27 Nisan , 2024, 21:22:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

sevda

duru boncuk

turkuazcım nerelerdesin hadi mutlu haberler bekliyoruz inşllah canım :opucuk:

tubito

turkuazcım hadi ama haberlerini bekliyoruzç 

bizi merakta bırakma

sevda

TURKUAZ

KIZLARRRR biz geldikkk,canlarım kusura bakmayın annemdeydim size yazamadım.
9 Ocak ta 12 tane yumurta toplandı,8 tanesi döllenmiş.12 pcakta transferimiz gerçekleşti,3 embriyo yerleştiediler.Bu süre içinde 1 hafta rapor verildi annemdeydim.Biraz önce evime geldim pazartesi iş başı.Ayın 25 inde test yaptırmamız gerek ama burada bu testi yapacak bir yer yok büyük ihtimalle izmire gideriz 28 inde ancak test yaptırabiliriz.Kızlar dua edin ne olurrrrrr hayırlısıyla sevineyim bende.Hepinizi çoooooook öpüyorum.
Eğer tuttuysa 1 haftamız geçti.Geriye kaldı   6 Gün .Dualarınızı bekliyorummmmm,sizi çokkk seviyorummmmmm
:love9: :flowers: :hello2:

tubito

TURKUAZ

Tubitom sağol canım ,kendine ve bebişine iyi bakkkk

TURKUAZ

kızlarrrrrr küstünüzmüüü yaaaaa,bugün 8.günümüz inşallah güzel habere az kaldı Allahın izniylee,bebişim büyüyo teyzeleri bizi yalnız bırakmayın.Dua edin neolur Rabbim sevindirsin

-Butterfly-

Turkuazcim  canim benim insallah sende hayirlisiyla  bebegini kucagina alacaksin hic  olmusuz dusunme hep iyiyi dusun iyi olacak can-i gonulden inaniyorumki en kisa surede  en guzel haberlerle geleceksin sende aramiza  allah seni ve bebegini korusun canim  hayirli saglikli hamilelik gecirmene yardimci olsun insallah  :amin: sagligiyla kucagina aldigini goztersin  :amin: :amin: :amin:

sevda

Canım benim hadi hayırlısı eğer sende yürekten inaırsan bizlerde güzel dileklerimizi sana buralardan yollarsak eminimki bu defa olucak ve sende bize 6 gün sonra yaşasınnn herşey yolunda artık benimde bebeğim olucak diyceksin allahın duası üzerinize olsun sevgili arkadaşım benim.... :amin: :amin: :amin:

TURKUAZ

busem,sevdam çok sağolun kızlar inşallah dediğiniz gibi olacak ,son 4 gün......

tubito

turkuazcim güzel haberlerini bekliyoruz dualarimiz seninle   :flowers: :flowers:

TURKUAZ

offfffff kızlar,olmadıııııı,buün kanamam başladı maalesef,hemşireyi aradım dinlen ve mutlaka testi yaptır dedi.ama gitti işte bu denememizde hayal kırıklığı.onca emek bitti gitti çok üzgünüm ama elimden bişey gelmiyo.ama umudum var hala bir gün bende yaşayacağım inşallah bu güzel duyguyu......

sevda

:-[ canım benim yaa sen sıkam canını neolursun olucak bak ben çok inanııyorum ama biraz daha sabırr... :-\ :opucuk:

sude

slm kızlar herkese merhaba
nasılsınız hepınız ıyısınız ınsallah kusura bakmayn yazamıyorum ama malum bılıyorsunuz yatmam lazım bebısleırmın saglıgı ıcın
turkuaz canım benım uzme canını ınan bana olucak ınsallah sabret ve umudunu yıtırme allahım cok buyuk sanada verıcek ınanıyorum lutfen sende uzulme sabret ve sabırlı olmaya calıs moralını yuksek tutmaya calıs rabbım enkısa zamnda sanada ve tum ısteyenlerede verıcek ınsallah ben buna ınanıyorum bırgun sende burdan hamıleyım dıye bagırıcaksın ınsallah
kızlar ben ıyıyım sukur bulantılarım azaldı sadece aksamları cıkartıyorum ama olsun onada razıyım sadece gecelerı uyuyamıyorum hıc uyuyamıyorum tabı halıyle uykusuzluktan basım catlıyor hergun ama ınsan katlanıyor dayanıyor bebıslerı ıcın allahım sabır verıyor.bu hafta doktor amcamıza gıdıcez bebıslerımı gorucem ınsallah cok ozledım merakla beklıyorum gıdıcem gunu.allahım korusun yavrularımı ınsalah ve rabbım her ısteyene versın bu guzellıgı yasatsın ınsallah yemın ederım hergun dua edıyorum allahım herkese ver butun ısteyenlere ver dıye.doktordan gelınce gene yazarım nasıl olduklarını bakalım cınsıyetlerıde bellı olurmus bakalım gorebılıcezmı artıkım.
kızlar kactım ben hepınızı optum kendıınıze ıyı bakın hoscakalın enkısa zamnda yazıcam gene
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ