07 Mayıs , 2024, 22:32:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BENDE GELDİMM

Başlatan --elif--, 22 Nisan , 2009, 18:23:34

« önceki - sonraki »

--elif--

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim adım neslihan hataylıyım 21 yaşındayım 10 aylık ewliyim ve bugün hamile olduğumu öğrendim öyle güzel bi duyguymuşki RABBİM herkese nasip etsin inş.

sesedo-98

inşallah canım hoşgeldin sefalar getirdin artık seni de şafaklara ekleriz inşallah  :love9:  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

ah canım ne güzel bir duygudur. ben ebruli balıkesirden bebiş yok maalesef :crybaby2:insallah olcak sabırla bekliyorz. allah isteyenlere versn :amin: :amin: :amin:

--elif--

hoşgördükkk meyliş...sizinkide olur inş. arkadaşım hayırlısıyla

aşkitom

hoşgeldiniz..sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize inşallah..

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

--elif--

hoşbuldukk güzel dilekleriniz için sağolun inş. sağlıklı bi şekilde kucağıma almak nasip olur sizinkileride ALLAH bağışlasın :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: nesali - 22 Nisan , 2009, 18:23:34
merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim adım neslihan hataylıyım 21 yaşındayım 10 aylık ewliyim ve bugün hamile olduğumu öğrendim öyle güzel bi duyguymuşki RABBİM herkese nasip etsin inş.
hoşgeldin  :muzz: :muzz: :muzz:neslihancım allah tamamına erdirir inşallah saklıcakla alırsın bebeğini kucağına inşallah bende nermin benimde 5 yaşında mert adıda 1 oğlum var 2. istiyorum allah nasip ederse
can dediklerim....

--elif--

hoşbulduk çok teşekkürler iyi dilekleriniz için bu arada siteyi çok beğendim çocuğunuz pekte şirinmiş ALLAH bağışlasın inş. 2. side gelir en kısa zamanda

lalezar

Hoşgeldin Neslihan cım :flowers: :flowers:
Allah tamamına erdirir inşallah canım :amin:

gülay t.

Neslihancım hoşgeldin, Rabbim sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin sana ve isteyen herekese inşallah. :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: nesali - 23 Nisan , 2009, 14:29:28
hoşbulduk çok teşekkürler iyi dilekleriniz için bu arada siteyi çok beğendim çocuğunuz pekte şirinmiş ALLAH bağışlasın inş. 2. side gelir en kısa zamanda
sağol neslihancım inşallah ama 4 aydır hala yok olacak allahın izniyle.ewet site güzel muhabbetlerde öledir
can dediklerim....

--elif--

Alıntı yapılan: gülay t. - 23 Nisan , 2009, 15:56:32
Neslihancım hoşgeldin, Rabbim sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin sana ve isteyen herekese inşallah. :amin:
hoşbulduk gülay saol teşekkürler  duaların için..amin

--elif--

hoşbulduk lalezar RABBİM hepimize inş. hayırlı evlatlar nasip etsin

sesedo-98

maşallah kız nesli tek tek herkese cevap yazmışsın ahh kibar arkadaşım benim :)

--elif--

söylemesi ayıp ama öyleyim biraz :) ya çok güzel bi site çok beğendim sağol cnm baya takılıyorum.bu arada o ne şirinlik öyle yaa maşallah ALLAH nazardan saklasın çok tatlı çıkmış