29 Mart , 2024, 03:55:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

sude

yasemıncım oyle haklısın cevremızde okadar cok uzun zamandır cocugu olmayan varkı.haklısın ama ıste sende bılıyorsunkı bazen sabırsız oluyoruz.cok zor bır durum cunkuallahım herkesın yardımcısı olsun ınsallah.allahım o guzel duyguyubızede yasatıur ınsallah.bebegını kucagına aldınya neguzel allahım bagıslasın sıze evladınızı.uzun omurlu olsun ınsallah.saglıklı ve hayırlı olsun ınsallah.
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

frisbee

merhaba arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım o arada kanamamda başladı zaten sonuç negatif,
hepinizin iyi dileklerde bulunacağını biliyorum ama lütfen bana bu konuyla ilgili hiçbişey sormayın, ruh durumum iyi ama tekrar tekrar aynı şeyleri hatırlamak istemiyorum açıkçası...Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkürler...cevap yazamassamda kimse kusuruma bakmasın uzun bi süre hiç foruma girmeyi düşünmüyorum. biraz kafamı toparlıycam sevgiler...

Allah yola çıkan herkesin yardımcısı olsun, siz bana bakmayın çalışmaya devam...

özgün

özgün

sudecim benim doktorum da nil hanım.frisbee beni çok üzdü.yazacak bişey bulamıyorum....

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: frisbee - 09 Eylül , 2007, 16:42:44
merhaba arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım o arada kanamamda başladı zaten sonuç negatif,
hepinizin iyi dileklerde bulunacağını biliyorum ama lütfen bana bu konuyla ilgili hiçbişey sormayın, ruh durumum iyi ama tekrar tekrar aynı şeyleri hatırlamak istemiyorum açıkçası...Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkürler...cevap yazamassamda kimse kusuruma bakmasın uzun bi süre hiç foruma girmeyi düşünmüyorum. biraz kafamı toparlıycam sevgiler...

Allah yola çıkan herkesin yardımcısı olsun, siz bana bakmayın çalışmaya devam...

:-\

sude

canım ne dıyecegımı bılmıyuorum boylesı hayırlıdır belkı.lutfen uzulme hemen yılma tamam dusun foruma gırme kımseyle konusma ama nereye ne zamana kadar.asıl boyle zamanda konusup paylasıcaksın yapma canım benım hepımızın basından boyle seyler gecıyor bılıyorsun olumsuz dusunme stres yapma lutfen canım benım anlıyorum senı cok ıyı anlıyorum benımde basımda bılıyorsun ama yapma boyel lutfen eşıne sarıl sımsıkı sukurkı eşlerımız ıyı yanlarımızda.olur canım demekkı vaktı saatı gelmemıs cok uzuldum lutfen sakın uzulme aglama hayırlı degılmıs demekkı.
bırde soyle dusun ya hamıle kalsaydın 3 4ay sonra dusuk yapsaydın dahamı ıyı olucaktı yada ozurlu olsaydı allah korusun.canım herseyde bır hayır vardır bunu unutma sakın.ve allaha sıgın o herseyın enıyısını bılır.allahım yardımcın olsun yanında olsun canım  :amin:

kuzu

tüp bebek hakkında ben de araştırıyorum. ben de tüp bebek yaptırmanın zorlukları az çok biliyorum. Peki karar verdiğimiz takdirde dr ya da hastane olarak önerisi olan var mı???

TURKUAZ

kızlar merhaba,bilgisayarda sorun vardı ancak bugün düzeldi.Frisbee çok üzüldüm canım ,Allah hepimizin yardımcısı olur inşallah,elimizden geleni yapıp hayata devam edicez,ben kendi adıma öyle düşünüyorum.Kızlar Sude çok haklı halimize şükredip,hayırlısını dilemek gerek.Görüşürüz bundan sonra kızlar,ben de herhangi bi gelişme yok.Bu arada Ramazan ayınız mübarek olsun,bizim için hayırlı olan tüm dualarımız kabul olsun inşallah

TURKUAZ

Sudecim inşallah gerek kalmıyacak başka doktora ,ikizlerin olacak inşallah öyle geliyo içimden.Ben korkuyorum çünkü bizim ancak bir kez tüp bebeğe gücümüz yeter.Olmazsa benim için tüm ümitler kaybolur ,ama elimden geleni yapıcam sonrasını düşünmemeye çalışıyorum,regl başlangıcında gidicem doktora.İzmirde iyi doktor bildiğini yazmışsın isim verirsen sevinirim.Allah yardımcımız olsun hepimizin ,görüşürüz canım

TURKUAZ

Kızlar nerelerdesiniz,kimseden ses seda yok,arada uğrayın haberleşelim.Sudecim sen nasılsın gelişme var mı.Ben bu ay gidicektim doktor yurt dışındaymış,öbür aya kaldı.Uğrayın kızlarrrrr siteyi ihmal etmeyin yaaaa

sude

canım artık pek kımse gelmıyor sayfamıza galıba oruc oldugu ıcın.sen kıme gıdıceksı karar verdınmı.canım ben hala ıgne ve ılacımı kuolanıyım ıste bakalım yumurtalarım nezaman toplanıcak beklıyorum merakla.suan bısorun yok cok sukur.sende gırmıyorsun nezamandır bır sorun yok demı arkadasım.

TURKUAZ

iyiyim canım sağol,senden haber aldım daha iyi oldum.Okullar açıldı bi yandanda ramazan çok yoğun geçiyo.Ben 9 eylüle gideceğim Oradakiler prof.bülent gülekli yi önerdi.O da yurt dışındaymış gelecek aya kaldı.hayırlısı bakalım ne olacak.Sudecim senin olacak inşallah ben çok inanıyorum.Şu mübarek ayda Allahım bizi de sevindirsin inşallah.Kendine iyi bak canım,ihmal etmeyelim haberleşelim,öptüm canım ,dua ile.

sude

saol canım cok tesekkur ederım bende olacagına ınanıyorum kendımı sartlandırdım olumsuz seyler dusunmuyorum.olucak allahımın ıznıyle.senınde olucak sende ınan canım kotu seyler aklına getırme.ablam soylemıstı ızmırde guzel bır doktor var dıye ama ıstersen bı sorayım ogreneyım.bana soylemıstı gel buraya dıye.ama bız gıdemezdık cok uzak cunku bıze 6saat burdan sıksık gıtmemız lazım bılıyorsun olmadı yanı. sende kendıne cok ıyı bak canım bayramdan once yada sonra olucak transferım ınsallah.allahın ıznıyle.hepımızın yardımcısı olsun allahım.ben fırsat buldukca gırıyorum sende gır benı yalnız bırakma burda kımsecıkler gelmıyor artık.frısbee de gelmıyo artık. :dontknow: :crybaby2:
:opucuk:heran herkese dua edıyorum allahım kabul etsın ınsallah. :amin:

esra_yesiloz

canım bu mübarek günlerde allah dualarını kabul etsin inşallah  :amin: ben herzaman derim sabır sadece sabır allah gönülden dileyen herkese vakti zamanı geldiinde bi şekilde  evlat verir üzmeyin kendinizi olucak inşallahhhhh  :amin: allahtan ümit kesilmez

TURKUAZ

teşekkürler sude,esra sana da çok teşekkürler ,ben de senin gibi düşünüyorum ama insan endişeleniyo işte.Sudecim iyi olur alayım o doktorun adını ,bakarım olmazsa.İnşallah şu mübarek günlerde olur bebişlerimiz,Rabbim fazla uğraştırmaz.Ben uğruyacağım canım vakit buldukça ,yalnız değilsin unutma görüşürüz