29 Nisan , 2024, 11:35:37

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

ithal gelin

Başlatan zeyneptalha, 19 Nisan , 2009, 19:59:55

« önceki - sonraki »

zeyneptalha

arkadaşlar aranızda benim gibi yurtdışından gelipp türkiyeye  yerleşen varmı ithal gelin dedim ama inşallah yanlış anlamyın türkiyeden yurtdışına gidenlere hep ithal gelin derler ya sizlerde buraya alışmakta zorlandınızmı benim gibi cevaplarınızı bekliyorum

Ecrin57

slmzeynep diyeyim hos geldin ben ayfer bir kizim var canim ben kendim yurt disindayim ama benim burda okul arkadasim vardi aski icin turkiyeye gitti suan 2 cocugu oldu ama hala cok pisman evliligi cok guzel cok mutlu ama turkiyeye alisamadi saglik yonunden burda dogmaydi cunku onceden istedigi gibi ziyarete gelebiliyordu ama simdi cocuklarla gelemiyo eskisi gibi sik esi buraya gelmek istemiyo

cunku meslegi var cok iyi maddiyat sikintilari da yok ama ne kadarda olsa turkiyeye alisamadi kendisi suan samsunda evli 9 yiloldu 

neyse insallah seninicin oyle olmaz sen kendinden bahsedermiyin bize biraz

zeyneptalha

mrb ayfer önce msjımacevap yazdn için teşekkürederim ben selin 22yaşındayım 4 yıllıkevliyim 2tanede ccocugum var aksarayda oturuyorum
vallaha şuan döndümiçin hiç pişmn degilim severek evlendim bende haladaa deli gibi seeviyorum türkiyeyide cok seviyorum ama türkiyeyi cok sevsemde hala oraları ve arkadaaşlarımı özlüyorum arkadaşlrımla malesef görüşemiyorum türkiyeye gelince cok şey bi anda degişiyor alışmak biraz zaman alıyor ki ben hala alışamadım ben dönerken ilerisini düşünerek yani cocuklarım olursaa gidip gelmek biraz zor olur diye bütün haklrımı öldürdüm ama şuan onun için biraz pişmanım keşke öldürmeseydim dedigünler oluyor ama beni oraya baglayan hiç bişey kalmadıydı
rabbim gurbetteki bütün kardeşlerimize sabır versin

Ecrin57

aminn canim pisman degilsen buna sevin bence sanslisin iste o zamannnnnnnnnnnn optum seni canimm

Zeynep_Sena

aksarayda oturuyormusun bende aksarayliyim tanisabiliriz istersen siteye ugradinda msj yazarsan seviniim

zeyneptalha

sulu göz mrb
evet aksarayda oturuyorum msj yazalı cok olmuş ama inşallah görürsün
bende tanışmak isterim inşallah