2. İSTANBUL BULUŞMASI

Başlatan ponçik, 13 Ağustos , 2007, 11:31:51

« önceki - sonraki »

İstanbul buluşması hangi tarihde olsun?

6 TEMMUZ 2008
4 (100%)
13 TEMMUZ 2008
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 4

Oylama kapandı: 08 Temmuz , 2008, 12:03:20

ponçik

ARKADAŞLAR
2.İSTANBUL BULUŞMAMIZ İÇİN TARİH VE MEKAN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM  :icon_thumright:
O DOĞRULTUDA ORGANİZASYON İŞİNE EL ATACAĞIM BACILARIM  :k06:

ღ°cerenay.♥.

ayyy ne güzel,gene buluşacaksınız :hello2:

burcu-emir

yine anadolu yakası mı olacak.çoğunluk bu taraftan sanırım.aslında koca bi organizasyon yapabilsekte   bütün şehirlerden arkadaşlar gelse ne güzel olurdu .  :D

ponçik

Alıntı yapılan: cerenay - 13 Ağustos , 2007, 14:47:55
ayyy ne güzel,gene buluşacaksınız :hello2:

Alıntı yapılan: burcu-rain - 13 Ağustos , 2007, 16:09:07
yine anadolu yakası mı olacak.çoğunluk bu taraftan sanırım.aslında koca bi organizasyon yapabilsekte   bütün şehirlerden arkadaşlar gelse ne güzel olurdu .  :D

evet yaaaaa şehir dışından gelenlere bi yer ayarlayabilsek  :icon_scratch: aslında düşününce zor bir iş değil ama ,
işin FİNANS kısmı nasıl olur  8)
söylemesi ayıp okuldaykende hep organizasyon işlerini ben ayarlardım  :laughing7:
zaten o zamanlardan belliymiş halka ilişkiler okuyacağım  ;D

eveeeeet önerileri bekliyorum kızlar , yine bir pazar sabahı brunch tarzı bir buluşma olabilir
mesela 26 AĞUSTOS olabilir

ღ°cerenay.♥.

FİNANS KISMINI HALLEDERİZDE benim iki çocukla gelmem sadece bir rüya olabilir :k06:
(eli ayağıda durmuyo artık, kaşla göz arası caps lock a basmış yaaaa :icon_scratch: )

burcu-emir

Alıntı yapılan: cerenay - 13 Ağustos , 2007, 18:19:40
FİNANS KISMINI HALLEDERİZDE benim iki çocukla gelmem sadece bir rüya olabilir :k06:
(eli ayağıda durmuyo artık, kaşla göz arası caps lock a basmış yaaaa :icon_scratch: )
allah iyiliğini versin aslıhan  :k06: bence şehirdışından da gelinse çok güzel olurdu.mesela ist.veya civar şehirlerinde kalınabilinecek akraba falan olsaydı.
aslıhaaan huu var mı böyle bi durumun  ::)

ღ°cerenay.♥.

var tabi ama ben treni kaçırdım burcucum...
annemler arabayla gittiler geldiler...onlarla gidebilseydim ilk buluşmaya gelebilecektim.
özel araba olmazsa gidemem ,hemde tekbaşıma...mümmmkkün değil  ::)

ponçik

KİMSENİN BULUŞMAYA NİYETİ YOKMU ARKADAŞLAAAAR  :(  :(  :(

nagihan

var tabi niyetimiz ama şu buluşma olayını biraz havalar serinlediğinde yapsak olmazmı?

ponçik

Nagihan maaşallah ne kadar büyümüş senin Naz kızın
avatardaki resme bayıldım maaşAllah  :nazar:

bizim yurtdışı tayfası dönmeden buluşmayı ayarlayayım diyorum ama bu sayfaya kimse uğramıyor sanırım
ben bütün sayfalara tek tek girip not bırakayım en iyisi  :ehi:  :toothy10:

Lily Wonka

Alıntı yapılan: g10c@ - 16 Ağustos , 2007, 15:11:25
KİMSENİN BULUŞMAYA NİYETİ YOKMU ARKADAŞLAAAAR  :(  :(  :(

Var, olmaz mı?!! :occasion14:
26 Ağustos bana uyar ama mesela Meltem'in Eylül'ün ilk haftası Türkiye'ye gelme ihtimali varmış, bi sorsak da teyit alsak diyorum.. Belki o da dahil olmak ister..

nagihan

20 Ağustos , 2007, 21:21:38 #11 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2007, 22:16:54 nagihan
evet canım benim minik parparim kocaman oldu. balkondan içeri girmez oldu. aklı parkta. yürümeyi öğrendimi herhalde parktan eve sokamıcaz.

seyda

Goncacım,

ben 7 Eylülde dönüyorum 26 agustos teorik olarak uyar ama karsi tarafa tek basıma gecemem sanırım Melis Alarayla. hem Gözde Özlem Fatma ve ben bu taraftayız, tabi haber gelirse Beril de. onlar bi de Avcılar ve Beylikdüzünde sanırım daha bi uzak yani. karsıda senden ve Pınardan gayrı kimvarki??

puysal

vallahi buluşalımda nerede olduğu o kadarda önemli değil:)) mekan bebiş kaldırır bir mekan olsun yeter:)

Gonca benim aklıma mekanolarak bir yer gelmiyorki.. esasında ev buluşması yapsak ne kadar güzel olurdu..
Mesala bizde:) karşıdan servisayarlardık sonra kocaelinden arkadaşlarda gelebilirdi..

tüm bebişleri uyutur bizim yatağa sıralardık Kreş misali:))sonra türkkahvelerimizi yudumlardıkk ohhhh misss gibi olurdu..hem herkes evde birşeyler yapardı.. onlarıda yerdik:)

ponçik

mekan olarak farketmez Pınarın dediği gibi bebeklerle (daha doğrusu çocuklarla ) rahat edebileceğimiz bir yer olursa iyi  olur
hadi bakalım 26 sı mı olsun diyorsunuz , acele edelim 4 günümüz var o zaman  :k02:

ya da Meltemin gelişine denk getirelim Belemir'le -anne karnından doğru - Baray'ı da severiz  :hello2:

havaların serinleyeceği yok Nagihan  :sad1: napalım sence
mesela bizim ilk buluşmamız pazar sabahı (aslında öğlene doğru  :suclu: )  oldu ama ağaçlık mekanlar serin oluyor
hani böyle Emirgan korusu vs..vs.. gibi yerler Avrupa yakasını pek bilmem ama ortak bir nokta ayarlarız

aaayyyy heyecanlandım  :hieyt: çabuk karar verelim  BULUŞALIM ARTIIIIIK  :occasion5:  :occasion14:  :occasion5:  :occasion14: