur
nasıl canı yanıyordur kimbilir
peki ateş düşürücü mü veriyorsun bitek

dilengisk

ayy kızlar bi.z bi toparlayamadık gitti iskender daha da kotuleşti oksurmekten uyumadı 2 gece dr bi ton ilaç verdi sinir oldum bide eve hava makinesi aldık icine bi ilaç koyup 5 dak solumasını saglıyoruz biraz rahatlattı yavrumu ama onun peşinde ben pert nefes alamıorum burnum tıkalı halim yok oksuruorum hapsırıyorum delircem bi iyileşemedik yaaaaa

cok hastayım coookkk :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

dilekcim sizede cok gecmis olsun canimm yaaa allah acil sifalar versin  :amin:

dirim oksuruk surubu ve ates dusurucu veriyorum.

veliff

dilekcim yaaa çoook geçmiş olsun iyileşmediniz mi hala cnm yaaa :( iskenderin bünyesi zayıf demek ki toparlayamadı yavrum bide üstüne sende hastalanmışsın epey kötü olmuş.. işte biz anneler onlara odaklanıp kendimizi ihmal ediyoruz bazen ama aslında dikkat etmeliyiz bizde hasta olduk mu kim bakar onlara :(
cnm inş bi an önce iyileşirsiniz..
edacım sizden naber hakan hala hasta mı? düşmedi mi ateşi?
kızlarrrrr dün oğlanı yatağına bıraktım mutfağa gittim kahvaltısını hazırlamaya bi ara döndüm kontrol etmek için aaaaa bbide ne görim bizimki yatağın kenarına tutunmuş ayağa kalkmış :D  :hieyt: ayyy bi şaşırdım :) gerçi günlerdir denemeler yapıyodu ama koltuğun kenarına gözü yemiyo kalkamıyodu :D emekleme çalışmalarımız da tam gaz devam 1-2 adım atıyo sonra pat elleri bırakıyo tekrar sürünmeye dönüyo :D
emeklemeye başlasa bile çok uzun sürmicek heralde bu gidişle yürümeye geçcez :D inşşş  :amin:  :nazar:  :nazar:

Balböceği

Selam kizlar .. bizde gece acile gittik..
doktorumuzzz doluydu ertesi gunu bekleyemedik..
gece baktirlar makinalara falan bagladilar, idrar testi yaptilar... hava verdiler..
burnunu actilarr...2-3 saat muayane oldu bogazi kizarmis.. yemek veriyormusun dediler ..
veriyorum dedim ayina gore cok iyi gelisimi cok guzel gidiyor dediler..

kilomuz 10.600 grammis..  :nazar: ama emeklemeye basladigi gunden beri epey bi zayifladi
gozle gorulur bi sekilde... 3 tane ilac ve hava verdiler... cok sukur gece iyi yatti bunada sukur  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Eylül , 2011, 13:20:18
Selam kizlar .. bizde gece acile gittik..
doktorumuzzz doluydu ertesi gunu bekleyemedik..
gece baktirlar makinalara falan bagladilar, idrar testi yaptilar... hava verdiler..
burnunu actilarr...2-3 saat muayane oldu bogazi kizarmis.. yemek veriyormusun dediler ..
veriyorum dedim ayina gore cok iyi gelisimi cok guzel gidiyor dediler..

kilomuz 10.600 grammis..  :nazar: ama emeklemeye basladigi gunden beri epey bi zayifladi
gozle gorulur bi sekilde... 3 tane ilac ve hava verdiler... cok sukur gece iyi yatti bunada sukur  :amin:

Canım çok geçmiş olsunnn aynı durumu bnde yaşadım :y25:
Hakantoşumuzun kilosu gayet güzel zayıflamasını kafaya takma böyle daha iyi annesi :k06:
İclalde 6 buçuk aylık kilosunda kaldı nerdeyseeeee :sad1:
Ama sorun etmiyorum her gören gelişimi güzel diyo maşallah :nazar:
Bu arada elif ve dilek sizlerede çok geçmiş olsunnn Rabbim acil şifalar versinn :amin:

Balböceği

Sagol canim ya cok sukur iyiz simdi  :amin:
ama aglamasin diye salladim hep 3 gun boyunca sipa alistimi ne yapti
nazlaniyor uyumamak icin  :-\ simdi zor yatti besinde  :k06:
kilosunu fazla takmadim zaten doktor gayet guzel bakmissin yemek yediyormusun ne yiyor dedi.
ne yedigini soyledim brawo dedi  :k06: :k06: :k06:

sagligi yerinde olsun kilosu onemli degil  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Bi ara dedin ya meyveli yoğur veriyorum diye hangisinden veriyon bnde alayımm bizimki yoğurt yemiyo :cildir:

Balböceği

Burdaki marka orda yokturki.. bi ara danone verdim. esim yanlislikla almisti
ama bak buyumix'si falan cok ovuyorlar  ::)
bizimkide biskuviyi sevmezdi simdi eline veriyorum yiyor masallah.