UNUTMA BENİ

Başlatan miray, 17 Nisan , 2009, 18:59:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Bugün Olanlar   Asu mutludur annesine gelir ve Raufun nazlıyı evden kovduğunu Raufun bu olayla ilgisinin olmadığını söyler.Adaletin inanmadığı şeyler vardır bunu anlamak için şirkete gider ve Raufun telefon konuşmasını duyar onu takip eder.Rauf Tuğçenin ev...ine glince şaşırır.Rauf içeri girince Adalet dinlemeye başlar ama duyamadığından Tuğçenin anahtarı yanındadır ve kapıyı sessizce açar Nazlı ile Raufu dinler.Rauf ile Nazlı anlaşma yapmıştır.Rauf Asu ona inansın diye Nazlıyı bilerek evden kovmustur.Nazlı nasıl beğendinmi inandırıcı oldummu diye Raufa sorar.Adalet demek kızıma oyun oynadınız ama siz göreceksiniz der.İlkay bebeğini aldırma kararı verdiği için pişman olmuştur ve kendini suçlar.Ali İlkaya gectiğini herşeyin iyi olacağı konusunda teselli verir.Hikmet İlkaya gider özür dilemeye.İlkay kabul eder affeder ve Hikmete dede olacağının müjdesini verir.Hikmet İlkayımın bebeğinimi seveceğim diye mutlu olur.Şeker az kaldı bak nelere sebep verecektin der.Hikmet bir daha söz onlara inanmıyacağım der.Sinan gelmiştir babasını kaybetmiştir ağlıyordur.Çiğdem üzüldüğünü söyler.Sinan inanmıyorum gerçekmi bu en zor anımda yanımda olmadın ben sana ne yaptım Çiğdem der.Çiğdem sevmiyorum seni boşanmak istiyorum ben başkasına aşığım bu bebekte sevdiğim adamdan der.Sinan çılgına döner Çiğdeme saldırmak ister Güler izin vermez ve Sinanı engellemk için kafasına vurur.Sinan bayılır.Güler bir tanıdığından yardım ister Sinanı götürürler kimsenin olmadığı bir yere bırakırlar.Sinan kendine gelmiştir.Zar zor İlkaylara gider herkes ordadır.Sinan hesap sorar siz biliyorsunuzdur adam gibi dolaştım ortalıkta bu adam kim diye sorar.Herkes şaşkına dönmüştür.Ali kararlıdır anlatacaktır.İlkay Sinanda silah görünce Aliyi engellemek için sancısı tutmus gibi yapar ve odaya götürtür kendini.İlkay Aliye Sinanda silah var der.Ali nerden buldu ki diye düşünürken kendi silahına bakar ve yerinde olmadığını görür.odaya döndüklerinde Sinan gitmiştir.Ali ile İlkay hemen hazırlanır Sinanın arkasından Çiğdemlere giderler.Sinan Çiğdemlere gelmiştir Güler kapıyı açamaz der.Sinan sinirlidir ve kapıyı kırar.Silahı Çiğdeme doğrultur bu bebeğin babası kim söyle diye bağırır.Ali ile İlkay yetişmişlerdir.Ali durmasını söyler Sinanın umrunda değildir Ali Sinanın elinde ki silaha sarılır ve biraz itiş kakıştan sonra silah ateş alır ama kimse yarılı değildir.Sinan bir dahakine bu kurşun o adamın kalbine girecek der.Herkes kötüdür.Şerif ile Menekşe buluşmustur Şerif Menekşeden yardım ister.Menekşeye anlatır herşeyi Şaziyeyi öldürenin Zafer olduğundan emindir.Hastanede yatarken Şaziyeyi zehirlediği madde ile zehirlemek istedi beni diye olayı ayrıntılı anlatır.Menekşe(emine)bu duruma çok üzülmüştür annesinin zehirlenmesi ona bir yıkım olmuştur.Şerif aylar önce şaziye hanım için bir otopsi yaptırdığını bunu takip etmesini ister Menekşeden.Menekşe sorar aylar öncemi neden der.Şerif emine için der.Menekşe bu duruma tebessüm eder.Şerif İstanbula gideceğini Zaferin bu zehiri nereden aldığını bildiğini aldığı kişiye ulaşıp onu konuşturacağını söyler.Menekşe dayanamaz ve Şerife dikkatli olmasını söyler.Zafer kafasında herşeyi birleştirmiştir menekşe diye birinin olduğunu ama eminenin onun yerine gectiğini pavyonun bilerek açıldığını Şerifin Mehtabı tesadüfen görmediğini hepsinin Eminenin bir oyunu olduğunu anlamış çılgına dönmüş Emine hanım bir süre daha Menekşe olmaya devam etsin öyle bir oyun oynacağız ki yaşadığına pişman olacak bu sefer kendi ellerimle öldüreceğim onu der   
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Unutma Beni'de yarın; Kenan'ın avukatı Emine'yi mutlu edecek bir haber verecektir. Şerif, Zafer'in suçluluğunu kanıtlamak için, Istanbul'a gidip Rıza'yı bulur ve zehirin ondan alındığını teyit eder   
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

suzannn

ne güzel anlatıyıorsun sanki izlemiş gibi oluyorum sağol canım

βαlκιz

bugün olanlar -    Çiğdem Nazlıyı arar ve Sinan bebeğin babasını merak ediyor ona hiçbir şey söylemeyeceksin der.Nazlı herhalde söylemem yoksa benide öldürür der ve ee sen ne yaptın ayırabildinmi Ali ile İlkayı der.Çiğdem bu seni ilgilendirmez der ve telefonu... kapatır.Nazlı belliki buda ayıramamış büyük aşıkları der ve gülümser.Çiğdem Aliyi merak ettiği için İlkaylara gider.İlkay ile Ali için kavga eder İlkayı küçümser beni kıskanıyorsun çünkü ben aliden hamileyim sense hiç hamile kalamıyacaksın diye İlkayı küçük görür.İlkay dayanamaz ve yeter artık bende hamileyim diye bağırır.Çiğdem yalan söylediğini Aliyi kandırdığını yeni oyunun bumu diye İlkaya bağırır.İlkay ne oyunu gerçekten hamileyim ben der.Çiğdem bu olamaz sen hamile kalamazsın bunu sen söylemiştin bana der.Hikmet İlkayın hamile olduğunu söyleyince Çiğdem sinirlenir ne kaypak bir adamsın sen şimdi yine İlkayın yanınamı geçtin der.Ali gelir ve Çiğdeme yeter artık İlkay hamile Çiğdem sen bize yardımcı olmuyorsun sus artık der.Çiğdem Ali seni kandırmasına izin verme o hamile kalamaz diye söylenmeye devam eder.Ali artık gitmesini söyler.Çiğdem sinirlidir Gülerde arkasında gider.Çiğdem İlkaya inanmadığını ne yapıp ne edip İlkayı bu konuda rezil edeceğini söyler.İlkay Aliye sarılır.Ali İlkayı teselli eder.Sinan Nazlıdan birşeyler öğrenebileceğini düşünür Rauflara gider ama eve almazlar.Tuğçe Rauflara gelirken Sinanı görür.ne olduğunu sorar.Sinan Nazlı için geldim ama eve almadılar der.Tuğçe iyide Nazlı burda değilki der.Sinan nerde der.Tuğçe söylemek istemez ama Nazlıya gıcık olduğundan bizde kalıyor der.Sinan hemen oraya gider.Sinan Nazlıya hesap sorar Nazlı bilmediğini söyler.Sinan söyle yoksa öldürürüm seni der.Nazlı öldür tamam öldür diye ağlamaya başlar ve yasadıklarını zaten hiç mutlu olmadığını dile getirir.Sinan tamam Nazlı der ve Nazlıyı sakinleştirmeye çalışırken Sinan ile Nazlı yakınlaşır beraber olurlar.Şerif İstanbula giderken polisler çevirir ama sahte kimlik tasıdığı için anlamazlar.Şerif gider ardından başka polisler Şerifin resmini getirirler kaçak olduğunu söylerler.Polisler az önce Şerifi gördüklerini hatırlarlar ve hemen yola çıkarlar.Şerif bir yerde dinlenirken polisleri görür ve arandığını anlar gizlice yoldan geçmekte olan bir kamyona binmek için el atar.Sürücü alır Şerifi..Şerif artık İstanbuldadır.Zaferin ilacı aldığı yere ulaşmıştır.Aynı ilaçtan ister fakat görevli bunu şahsa vermiyoruz firmalara şirketlere veriyoruz der.Şerif rüşvet teklif eder adam burda rüşvet işlemez benimde kendi basınıda belaya sokma der.Şerifi Rıza diye biri durdurur bu ilacı verebileceğini söyler ama önce kimlik görmek ister Şerif sahte kimliğini gösterir.Adam Şerifi arattırır temiz çıkar Şerife beklemesi için bir yer söyler.Şerif bekler,adam gelir ve Şerif ile konuşurken Şerif adamın gizlice telefonuna bakar Zafer ile görüştüğünü anlar gülümser artık emindi.Adam Şeriften yüklü miktar ister Şerif kabul eder.Şerife bugün veremem ama ilaç yarın hazır olur der.Şerif ben ankaradayım olmaz bugün almam gerek der.Adam o zaman sen git ben göndereceğim sana hem bu ilaçla ankaraya kadar gidilmez der Şerif tamam der giderken güler ve işte bu kadar der ve biter.   

βαlκιz

Unutma Beni'de yarın; Sinan ve Nazlı geceyi birlikte geçirmişlerdir. Sinan'ın amacı Nazlı'nın ağzından Çiğdem ile ilgili bilgi almaktır. Ali Tuğçe'nin evinin önünde gördükleri karşısında şok olacaktır.

suzannn

TEŞEKKÜR EDERİM BALKIZ HEYECANLA BEKLİYORUM YARINI :ehi:

βαlκιz

Bugün Olanlar;  Çiğdem öfke ile gelir İlkaya saldırır sen yalan söylüyorsun der.İlkay yalan olmadığını istersen ultrason sonuçlarını göstereyim sana der.Çiğdemin öfkeden gözü dönmüş saçmalıyor bağırıyordur.İlkay ben bu bebekten vazgectim aldıracaktım buna ...Ali izin vermedi beni engelledi der.Çiğdem inanmaz.Ali gelir ve Çiğdeme yeter artık yeter sende yalancısın asıl sen bize oyun oynadın Nazlı ile işbirliği yaptın başından beri beni biliyordun İlkayıda biliyordun sen bizden hepimizden intikam almak istedin der Çiğdeme bağırır şimdi Sinan ile konuşmaya gidiyorum oda herşeyi öğrenecek der İlkay Ali lütfen der Ali İlkayı kendine çeker korkma sen ve bebeğimiz için bana zarar vermem bizim bir bebeğimiz olacak der ve İlkayı öper Çiğdem bu manzara karşısında daha çok öfkelenir kıskanır.Ali gidince Hikmet böyle birşey olabilirmi,Şeker ne yani sen bile bilemi ablanın kocası ile töbe töbe der.Çiğdem kendini kaybeder ne saçmalıyorsunuz siz diye bağırır İlkay basından bilmiyorsan bile şimdi biliyorsun şimdi intikam almak isteyebilirsin der.Çiğdem öleyimmi bunumu istiyorsun der ve koşarak mutfaga gider eline bir bıçak alır.Güler ve herkes onu engellemk ister Çiğdem bıçak ile bileğini yaralar.herkes yardım edecekken Güler siz karışmayın ben kızımı doktora götürürüm der.Çiğdemi alır gider.Asu Adaleti arar ve çay içmeye çağırır.Adaletin planları vardır ve gider.Adalet Asunun aklına birşeyler sokmak isterken Rauf duyar içeriye girer.Asu odada yokken Rauf konustuklarına istemeden kulak misafiri oldum der.Adalet gülümser ve evet Nazlının üzerinde olan herşeyi Asunun üzerine yapacaksın onu evden göndermekle olmaz sizin para beraberliğiniz var der.Rauf içeriye gider Yaşara talimat verir Nazlının üzerinde bulunun bir kaç mal varlığını Asunun üzerine geçir der ve demek öyle Adalet hanım oyun oynamak istiyorsunuz oynayalım bakalım der ve glümder.Ali Sinan ile Nazlıyı öpüşürken görür ve Nazlının bir oyun çevirdiğini düşünür anlamaya çalışır.Şerif Zaferin kaldığı pansiyona gider ve Zaferin çıkmasını bekler.Zafer ile Mehtap pansiyondadır.Beraber çıkarlar.Şerif hemen arkalarından girer ve elindeki zehri içeriye bırakır.Zaferi arar ve görüşmek istediğini Şaziyeyi öldürdüğü bildiğini eğer sen beni aklarsan bende bildiklerimi söylemem susarım der.Zafer sen iyimisin tamam geliyorum der.Şerif zehiri getirecek Rızayı arar ve Zaferi çağırdı yerin adresini verir.Şerif sırada savcıyı arar onada Zafer ile Rıza buluşacaklar der ve herşeyi zehirin nereden alındığına dair anlatın Şerife güvenmesini ve baskın yaptırmasını ister.Savcı kabul eder.Zafer Şerifin dediği yere gelmiş ağaçların arasında bekliyordur Rızada oraya gelir ve ardından polisler.Polisler Rızayı alırlar Zafer olanları izler ve anlar ki Şerifn oyun oynadığını sinirlenir hemen oradan kaçar.aynı zamanda Savcı ve başka ekip Zaferin kaldığı pansiyona gider odasını ararlar ve Şerifin bıraktığı küçük şişede ki zehri bulurlar.Savcı Şerif haklı çıktı Muzaffer Balamir hakkında tutuklama emri çıksın der.Zafer bir yere gitmiştir çok sinirlidir ve Zaferi kimse bitiremez sizi en can alıcı yerinizden vuracağım diye bağırır biter.   

βαlκιz

Unutma Beni'de yarın; Zafer, savcıya Şaziye'nin balkondan düşerken çekilen görüntülerini yollar ve Mehtap'ı ihbar eder. Ali, Sinan ve Nazlı'nın kaldığı eve gelir. Sinan'a herşeyi anlatacağını söyler 

suzannn

ELLERİNE SAĞLIK CANIM TEŞEKKÜR EDERİM

βαlκιz

Günün kısa özeti ;     Güler çiğdemi mutlu edebilmek için saçlarını boyatmıştır .Ancak Çiğdem hala aliiyi düşünmektedir Ve evlerinin önündeki uçurumdan aşağı atlamaya kalkar.Güler Çiğdemin atlamasına engel olur.Güler Hİkmeylere gelir ve Şeker le kavga eder bu duruma üzülen ilkay fenalaşır ve hastaneye kaldırılır.Doktor stresten uzak durması gferektiğini söyler .Muzaffer şerifin adına savcıya mehtabın olduğu cd yi gönderir.Mehtap içinde tutuklama kararı çıkar.Muzaffer anca beraber kanca beraber diyerek Mehatabı kandırır ve onla kaçacaklarını söyler .Ancak hem parası olmadığı için Kenandan para alabilmek için ve hem şeriften hem kenandan intikamını alabilmek için Elifi kaçırmaya karar verir   

βαlκιz

Unutma Beni'de yarın; Hikmet çok üzgün parkta dolaşırken kaçak olan Şerif ile karşılaşır. Zafer sonunda Elif'i kaçırır. Mehtap Elif'i kaçırılırken görür. 

βαlκιz

ilkay 4 aylık hamile
ve dizi sezon finali yapıcakk  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: of yaaa
temmuz gibi başlıcak yeni bölümlerr

banu_fth

βαlκιz

suzannn

ÇOK KARIŞIK AMA GÜZEL SAĞ OLSUN BALKIZ NE GÜZEL ANLATIYOR YOKSA İZLEYEMİYORUMN İŞTE OLUYORUM O SAATTE