29 Nisan , 2024, 15:37:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

UNUTMA BENİ

Başlatan miray, 17 Nisan , 2009, 18:59:21

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Ayyy bi türlü başlayamadı yeni bölümü sinir oldum. Habire reklam koyuyolar  :caca: :caca:  :cildir: :cildir: :cildir:

miray

aynı tas aynı hamam hiç değişiklik yok hala gıdım gıdım ilerliyor  :cildir:
bu kadar saçma bi dizi yoktur heralde  :cildir:

βαlκιz

izleyemeyenler için bugün olanlar ;

Otopsi sonuçları Bebeğin Anne karnında gelişemediği için öldüğü üzerinedir.Çiğdem buna bir türlü inanmaz ve hala İlkay'ı suçlar.Ali yeter artık der ve gideceklerini söyler.İlkay hayır hiçbir yere gitmiyoruz Çiğdem sen bizi affedince bizde senin yanında olacağız ben senin Ablanım der.Mehtap Elif'i Zafer'in elinden kaçırır bir yere yerleşirler.Menekşe Kenan'ı aldatmış tekrar beraber olmak istediğini söyler.Kenan böyle bir şeyin olmayacağını Menekşe'ye geri gideceğini söyler.Menekşe hırs yapmıştır.Kalmak için elinden geleni yapar.Şerif Emine'yi görmeye gider.Emine Kenan diye sayıklar.Şerif üzülür ama arkasından Kenan bana Şerif'i getir der.Şerif buradayım Emine der..Emine korkuyorum Şerif sevdiğin kadın burada Menekşe diye biri yok ben Emine'yim Seni seviyorum der.Şerif her şeyin bittiğini düşündüğüm anda banamı döndün Emine der biter..   
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Unutma Beni'de yarın; Mehtap, gördüğü olaydan sonra Elif'i tekrar Zafer'e teslim edecektir. Emine, Şerif'e Menekşe rolü yapmayı sürdürürken, Şerif, Emine'yi şaşırtacaktır 
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

AŞIRI SAÇMA Bİ DİZİ BAYDILAR BENCE

aydinays

Bölüm Özeti;

Mehtap ve Emine karşı karşıyadır Mehtap'ın elinde kezzap vardır. Çiğdem oyuncak bir bebeği kendi oğlu gibi kabullenip ona annelik yapar. Ali, Rauf ve Asuman'ın yanında annesine bağırır. Kenan kızını almak için, parayla  buluşma yerine gider. Şerif, Zafer'lerin saklandığı evi polise ihbar eder. Bütün bunlar olurken Kürşat, Sezai'nin tüm borçlarını kapatır.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

miray

diziyi uzatmak için ilkay ın kardeşlerini cıkarıp duruyolar bi yerlerden  :cildir:
saçmaladılar artık iyice  :violent1:

toprakk

ilkayın bebeği öldü yaaaa
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

aydinays

Alıntı yapılan: toprakk - 26 Eylül , 2011, 16:40:47

ilkayın kendi bebeğimi çiğdemin değiştirdiği bebek mi???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

toprakk

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Eylül , 2011, 17:10:49
Alıntı yapılan: toprakk - 26 Eylül , 2011, 16:40:47

ilkayın kendi bebeğimi çiğdemin değiştirdiği bebek mi???
çiğdemin değiştirdiği bebek
Make a pregnancy ticker

toprakk

ilkay bebeğine kavusacak ilkay bebeğine kavusacak yupppiiii :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Make a pregnancy ticker