Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: sevim_li - 08 Mart , 2010, 17:09:44
ne güzel konu güncel kalmış ben bayadır girmiyorum bu arada 2. tüp bebeğe başladım şuan lucrinle başladım merak edenler için çok araştırmadan sonra brüksel tüp bebek merkezinde yücel bey ve hüsamettin beyle tedavideyim fiyat olarak biraz tuzlu ama ilgi alaka çok güzel ve boşuna para harcatma gibi bi dertleri yok ben çok memnunum

arkadaşım inş bu kez kucağına almayı nasip eder rabbim.
geçen gün okumuştum yazdıklarını merak etmiştim seni.
bana da aşılama ya da tüp bebek dediler.bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyoruz kısmetse.adet olmayı bekliyorum.
pko hastasıyım ben.umarım olumlu sonuç alırız.

sevim_li

inşallah canım bende bugün adet oldun lucrin kullanıyorum 3. günü baskılayıcı tedavime başlıyacam inşallah eğer tüp bebek yaptıracaksan sana merkezimi önerebilrim canım ben çok memnunum
4 senedir tek eksimiğiz sensinn herşey senin için ama yoksun

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: sevim_li - 11 Mart , 2010, 14:18:40
inşallah canım bende bugün adet oldun lucrin kullanıyorum 3. günü baskılayıcı tedavime başlıyacam inşallah eğer tüp bebek yaptıracaksan sana merkezimi önerebilrim canım ben çok memnunum

lucrin ne ilacı?
bende bugün olurum diyordum ama hala bişe yok.olsaydım bi aşılama için gidicem doktora ama olmuyo ya.hayırlısı artık.
senin gittiğin yer hangi şehirde

sevim_li

canım istanbulda brüksel tüp bebek merkezi lucrin tüp bebeğin başında kullanılan bi aşı aslında rahmi hazırlayan

ebuş

arkadaşlar selam ben 21 aydır evliyim ve hiç korunmadım bende de eşimde de bazı sorunlar ama büyük ölçüde eşimdeki sorun yuzunden eylül ekim gibi bizde tüp bebek düşünüyoz eşimin sperm sayısı hareketliliği ve yapısallıgı normalin altında acaba ist anadolu yakasında bildiğiniz iyi tüp bebek merkezleri var mı :honk:

sevim_li

umut tüp bebek var oranında doktorları çok iyidir üroloji doktoruda öyle kadıköy koşuyolunda

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: sevim_li - 15 Mart , 2010, 11:45:31
canım istanbulda brüksel tüp bebek merkezi lucrin tüp bebeğin başında kullanılan bi aşı aslında rahmi hazırlayan

tşk ederim canım,ben maraşta oturuyorum.malatya da doğu fertil tüp bebek merkezine gidiyorum.adetimin 37. günü ve halen olmadım.kan testim negatif çıktı.progestana başladım bugün.adet olayım da hayırlısıyla aşılmaya başlicaaaz.inş en kısa zamanda tedavilerimiz sonuç verir canım.

ESİNCİK

kızlar ankaradaki tüp bebek merkezleri hakkında bilginiz var mı? Şimdilik lazım değil de ileride lazım olur diye şimdiden araştırıım ben :-\

bekleyiş

SLM ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYE OLDUMMM  BENM EŞİMDEDE SPERM HAREKETLİĞİ SORUNU VAR DR İLAÇ TEDAVİSİ 3 AYLIK VERDİ BEN BİRDE KEÇİ  BOYNUZU KÜRÜ HAZIRLIYORUMM İNŞŞ ALLAHIN İZNİYLE İŞE YARAR SPERM HAREKETSİZLİĞİ OLUPTA HAMİLE KALAN VAR MI ACABA DOĞAL YÖNDEN....
:dontknow:

ESİNCİK

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 15 Mart , 2010, 19:01:37
kızlar ankaradaki tüp bebek merkezleri hakkında bilginiz var mı? Şimdilik lazım değil de ileride lazım olur diye şimdiden araştırıım ben :-\
bu mesajı yazdığımda hamiştim, hep hamile kalamayacağımı sanıodum :ehi: inş buraya yazan herkesin karnında bebiş vardır :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

o zaman bende yazayım esıncık belkı banada ugur getırır  :amin: :amin: :amin:

ESİNCİK

inşallah tatlım. :amin: :amin: Ama bnm gibi panik yapma, ben ocakta korunmayı bıraktım 1ay sonra tüp bebk merkzleri araştırmaya başladım :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 07 Temmuz , 2010, 23:34:54
inşallah tatlım. :amin: :amin: Ama bnm gibi panik yapma, ben ocakta korunmayı bıraktım 1ay sonra tüp bebk merkzleri araştırmaya başladım :k06: :k06: :k06:
ESINCIM PANIGIM ÇOK VARDA KENDIMI FRENLEMEYE ÇALIŞIYORUM CANIM ...SABREDIYORUM CANIM..BENIM HIÇ BI SORUNUM OLMADIGI HALDE OLMUYOR
STRESTEN DOLAYI  :( :( :(..DUA EDIYORUM HAYIRLISI OLSU INSALLAH ..SANADA HAYIRLI DOGUM NASIP ETSIN ALLAHIM  :amin: :amin:

sivas

arkadaşlar yeni üye oldum  yardımcı olabilirmsiniz acaba

ecmel

hangi konuda bilgi alacaksınız..sorularınızı sorun bilgiler ışığında size cevap verelim..bende antalya gelecek tüp bebek de yaptıracam..eylülün ilk haftası filan işlemler olacak...