28 Nisan , 2024, 23:26:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

UNUTMA BENİ

Başlatan miray, 17 Nisan , 2009, 18:59:21

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: βαlκιz - 06 Mayıs , 2011, 17:49:54
son bikaç bölüm izleyemedim  internetten takip ettim anca  :k06:

ali ilkaya herşeyi anlattı çigdemle beraber olduklarını
çigdem bebegin aliden oldugunu söyledi ilkaya herkes biliyo artık
ilkay çok agladı üzüldü ama sonra aliden vazgeçemiyceni anladı  :love9:

aH AH NELER OLMUŞ PEKİ NE OLACAK ŞİMDİ ACABA

βαlκιz

hergün özetleri yazarım bi sonraki bölümde nolucak yazarım  :laughing7:

eminenin üvey kardeşi geldi eminenin ölmedigini birtek o biliyo
ama muzo şüphelendi onları görüncen
takip etcek onları
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

bugun olanlar

Leylayı borcu olan adamlar kaçırır ve onları Zafer görür izler..Leylayı tehdit ederler sonrada bırakırlar.Zafer Leylanın yanına gider ve ses çıkarmadan arabaya binmesini söyler..Leyla ikinci şoku alır ve korkarak arabaya biner..Şerif kaçırı...ldığını Şeker ve Hikmetden öğrenince çılgına döner..Zafer Leylayı alır ve Fahriyeyi öldürdüğü yere götürür Leylayı üstü kapalı tehdit eder..Fahriyenin burada öldürüldüğünü falan anlatarak Leylayı korkutur..Leyla Fahriyenin öldürüldüğü yerde mermi kovanı bulur onu hemen gizlice alır.Zafer Leylayı bir yere bırakır..Leyla o korku ile Emineyi arar ve bulunduğu yerin evlerine yakın olduğunu kendisini gelip almasını söyler..Zafer gizlice Leyla Şerif ile buluşacakmı diye izliyordur.Leyla iLe Emine buluşurlar.Zafer şaşkına döner ve Menekşe nerden çıktı hemde Leyla ile görünce şüphelenir şaşırı..Ali İlkayı artık kaybettiğini sayıklayan bir mektup yazar ve evi terkeder..İlkay o sırada Nazlıya hesap sormaya gitmiştir.İlkay Nazıya babası selahattinin ölümünden sorumlu olduğunu Sadece Aliyi değil Kızı ipeği bile Aliyi babası olarak tanıtıp kandırdığını annesinin bile Nazlıdan vazgectiğini sevdiği adamın selçuğunda kendisini terkettiğini Nazlının hiç kimseyi sevemiyeceğini yalnız ölceğini söylerek Nazlıyı çileden çıkarır ve Nazlı İlkayın boğazına sarılır.İlkay hala söylemlerinde devam eder..Yaşar gelir ve Nazlıyı engeller İlkayı kurtarır..O sırada Rauf ile Asuda gelir.İlkay gider.Asu neler oluyor önce abim sonra İlkay abla geldi öğreneceğim ama der.Rauf Asunun gerçekleri bilmesinden korkar ve dur sen ben öğrenirim diye engeller..Rauf Nazlıyı tehdit eder artık intikamını aldın o aileden uzak dur Asu gerçekleri öğrenirse benimde bu işin içinde olduğumu düşüncek der.Nazlı yalanmı başından beri sende biliyordun der.Rauf sesini kesmesini artık susmasını yoksa Nazlıyı kendisinin susturacağını söyler Nazlıyı üzer..Sinan Çiğdeme gider ve kavga ederler.Çiğdem ateşlenir güler onu yatağa yatırır Sinana gitmesini söyler.Sinandan dolayımı böyle olduğunu sorar.Çiğdem hayır Aliden dolayı baksana Anne aramadı hiç der.Güler sinirlenir ve Hikmet ile Şekere giderek baskı yapar ne yapıp ne edip İlkayı Aliden boşatacaksınız kızım hasta kaybedemem hem İlkay hamile değil yalnız yaşasa bişey olmaz Çiğdem hamile onlar boşanacak diye bağırır.Hikmet ile Şeker ne yapacaklarını bilemezler..İlkay eve gelmiştir..Mektupu okuyunca ağlar..İlkay Aliyi bulunduğu yerde parkta bulur..Ali şaşırır..İlkay Aliye tokat atar ve ardından sarılır başlar ağlamaya..Alide İlkaya sarılır..beraber yürümeye başlarlar el ele..birbirlerini bırakmayacaklarına dair sözler verirler..Ali çok utanıyordur İlkaya bakamıyordur aynı şekilde İlkayda..Ali o gecenin konusu açar İlkay susmasını Aliye inandığını artık evimize gidelim der.Ali seni çok seviyorum İlkay der..İlkay bende seni der ve biterrr :)   
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sonunda öğrendi ilkay oh rahatladım
hem aliyide affetti
şimdi ne yapacak bakalım zilli çiğdem

βαlκιz

bugun olanlar Zafer Kazımı Kenanın evine götürür ve bekler.Kenan dışarı çıkınca Zafer gösteriri.Kazım evet abi bu Şahin der.Zafer çıldırır tüm kareleri aklında birleştirir ve Menekşenin aslında Emine olduğunu anlar öfkelenir Emineyi öldüreceğini söyler.Ş...erif kendine gelmiştir.buraya nasıl geldim diye sorar.Çiğdem olanları anlatır.Şerif zehirlendiğini hatırlar hemen söyler.Gülerin getirdiği doktor bu konu ile ilgilenir.Şerif sinirlidir ne yapıp ne edip Zaferi yok edeceğine dair söz verir.Güler bütün bunları kim yapıyor sana der.Şerif anlatamam der.Güler tamam iyileşince anlatırsın der.Şerif o zamanda anlatmam der.Güler şimdi izin ver annelik yapmam der Şerif anlatmam çünkü seninde başını belaya sokamam der.İlkayın hamile olduğunu bildiğini Ali doktoruna söyler.Doktor şaşırır ve doğrular.Şeker hala dayanamaz ve Aliye İlkayın nerde olduğunu hamile olduğunu söyler.Ali biliyorum öğrendim der ve hemen İlkaya gider.Doktor İlkaya sesli mesaj bırakmıştır ve Ali öğrendi biliyor hamile olduğunu diye söyler.İlkay hemen oteli terkeder.İlkay kliniğe gitmiştir bebeğini yarın alabileceklerini söylerler.İlkay çok üzgündür yolda giderken bir bebek ile Annesini görür duygulanır.İlkay çok dalgındır bir kadın ile çarpışır.Ali otele vardığında İlkay yoktur.Ali her yerde İlkayı arar ve Aliye bir telefon gelir eşiniz kaza geçirdi şu hastanede hemen gelin derler.Ali yıkılmıştır.Devamını Gör    

βαlκιz

Unutma Beni'de Yarın;Zafer ve Kazım yeni bir plan yaparlar.Kazım Kena'nın evine gizlice girip Emine'yi boğup,intihar süsü verecektir.Şerif'in eline Zafer'e karşı kullanmak üzere önemli bir koz geçecektir.

βαlκιz

Bugün Olanlar Zafer kazımı Kenanların evine getirir beklerler.Kenan Emine Elif dışarı çıkarlar.Zafer Emine geri gelecektir ben Kenanı oyalamaya gideceğim sen içeri gir ve bekle der.Kazım içeri girer ve Emineyi öldürmek için beklerken evi karıştırır.Zafer... Kenanın yanına gitmiş onu oyalıyordur.Emine eve gelmiştir ama yanında Elifte vardır.Kazım bir odada saklanıyordur.Elif bir arkadaşına gitmek ister.Emine yorgun olduğunu söyler.Kazım ne yapacağını bilemez.Emine sonunda ikna olur Elifi götürü.Kazım beklemeye devam eder.Emine eve tekrar gelir.Kazım birşeyler yapmak için harekete geçtiğinde kapı çalar gelen Kenandır.Kazım saklandığı yerden çıkmaz.Kenan bir iki evrak alıp gideceğim der.Kazım sabırsızlanmıştır.Eminenin morali Şeriften dolayı bozuktur.Kenan bunun nedenini sorar.Emine birşeyler yapmak istediğini söyler.Kenan ne yani emine olduğunumu söyleyeceksin herkese der.Emine asla böyle bir nietim yok ben Menekşeyim sana söz verdim der.Kenanın hastalığından söz açılır.Emine üzülür ve hayatta seni bırakmam der.Kenan hastalığının ilerlediğini söyler Emine böyle konuşma der Kenanı susturur.Kazım bu konuşulanları duyar şaşırır bu iş bugün olmaz der ve evden gizlice çıkar.Ali perişandır Şeker ile Hikmette gelirler yıkılmışlardır.Ali Hikmete yüklenir hepsi senin yüzünden diye bağırır.Ali doktora bebeğin durumunu sorar Doktor eşiniz hamile değil ki der.Ali ve Şeker bu duruma anlam veremez.Biri gelir ve Aliye saldırır.Kimse ne olduğunu anlayamaz Ali sana ne oluyor o İlkay der Adam hayır ne İlkayı o Pervin der.Doktor Alilere yanlış anlaşılma olduğunu anlatır.Tüm aile rahat bir nefes almışlardır.Hikmet dayanamaz ve Gülere gider.Güler Hikmeti bahçede ağırlar Şerifi görmesin diye.Hikmet yeniden bir aile olamayız Güler sen bana İlkaydan vazgecmemi söyledin ama bu olmayacak başımıza böyle şeyler geldi Şerif İlkay isterse Çiğdem biz zaten bir aileyiz ama İlkayı bu konuda kaybedemem der.Gülerde Hikmete hak verdiği için üzülmüştür.Ali trafik kazası geçiren Pervinin ayılmasını bekliyordur İlkayın telefonu nasıl Pervinden çıktı İlkayın yerini öğrenmek için soracaktır.Eşinden izin alır..Adam izin verir.Pervin kendine gelir durumu iyidir.doktor kısa görebileceklerini söyler.Adam Aliyi göstererek ikimizde görebilirmiyiz diye sorar.doktor karar verin yanlız bir kişi der.Adam Alinin durumunu bildiği için Aliye izin verir ve Pervine söyleyin ben burdayım der.Ali çok mutlu olur içeri girer ve Pervin ile konusur.Pervin İlkay ile nerede çarpıştığını anlatır.Ali hemen yola çıkar Şeker halaya beklemesini söyler.Ali İlkayın bebeğini aldırağı polikliniğe yetişir.İlkayı bayıltmışlardır.Ali hemen sekrete sorar.sekreter İlkay hanım şuan burda bir operasyonda gözüküyor ama der.Ali hemen götürün beni ne olur der.hemen Aliyi yetiştirir.Ali kapıyı yumruklar açın diye.Şerif kanına giren zehir hakkında bilgi aldıkça aklına Şaziyenin nasıl öldürüldüğü gelir ve zehir hakkında bilgiler ile şaziyenin kanında bulunanlar aynıdır.Şerif artık daha çok emindir.Şerif doktora bu zehir yavaş yavaş verildiğinde bunu ortaya çıkaramayızmı diye sorar.Doktor ancak Otopsi sonucu bu ortaya çıkar der.Ali İlkayın basında bekliyordur İlkay gözlerini açtığında Aliyi görür ağlamaya başlar.Ali neden böyle yaptın İlkay neden benden sakladın der.İlkay elini karnına götürür o artık yok öylemi Ali mecburdum özür dilerim der.Ali İlkaya sarılır asıl ben özür dilerim son anda yetiştim ve engel oldum bebeğimiz duruyor o gelecek der ve mutlu olurlar ağlarlar biter :))))) ♥  :love9:

suzannn

BALKIZIM PARMAKLARINA SAĞLIK VALLA İZLEMİŞ KADAR OLDUM SEN HERGÜN YAZ ZAHMET OLMAZSA BEN İZLEYEMİYORUM

karapnr

yemek yapmaktan sonunu kaçırmıştım içim içimi yiyodu  :laughing7: naptılar nettiler aliyi yetiştirdiler demekki :k06:  saol ellerine sağlık canım ya  :opucuk:

βαlκιz

rica ederim yazarım nedemek  :k06:

çok sevindim yaa ilkay bebegini aldırmadı ali yetişti oh bee  :love9:

aydinays

Canım bende izleyememiştim cuma günü. Çok sevindim ilayın bebeği onunla. Çok şükür. :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz

Bugünkü Bölüm Özeti;Şerif hala firaridir.Suçsuz olduğunu kanıtlamak için kaçak yaşamaya devam edecektir, gerçek katilleri yakalamak için Ali ve Menekşe'den yardım ister.Sinan eve döner,Çiğdem'le kavga ederler.Çiğdem sonunda dayanamaz ve Sinan'abaşkasına aşık olduğunu,Karnındaki çocuğun o adamdan olduğunu söyler.Sinan ise o adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır.Asu,Adalete gelipRauf'un Nazlı'yı evden kovduğunu söyler.Adalet ise inanmaz ve Rauf'la konuşmaya gider ancak bambaşka oyunun döndüğünü öğrenir   

suzannn

βαlκιz

yok canım
dizi bitsin yarının özetini veririm

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

BUGÜN NE OLUYOR BEN İZLEYEMİYORUM YA :(