29 Nisan , 2024, 10:32:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

UNUTMA BENİ

Başlatan miray, 17 Nisan , 2009, 18:59:21

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bende başka yerden alıyorum özeti  :toothy10:

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Bugün Olanlar;    Zafer ile Kazım Elifi kaçırmak için plan yaparlar.Elifi okuldan kaçırmak isterlerken Emine gelir kaçıramazlar.Emine ile Elifi takip ederler.Elif parka gidip oynamak ister.Emine kabul eder.Emine Elif parkta oynerken Kenan ile telefonda konuş...ur Eminenin bir boşluğundan yararlanan Zafer ile Kazım Elifi kaçırırlar.Emine her yerde Elifi arar çılgına döner.Elifi Mehtapın olduğu yere getirirler.Mehtap şok olur yine neler planlıyorsun Zafer der.Zafer anlatır.Emine Parkta perişan halde iken Kenan gelir ve neler olduğunu sorar.Emine Elif yok kızım yok Kenan birden kayboldu der.Kenan polisi arayacakken telefonu çalar arayan Kazımdır Elif elimizde der Elif o sırada bağırır Anne Baba kurtarın beni diye telefonu kapatırlar.Kenan Emineye bakar ve Elifi kaçırmışlar der.Ali ile Sinan yüzleşir.Sinan bir türlü olanlara inanamaz ve Çiğdem ile Alinin kendisini aldattığını düşünür.Nazlı bir boşluk yakalar ve kaçar.Ali Nazlı kaçıyor der ama Sinan Aliye benim işim seninle der ve Aliyi engeller.Ali herşeyin sorumlusu Nazlı desede Sinan inanmaz.Nazlı önce Çiğdemi sonra İlkayı arar ve Ali ile Sinanı söyler.Çiğdem İlkaydan önce Tuğçelerin evine varmıştır.olanları ilk önce dinler daha sonra Sinanı engellemek için Sinanın kolundan tutar.Çiğdem Sinana durmasını Aliyi sevdiğini söyler.Sinan çıldırır.Çiğdem daha fazla ileriye gider ve Alide beni seviyor sizin yüzünüzden konuşamıyor der.Ali çok sinirlenir Çiğdeme susmasını söyler.Ali ile Sinan biribirlerine girerler.İlkay gelir ve yerdeki silahı alır havaya ateş eder.Herkes kendine gelir.İlkay gerçekleri Sinana anlatır.Sinan yine inanamak istemez.İlkay Aliden telefonu ister ve o geceki görüntüleri izletir bak Çiğdem bu kadınmı..Sinan kötü olur demek Nazlının o gün seni para karşılığı bir adam ile yatırrdığı doğruydu öylemi bu adam Alimiydi der.Çiğdem ses çıkaramaz.Sinan anlar ve yazıklar olsun sana çiğdem gerçekten büyük oyuncuymuşsun der.Çiğdem İlkaya sinirlenir ve günün kahramanı yine sen oldun tebrik ederim der.Ali susmasını söyler İlkaya iyimisin der.İlkay Çiğdeme yönelmek ister.Çiğdem Ali ile mutlu olamıyacaksın İlkay göreceksin diye İlkayı tehdit eder. 
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

suzannn

Alıntı yapılan: βαlκιz - 27 Mayıs , 2011, 17:20:55
bende başka yerden alıyorum özeti  :toothy10:

NERDEN ALIYORSUN BEN BULAMADIM HEP BAKIYORDUM

βαlκιz

söylemem  :k06: söylersem ordan bakarsınız ben paylaşamam sonra  :y25: :y25: :y25:

suzannn

Alıntı yapılan: βαlκιz - 27 Mayıs , 2011, 17:28:31
söylemem  :k06: söylersem ordan bakarsınız ben paylaşamam sonra  :y25: :y25: :y25:
TAMAM TAMAMM SÖYLEME BEN SEN YAZMIŞSIN GİBİ OKURUM CNM

βαlκιz

;D ;D

Unutma Beni'de Pazartesi; Nazlı, Yaşar'dan Rauf'un kendisine ait malları Asu'nun üzerine yaptırdığını öğrenir. Öfkeyle Adalet'i arar. Sinan ise intikam için Nazlı'nın peşindedir.

βαlκιz

Bugünkü Bölüm Özeti;Adalet ve Nazlı Rauf'un Asu'nun üzerine yaptığı mallarla ilgili buluşurlar.Sinan ise Nazlı'yı sonunda bulur.Nazlı eli silahlı Sinan'ın elinden kurtulmaya çalışır.Rauf birisini öldürmek zorunda kalacaktır.Çiğdem'e Ali'den bir paket gelir,Çiğdem paketi açar ve gördükleri karşısında deliye döner. Kenan parayı denkleştirmeye çabalarken Zafer,Kenan'ı görmeye gider,Zafer'in söylediği Kenan'ı çok şaşırtacaktır.Mehtap ise Elif'in durumuna acımakta,suçluluk duymaktadır.

βαlκιz

sinan öldüü  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
nazlıyı vurcaktı tam
rauf sinanı vurdu ve öldürdü  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

aydinays

Aaa bende işteyim izleyemedimm. Sinan mı öldü? Peki Ali Çiğdeme ne gönderdi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz

izleyemedim valla temizlik yapıyordum sinanın öldügü kısmı izleyebildim  :sad1:

ama bi bakim ne göndermiş izlim internetten

βαlκιz

Bugün Olanlar;    Ali ile İlkay gitmek için hazılrık yapıyorlardır.İlkayın içi yine huzursuzdur.Ama Ali birşey düşünmemesini Çiğdem arayınca açmamasını söyler.Şeker ile Hikmet Çiğdemi görmeye giderler..Çiğdem sarhoştur sürekli içiyordur.Buna engel olmak iste...rler Çiğdem siz karışmayın diye bağırır.Çiğdemin tek derdi Alidir.Ali Çiğdeme hesap cüzdanı göndermiştir düzenli olarak para yatıracağını söylemiştir.Çiğdem daha çok çılgına döner.Hikmet ile Şeker herşeyi kabullenmesini zaten İlkay ile Ali gidiyorlar der.Çiğdem çıldırır nereye gidiyorlar ben izin vermiyorum diye bağırır.Şeker ile Hikmet Gülere evet gidiyorlar der.Güler Ali burda olmalı ama der.Şeker artık biz karışamayız onlar gidecek der ve ordan ayrılırlar.Gülere birinden telefon gelir Güler şimdi olmaz bana güven ben seni arayacam der.Çiğdemin sancısı tutar hemen hastaneye kaldırılır.Doktor artık kasılmalar başlamış doğum yakındır der.Çiğdem gidip Aliye haber vermek ister.Güler hayır gidemezsin doğum olabilir al burdan ara der.Çiğdem arar İlkay açar telefonu Çiğdem doğum olacak Aliye söyle buraya gelsin der.İlkay inanmaz Çiğdem sinirlenir Ali alır ve Çiğdeme inanmadığını söyler kapatır telefonu.Çiğdem daha çok kötü olur sinir olur ve İlkayı tekrar suçlar ve birşeyler yapmak istiyordur.Kenanın yanına Zafer gelir ve Kenanı şaşırtıcı konuşmalar yapar Elifin yanında olduğunu herşeyi bildiğini Menekşenin aslında Emine olduğunu Kenan ile Eminenin oyun oynadıklarını bir bir anlatır.Kenan şaşırır.Zafer kızı canlı istiyorsan parayı getir der.Kenan eve gider şoktadır Emineye herşeyi biliyorlar senin yşadığını Emine olduğunu der.Emine şaşkına döner.Kenana telefon gelir ve Şaziyenin otopsi sonuçları çıkmıştır ve Şaziyenin zehirlenerek öldüğü anlaşılmıştır.Mehtap gizlice Özgürün yanına gider ve ona telefon verir çok güzel yere gideceğiz denizi olan bir yer seni arayınca sen aç telefonu kimse bilmesin tamammı der.Özgür kabul eder.Şerif gizlice eve gider ve ailesi ile dertleşir onlarada Zafer ile Mehtapı anlatır dikkatli olmalarını söyler.Şerif Özgürün yanına gidince Özgürdeki telefon çalar Şerif görür ve Özgüre sorar.Özgür annem verdi beni götürmek istiyor der.Şerifin aklına plan gelir Mehtapa nasıl ulaşması gerektiğini anlar ve Özgüre aç telefonu ve annen ile gidebilirsin der ama bizim bildiğimizi söyleme tedirgin olmasın der.Özgür açar ve Mehtap yarın okuldan seni alacağım der.Özgür tamam der.Şerifin bu durum hoşuna gitmiştir.Sinan Nazlının yerine ulaşmıştır.Yaşar Nazlıyı alır ve Adaletin yanına götürür.Sinan Nazlının dönmesini bekliyordur.Adalet Nazlı ile anlaşma yapar.Ben Asuyu kızımı geri alayım sende kendi haklarını,yeterki o canavar kızıma dokunmadan Asu gerçekleri görsün bana yardım et bütün olanları biliyorum Rauf seni kullandı sen Asuya Raufun gerçek yüzünü göster der.Nazlı bu duruma olumlu bakar ve saklandığı yere gider.Yaşar Rauf arabaya bindikten sonra kapıyı kapatınca Sinanın yerleştirdiği cihazı bulurlar.Rauf çabuk ol Yaşar Sinan der ve hemen Nazlının kaldığı yere giderler.Nazlı eve gelmiştir Sinan karşısına çıkar ve Nazlıya hesap sorar silah çeker Nazlı kaçmak ister ama Sinan yakalar.Sinan Nazlıyı vuracakken Rauf ile Yaşar yetişir Sinan sende bu oyunun içindesin değilmi der ve Raufa silahı doğrulturken Yaşar ile Rauf Sinanı vururlar.Nazlı korkmuş ağlarken Rauf sarılır geçti tamam der Yaşar Sinanın yanına gide bakar gözlerini kapatır ölmüş abi der ve biter.   

βαlκιz

Unutma Beni'de yarın; Mehtap, Özgür'ü de Yunanistan'a götürmeyi planlamaktadır. Şerif ise Mehtap'ın planından haberdardır. Onu izleyip, Zafer ile alakalı bir ize ulaşmayı düşünmektedir

aydinays

Alıntı yapılan: βαlκιz - 31 Mayıs , 2011, 17:21:31
Unutma Beni'de yarın; Mehtap, Özgür'ü de Yunanistan'a götürmeyi planlamaktadır. Şerif ise Mehtap'ın planından haberdardır. Onu izleyip, Zafer ile alakalı bir ize ulaşmayı düşünmektedir

canım çok sağol. Sayende izlemiş kadar oldum.  :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz