Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

sevim_li

evet 4 yıllık evliyim 5 giricezz 2005den beri birsürü hastaneye gittim ama kimse eşimle alakalı testleri tam anlamıyla istemedi süleymaniyeye başvurduk bi arkadaşın tavsiyesi üzerine 9 ay sonra rapor işlemleri bitti karar çıktı kurula giricek yine hastanenin oyununa geldik birazda evrakları isterken başta nufüs örneği istiyorlarya ozman yaşa bakmamışlar 9 ay uğraştım karar çıktı bana yaş için 1 sene daha beklememi söylediler bizde 29 mayısa başvurduk  doktorum çok iyi şuanlık ekibide öle ve bende bi sorun olmadığı için başarı yüksek dedi marım öyledir buna pek alıştırmak istemesemde çünkü sonu hüsran olmasından korkuyorum bu arada benim adımda sevim tanışltığıma çok memnun oldum tülin
4 senedir tek eksimiğiz sensinn herşey senin için ama yoksun

sevim_li

bişey sorucam bu konuda aklım çok karışı ben dün folbiol desolet ve aspirine başladım fakat dün doktoru okadar heycanla dinlemişimki aspirine nezaman başlıyacağımı atlamışım :D sizler bu ilaçlarlamı başladınız iğneleri yaptığınız zamanmı

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

valla ben ilaçlara yumurtalarımın alındıgı gün başlamışdım ondan itibaren de devam ediyorum doktorum bana progestan tab. bebek aspirini ve folbiol vermişdi

bebek olmadıkdan sonra ilaçları bırakmamı söyledi ama sadece folbiola devam edebilirsin dedi onu hiç bırakmadım 2,5 aydır sürekli içiyorum
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

sevim_li

ben aspirin konusunda s,biraz tereddütte kaldım hastaneyi aradım doktorun yardımcı gün aşırı bitane almada srun olmas dedi öyle yapıyorum umarım bi yanlışlık yapmıyorumdur

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inş olmaz canım cım sen gönlünü ferah tut bence bu arada birşey sormak istiyorum sen kadınlar klübüne üyemsin

ordan senın adını gördümde acaba senmesın dedım

sevim_li

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet oraya bende üyeyim ama çok fazla bakmıyorum ara sıra çünkü orası çok kalabalık o kadar çok kişi varki yazıyorsun ama kimse çok fazla ilgilenmıyor senı gördüm orda acaba omu dedım de ondan sordum

sevim_li

sevindiimm seninde orda olduğuna evet orası çok kalabalık ama herkesin ayrı bi hikayesi var bazen onlardan okudukça bende umutlanıyorum oyüzden fırsat buldukça giriyorum

sevim_li

slm tülincim bişey sorucam ben  cumartesi doğum kontrol hapını bıraktım ama daha regl olamadımmm  regl olunca tedaviye başlıcaz ya hafta sonuna gelirse diye korkuyorumm

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

DENİZLİ

YANLIZ DEĞİLSİN CANIM HER ZAMAN YANINDAYIZ. :love3:  ÖNCELİKLE KENDİNİ BU TEDAVİ İÇİN HAZIRLAMALISIN.TEDAVİ SÜRESİNCE EŞİNE VE AİLE FERTLERİNE ÇOK İŞ DÜŞMEKTE. BU TEDAVİDE İLAÇLARIN GENELDE HEPSİ SANA UYGULANIYOR.RUHSAL VE BEDENSEL OLARAK ETKİLENECEKSİN.GERÇEKTEN BU BEBEGİ İSTİYORSAN HİÇ MORALİNİ BOZMAYACAKSINVE BOZMALARINA İZİN VERMEYECEKSİN.YUMURTALARIN ALINDIKTAN SONRA VE ÖNCESİ BOLBOL DİNLENECEKSİN.TRANSVER İŞLEMİNDEN SONRA SENİN İÇİN İLK 2 SAAT ÖNEMLİ HİÇ AYAĞA KALKMA.SONRA 12 GÜN SONRA HAYIRLI HABERİ ALIRSIN İNŞALLAH.RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN. :amin: :amin: :amin:
        TRANSVER YAPILIRKEN BOL BOL DUA ET. :nazar:     

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

çok sagol canım benim hep dualarım var zaten ilkinde de ettim çok hayırlısı ile inş ikincidide edicem o gece transfer

olucagım gece sabaha kadar dua edicem rabbime bana hayırlı evlatşat versin diye amin umarım bu sefer

meleklerim tutunur rbbi hayırlısını versin

sevim_li

tülincim nasılsın tedavin naasıl gidiyor hangi aşamadasın be yarın yumurta toplamaya çağırdılar cumartesi yransfer yaparız dedi doktor

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım hadi hayırlısı inş meleklerin sagsalım tutunur canım benım senın içinde dua edicem cuma akşamı benım

tedavim biliyorsun ben bu ay 11 gün geç hastalandım o yüzden süre girdi araya çok şükür olduk bitti şimdi 17

kasımı beklıyorum o gün muayene var ve kısmetse ilaçlarım yazılcak 20 kasımda da başlarım doktorum ne uygun

görcek bakalım hayırlısı rabbimden çünkü bir süre girdi adet ile ilgili beklemedeyim anlıycagın ama senın adına

çok sevındım inan sankı şuan kendımmış gibi hissettim senın ilkmiydi bu hatıalamadım eger ilkse ne olur heyecan

stres yapma yumurtaların alınsın hayırlısı ile döllenmede oluşsun inş transfer de çok sakın ol çok sıkışık git ve sakn

transferden sonra hemen idrarını yapma 1 saate yakın tamam mı

sude

uzuuuuuuuuuuun aradan sonra herkese merhaba busayfamı cok ıhmal ettım blılıyorum ama malum ıste benım yaramazlar.herkonuya yazmak ıstıyorum ama fırsat bulamıyorum benı anlıyorsunuzdur emınımkı.allahım cok sukurkı ben kavustum meleklerıme ısteyen herkese hayırlı evlatlar ver ıkız ıkız ucuz ucuz herkesın gonlune gore ver allahım.
kızımın ve oglumun yuzune bakıp hep dua edıyorum rabbım duysun gorsun ınsallah sızlerıde.lutfen sabırlı olun pes etmeyın olmıcak dıye ya olmazsa dıye dusunmeyın aklınızın ucundan bıle gecırmeyın hep pozıtıf dusunun eskı sayfalarda okursanız bende cok kotuydum ılk zamanlar ama arkadaslarım benı uyandırdı kendıne gel napıyorsun boyle yapma dıye hemen toparlandım ve sukurler olsunkı meleklerım kucagımda ıste.sabır arkadaslar sabır.
dıceksınızkı ne kadar kolay soyluyorsun ımkansız dıceksınız ama ımkansız degıl bılıyorsunuz.bende cok evlat sahıbı olmak ıcın savastım belkı sızlere gore az yada cok cektım cok uzuldum bunu allah bılır ama herkesın derdı kendıne buyuk gelır.cok dıslandım bende cocuk sahıbı olamadıgım ıcın ama suan o dıslayan ınsanlar utanmadan evıme gelıyor cocuklarımı sevıyorlar ve gorusmedıgımızın gunlerını sayıyorlar.sızlerı cok ıyı anlıyorum ama ınancınızı hıc yıtırmeyın allah cok buyuk sızde anne olucaksınız bunu unutmayın sadece zamanı var okadar.ben hep kendımı sınavdayım ama ben bu sınavıda gecıcem dıye sartlandırdım kendımı.bı bakıcaksınızkı yavrunuz kucagınızda.ben gecen sene bu gunlerde hamıleoldugumu ogrendım yatıyorum ve suan yavrularım 6aylık oldular bıle.ben hala ınanamıorum sukurler olsun allahıma.allahım her ısteyene versın kımsenın kucagını bos bırakmasın ınslalah
hoscakalın arkadaslar enkısa zamanda gorusmek uzere :wave:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ