nerde kalmıştık...

Başlatan ÇİTLENBİK, 12 Ocak , 2007, 16:19:37

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

bebeğim online madem..
burasıda annelerin sohbet online olsun..
konuyu açacak münasip yer burasını buldum umarım yanlış olmamıştır..
bebişleri sayfasını işgal etmemek için..
tanışalım kaynaşalım ..

fatma

yaa ben anne değilim ve evli değilim sadece nişanlıyımm :D ve süper bir nişanlım var onu çok seviyorum evli arkadaşlar nişanlılık dönemlerini anlatırlarsa çok memnun olurum..Benim ki çok güzel geçiyor diyemiyorum çünkü nişanlım askerde ve 6 gün sonra gelecek..6 ay flört dönemimiz oldu sonra nişanlandık 10 gün sonra askere gitti 5 aydır askerde ve gelince rüya gibi geçireceğimizden eminim..Zaten 10 yıldır arkadaşım ;D Lise arkadaşım yıllar sonra karşıma çıktı ve biz evleneceğizz inşallah..Kadere bak..Evet arkadaşlar nişanlılık döneminizi özleyen var mııı??Anlatın bakalımmm  ::)Yada eşlerinizle nasıl tanıştınız??

ÇİTLENBİK

fatmacım allah kavuştursn,zaten çokk azkalmış baksana..
inşallah burada evlilik heyecanını ve daha mutlu günlerini yazdığın zamanlarıda görelim.çok yakında.. :D
bak şimdi beni maziye götürdün.
kocişle tanışdığımız zamanlar. ::)ahh o günler nasıl güzeldi ya..geri gelse keşke..
ay benim çenem düştü iyice..

minekavlak

yasemin,sensin dimi arkadaşım? ??? ??? ??? ???

ÇİTLENBİK

minekavlak

ya bende dedim bu kesin bizimki. ;) :Dbak nasılda tanıdım seni.. ;)

ÇİTLENBİK

demekki beni iyi tanımışın akideşim..
bravooo

fatma

çitlenbikçim inşallah amin bende sizler gibi olurum hep beraber düğünüme beklerim artık çok güzel hoş sohbetlerimiz olur .. Çenen düşmediki daha bişi anlatmadın nasıl tanıştın kocişinleee merak ediyorummm

ÇİTLENBİK

FATMACIM İMZANDAKİ AŞK MELEĞİ OKLARI SÜREKLİ SANA SAVURUYOR.. ::) :o
AŞK SARHOŞU ETMESİN ;D.
ÖPÜYORUM CANIM..

minekavlak

yasemin fatma zaten aşk sarhoşu olmuş ki?dimi fatma :D :D :D

pelishh

AY ÇOK HOŞSUNUZ ;D OKURKEN GÜL GÜL BİR HAL OLUYORUM BEN KOCACIMLA İNTERNETTE TANIŞTM 2001 KASIMDA ARALIK 2004 DE DE EVLENDİK ÇOK MUTLUYUZ ALLAHM BOZMASN

fatma

valla canım aşkım beni öyle tavladı hep oklar attı ;D ilgisini hiçbirzaman eksik etmedi askerde dahi olsa hergün konuştuk mektup gönderdi o benim canım inşallah ömrümüzün sonuna kadar böyle oluruz ve ilgisini eksik etmez ondan soruyorum sizlere kızlar erkekler evlenince değişiyor mu?? ???

pelishh

fatmacım evlenince değişmiyorlarda yani benimki değişmedi bilmediğimiz huylarını öğreniyoruz ama iyi ama kötü

ÇİTLENBİK

walla ne yalan syleyeyim bazı huyları değişti.. ;)
bi kere nişanlılık dönemi daha farklı oluyor sanki..
keşke ömür boyu hep nişanlı kalsaymışım ..hehee :D :D..

fatma

ÇOK MERAK EDİYORUM BAKALIM BEKLEYELİM VE GÖRELİM NE HUYLARI ÇIKACAK ::) MUHAKKAK ONLAR İÇİNDE BİZDE AYNIYIZDIR İYİ AMA KÖTÜ ;)