28 Nisan , 2024, 00:41:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

ben bügün yaptım test 5 gün gecmişti zaten 10 beklıcem öyle yapcam diyodum dayanamadım .ve 2 çizgiyi gördüm daha yeni yani dr. aradık seminerdemiş zaten çok erken biraz gecsin öyle gel kan testini yaptır dedi
dedğin gibi şaka gibi
tabbii korkularım var biraz..
2 düşüğüm oldu inşallah olmaz bu defa

betüs26

ilknur tebrikler hayırlı olsun canım çok güzel bir haber bugün ne güzel bir gün böyle allah kucağına almayı nasip etsin sorunsuz kolay bir hamilelik geçirirsin inşallah canım inan çok sevindim :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ilkdi değil mi senin hatta geçen ayda bekledin sanırım bak nasip işte vakti zamanı gelince veriyor rabbim büyük inşallah isteyen herkeze banada verir hayırlısıyla çiğdeme kardelene nermine  ayşeye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ayyyyyyy çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:kendini yorma bu aylar çok önemli ilknurcuğum

AککORTįє

inş canımm dua et bol bol. benim bugündü adet günüm. aslında bizim doktoruma gitme sebebimiz dün gece saat 3 te olan ağrımdı. çocuk varsa yada yoksa ona göre ilça versin diye yada bu ağrı nedeni nedir diye. meğerse gebeliktenmiş vesile oldu.bizde bugün öğrendik.ben aslında 2 gün önce test yaptım. 5/6 dk sonra çoook silik çıktı 2. çizgi. benim ilk bu. biz 3 aydır denemeye başladık aslında 2 sayılır ilk ay korunmasız 2 kere oldu. ve yumurtlama tarihinden sonra. bu 2 aydır hiç kaçırmadık. Kurban olduğun Allah nasip etti. Rabbim isteyen herkese nasip etsin müthiş bi duygu. sen sakın canını sıkma bol bol dua et tatlım bol bol dinlen yat. aklına böle kötü şeyler getirme sakın.

betüs26

ebruli canım seninde bu üçüncü doktorun ne gibi önlemler alıyor göbekten iğne falan vericek mi bahsettimi hiç sebepleri neydi peki düşük mü kalbimi duruyodu mesela benimkilerin kalbi duruyo düşük olmuyo biriside normal doğumla sonlandı zaten

AککORTįє

Alıntı yapılan: betüs26 - 23 Mayıs , 2009, 00:46:30
ilknur tebrikler hayırlı olsun canım çok güzel bir haber bugün ne güzel bir gün böyle allah kucağına almayı nasip etsin sorunsuz kolay bir hamilelik geçirirsin inşallah canım inan çok sevindim :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ilkdi değil mi senin hatta geçen ayda bekledin sanırım bak nasip işte vakti zamanı gelince veriyor rabbim büyük inşallah isteyen herkeze banada verir hayırlısıyla çiğdeme kardelene nermine  ayşeye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ayyyyyyy çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:kendini yorma bu aylar çok önemli ilknurcuğum

betüşüm çok saol bebeğimm Allah ım sanada  ve isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin. mütiş bişey ! karnımda gaz var sanki rahatsız ediyo bi tuhafım   :)  şiş bide Allah ım sana çok şükür yarabbim!  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

betüs26

evet canım çok güzel bir duygu biliyorum hele ki ilerki aylarda ilk hareketini hissetmek ben böyle güzel bir duygu yaşamadım demiştim ben  sonu hüsrandı ama annelik bambaşka bişey şimdi bir meleğim var gökyüzünde onu çok seviyorum canım oğlumu yanımda olmasada

ilknurcum azcık şey için wc ye gittiğin oluyomudu bide belin ağrıyomu seninde

betüşçüm 2 düşüğüm 2 yada 2.5 aylıkken gidiyor gelişemiyor dr. daha görüşemedik seminerdemiş bakalım ne dicek

betüs26

ebruli ilknura sormuşsun ama bildiğim yaşadığım bi konu olduğu için yazıyorum sakıncası yoksa insanın beli çok ağrıyo ama farklı bu adet olmadan önceki gibi değil ben hamiş olduğumu hep bel ağrısından tahmin ediyorum  wc sorunu çok sinir bozucu gece uykuan uyandırır ilerki aylarda daha çok sıklaşıyo zaten sende yaşamışsın bilirsin bunlar normal şeyler sen rahat ol dinlen ama bak kontrole çok sık git

betüşcüm tabiki cevplıyabilirsin arkadaşım belim ağrıyo evtte
benim bildiğim wc ye ileriki dönemlerde çok gidilir 
daha öncekiler böyle belirti vermedi de
sende yenikenki belirtiler neydi

betüs26

benim doktorum göbekten iğne yapıcak  artık en sonundaki boş keseydi onda başlamıştık bebek beslenemiyormuş damarlar tıkanıyormuş bu iğne onun için bide plasentayı güçlendiriyormuş canım sor doktoruna seren serengil falanda anlatmıştı dinlediysen 2 3 kez düşük yaşayanlara yapılıyor araştır bak

AککORTįє

Alıntı yapılan: ebruli - 23 Mayıs , 2009, 00:55:47
ilknurcum azcık şey için wc ye gittiğin oluyomudu bide belin ağrıyomu seninde

yok tatlım betüşünde deiği gibi heralde ilerki dönemlerde olur wc ye sık gitmiyorum ama belim çok ağrıyo

betüs26

bende ki şikayetlerimi yoksa kaybetme nedenimi anlayamadım canım

hamilelik şikayetlerin böyle yeniken sende nasıldı
dr. gelince anlatcakmış bize nasıl bir yol izleyeceğimizi hayırlısı

AککORTįє

kızlarrr ben yatıyorum çoook öptüm ikinizde Allah a emanet olunn  :opucuk: