MERHABA ARKADAŞLAR

Başlatan zeyneptalha, 19 Nisan , 2009, 18:23:28

« önceki - sonraki »

zeyneptalha

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım
benim bir oglum var haziranda 3yaşına gircek ama 15 kilo ne versem yemiyor
saadece aburcubur yiyor ben vermeyincede ortalıgı yıkıyor bazen 2güne yakın bişey yemedigi oluyor zaten bizimle masaya bile oturmuyor ya ayakta yiyor yada oyun oynayarak bişey yedirebiliyorum sebze yemeklerini hayatta yemiyor zaten bide 9aylık bir kızım var acaba kıskandıgı için yemiyor olabilirmi ama başka konularda pek belli etmiyor kıskandını aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı aranızda lütfen yardım edin yardımınıza ihtiyacım var anne yüregi artık dayanamıyorum  :'(

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

selaam ben ebruli hoşgeldin balıkesirliyim bebeşim yok malesef yardımcı olmak isterdim.umarım iyi vakit gecirirsin.. :k06:
nerelydin

can yine cannnn

Alıntı yapılan: zeyneptalha - 19 Nisan , 2009, 18:23:28
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım
benim bir oglum var haziranda 3yaşına gircek ama 15 kilo ne versem yemiyor
saadece aburcubur yiyor ben vermeyincede ortalıgı yıkıyor bazen 2güne yakın bişey yemedigi oluyor zaten bizimle masaya bile oturmuyor ya ayakta yiyor yada oyun oynayarak bişey yedirebiliyorum sebze yemeklerini hayatta yemiyor zaten bide 9aylık bir kızım var acaba kıskandıgı için yemiyor olabilirmi ama başka konularda pek belli etmiyor kıskandını aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı aranızda lütfen yardım edin yardımınıza ihtiyacım var anne yüregi artık dayanamıyorum  :'(
zeynepcim cnm öncelikle hoşgeldin ah kardeşim ah aynı dertten yakınıyodum bende ama zamanla düzeliyo yemeleri bende çok çektim ama çok sabır gerekiyo çok zorlama ne kadar yerse o yeter ona cnm ewet anne yüreği dayanmıyo ama böylede yaparak hiçbir yere varılmıyo önemli olan sağlıklımı .tabiki bebeğide kıskanıyo olabilir.allah yardımcın olsun bacım.nerden yazıyon
can dediklerim....

zeyneptalha

arkadaşlar hoşbulduk sagolun adım selin nermin ben aksaraydan yazıyorum aslında bende hep öyle diyordum tek saglıklı olsunda zayıf olsun diye ama en son tartının üstüne cıktından sonra beynimden vurulmuşa döndüm sadece 15 kilo boyuda cok kısa [ama anne baba kısa olunca normaldir heralde] peki sen ogluna iştah açıcı şurub veriyormuydun nekedar saglıklı bilmiyorum ama ben buaralar vermeyi düşünüyorum ama galiba ben üstüne düştükce hoşuna gidiyor yaramazın

can yine cannnn

Alıntı yapılan: zeyneptalha - 19 Nisan , 2009, 19:05:16
arkadaşlar hoşbulduk sagolun adım selin nermin ben aksaraydan yazıyorum aslında bende hep öyle diyordum tek saglıklı olsunda zayıf olsun diye ama en son tartının üstüne cıktından sonra beynimden vurulmuşa döndüm sadece 15 kilo boyuda cok kısa [ama anne baba kısa olunca normaldir heralde] peki sen ogluna iştah açıcı şurub veriyormuydun nekedar saglıklı bilmiyorum ama ben buaralar vermeyi düşünüyorum ama galiba ben üstüne düştükce hoşuna gidiyor yaramazın
selincim ben hiç birşey vermedim o anlamda ama zorlada olsa o dönemde üzüm pekmezi verdim her nekadar yemek istemesede zorla veriyodum kiloya gelince geçenlerde sağlık ocağına gittim oğlumun yaşına göre kilosu ne olmalı diye sorduğumda benimki 5 yaşında 5 yaş çocuklarının kilosu 19.5 kilo oması gerektiğini söyledi buna göre seninki ne olmalı bilemiyom ama çokta zayıf değil heralde cnm benimki şuan 20,5 kilo ve 5 yaşını henüz girmedi hiç üzülme ayrıca zorla tedirilen çocukların ilerde obez olma riski yüksekmiş cnm
can dediklerim....

zeyneptalha

nermincim haklısın heralde sonra kilo versin diye cabalamaktansa böylesi heralde daha iyi zorlamıyacagım şuan internetten onu zorlamadan kendi severek yiyecegi ama saglıklı tarifler arıyorum cok teşekkür ederim msjların için buarada sen nerden yazıyorsun

can yine cannnn

Alıntı yapılan: zeyneptalha - 19 Nisan , 2009, 19:36:50
nermincim haklısın heralde sonra kilo versin diye cabalamaktansa böylesi heralde daha iyi zorlamıyacagım şuan internetten onu zorlamadan kendi severek yiyecegi ama saglıklı tarifler arıyorum cok teşekkür ederim msjların için buarada sen nerden yazıyorsun
rizeden yazıyorum cnm ewet en iyisi severek yiyeceği yemekler denemek sen nerden yazıyon cnm
can dediklerim....

KATYUSA

zeyneptalha

ben aksaraydan yazıyorum ve 22 yaşındayım 2tane cocugum var [elini cabuk tutan annelerdenim ] acemi deneyimsizim inşallah sizingibi deneyimli annelerden daha cok ögrenecegim var

KATYUSA

CANIM BEN 28 YAŞINDAYIM AMA
BEBİŞİ YOK HENÜZZZ BAYA ERKEN ANNE OLMIUŞSNN BENDE ADAM GİBİ DENEDİĞİM BU AY VARRR SENDE ADETY OLMADAN ÖNCE BELİRTİ VARMIYDII CANIMM YAAAA

zeyneptalha

çigdemcim vallaha ben ilki cok istiyordum evlendikten 2ay sonra oldu biraz gögüslerimde agrı vardı 18 yaşında olunca insan pekde bişey anlamıyor
ikincide ise hic bişey anlamadım beklenmedik bi anda oldu
rabbimhayırlısını versin inşallah istedgin gibi nur topu gibi bir bebek verir inşallah

KATYUSA

İNŞ CANIM YAAAA İNŞ BENİMDE OLURRRR CNMMMM

zeyneptalha

amin canım inşallah burda müjdeli haberi verirsin 

KATYUSA

İNŞ CANIMM AAMA PEK ÜMİTLİ DEĞİLİMMMM

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: