hangi mama verilmeli

Başlatan aras, 08 Ağustos , 2007, 23:43:56

« önceki - sonraki »

aras

08 Ağustos , 2007, 23:43:56 Son düzenlenme: 08 Ağustos , 2007, 23:45:55 aras
sütüm azaldıgı için ogluma takviyeye başladım BEBELACIN sizlerden önceden kullanan varmı yada hangisini tavsiye edersiniz :binkybaby:

ღ°cerenay.♥.

ben cerende hiç biberon maması kullanmadım .
kaşık maması + emzirme  ve tabi aşama aşama diğer gıdalar...
kaşık maması olarak bebelac ı beğenmedim , cerende hiçsevmemişti... :igrenc:

nestle , hero baby ve milupa alıyordum, alperede öyle yapıcam inşallah ..

office

aslında bir marka değil de hangisini beğenmesiyle ilgisi var canım. yani mesela benim oğlum milupanın kahvaltı mamasını beğenmiyordu ama sütlü pirinçliye bayılıyordu(gerçi ona bende bayılıyordum ya neyse :)) o yüzden mümkünse bulabilirsen küçük poşetlerde tek öğünlük olarak al dene hangisini beğenirse onu alırsın.
kolay gelsin.
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

nagihan

ben bebelac kullanıyorum. gayette iyi besliyor ve kızımın kilo alımıda maşallah iyi

Almiş'inAnniş'i

ben mam kullanmıyorum ama benim de bildiğim kadarıyla her bebeğe ayrı mama veriliyo mesela milupa nın;

aptamil; bağışıklık sistemini geliştirmek için
milumil; alerjenlere karşı bebeği korurmuş
conformil; sindirimi kolaylaştırırmış
aptamil HA; alerji riskini önlermiş
Miilumil AR; kusmayı önlermiş
gibi gibi...

waaaaaaaaaşşşşşşşşş yine filozofluğum tuttu  :igrenc:

nagihan

markette bugun bebelac bulamadım. hero baby aldım. deneme sonucunu sizlere bildiririm. bakalım naz hanım beyenipte yiyecekmi?  ???

sevda

Biz hep milupacıydık ve halen sütünüde ondan veriyorum ama tabiki her bebeğin damak tadı farklı.

nagihan

Alıntı yapılan: nagihan - 14 Eylül , 2007, 20:26:59
markette bugun bebelac bulamadım. hero baby aldım. deneme sonucunu sizlere bildiririm. bakalım naz hanım beyenipte yiyecekmi?  ???
hero baby nazın kusmasını artırdı. hero baby sınıfta kaldı bizde  :y25:

sevda

nagihan

Almiş'inAnniş'i

nagihan

bu sayfa ifade yollama sayfasımı oldu ne  :icon_scratch:  :help:

Almiş'inAnniş'i

sevda

Sanırım nagiş bende önceleri her mamayı denesem acaba hangisini beğeniir diye düşünüyordum sonra ilklerini beğenince okadar araştırmaya girmedim açıkçası ama sonra sıkılmasın diye değişiklik yaptım arada sırada mesela arhan sebze çorbalarını sevemedi bir türlü ve bende mecburen en azından tatlarını alsın diye milupanın kavanoz sebzelerini vermek zorunda kalmıştım ardından yavaş yavaş yemeye başlayıncada kestik kavanozu üzerlerinde organik yazıyo ama mecbur kalınca veriyosun işte nagihancım.

nagihan

Alıntı yapılan: sevda - 20 Eylül , 2007, 22:17:24
Sanırım nagiş bende önceleri her mamayı denesem acaba hangisini beğeniir diye düşünüyordum sonra ilklerini beğenince okadar araştırmaya girmedim açıkçası ama sonra sıkılmasın diye değişiklik yaptım arada sırada mesela arhan sebze çorbalarını sevemedi bir türlü ve bende mecburen en azından tatlarını alsın diye milupanın kavanoz sebzelerini vermek zorunda kalmıştım ardından yavaş yavaş yemeye başlayıncada kestik kavanozu üzerlerinde organik yazıyo ama mecbur kalınca veriyosun işte nagihancım.
bende naza bir kere milupanın kaşık maması olan sütlacı vermiştim. benim kontes şapırdata şapırdata  yedi. ama dediğin doğru sonuçta hazır bir gıda ne kadar organik olabilirki  ??? :icon_scratch: