^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

DİLVİN

YOK INSAN SANMIŞTA YOK BİLMEM NEYDEEEEE

SEN İYİMİSİN YAAA

HEM DIYOSUN ACITMAM DİYEEE

ACITMAM DİYİNCE BENDE KÖPEK SANDIM SENI

:laughing7: :laughing7: :laughing7:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ya arkadaslar emınede formda lutfen artık uzatmayın olurmu  yanı uzatan kımbellıde
ben olesıne dıyorum
sorun cıkmasın artık uyarı almasın kımse

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ben sımdı cıkıyorum lutfen  tartısma olmasın
herkes guzel seyler paylassın
kavga tartısma degıl guzellıkler
gorusmek uzere byy

мiŁenα.

slm sıbelcımmmm...
ben dun aksam yoktum canımmm..
sıkma canınııııı....
oluyor bole seylerr tatlıya baglanmıs dıyolar.....
allahtan baglanmıs
ıyı bareeeee.....
nasılsın cnımmm canımmm arkımmm

:

:love9: :love7: :love9:

betüs26

herkeze selam fatoş lale öslem yeliz selcan cixy nasılsınız ya ben konuyu bilmiyorum tartışma neden oldu ama inanın çok üzülüyorum arkadaşlar burda olma sebebimiz belli hepimiz bebiş hasretiyle doluyuz birçok şeyi paylaşıyoruz ben sorunu bilmiyorum inanıntatlıya bağlıyalım birileri hoşgörülü olursa bu büyüklüktür kin öfke nereye kadar hadi güzel şeylerden bahsedelim nasılsınız fatoş hamişlik nasıl gidiyor canım lale sen nasılsın ve diğer arkadaşlar

AککORTįє

anam nolmuş burda kızlar sakiin lütfen yapmayın allah aşkına!dün gece yoktum ben sanırım konu kapanmış! öfkeyle biryere gelinmez büyüklük birbirinizde kalsın :opucuk:

betüs26

vadi= muge & melis

ARKADASLAR LUTFEN BURADA OLMA AMACIMIZI HATIRLAYIN COOK AYIP EGER ANLASAMIYORSANIZ HIC KONUSMAYIN LUTFEN HEM BIZI HEM KENDINIZI USMEYİN  :flowers:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

bizim kızlaaaar nerdesiniiiiiiiiiiiiiiiiiz yaaaaaaaaaaaa çiğdem nermiş ayse betüş ilknur burçak vadi aklıma gelmeyen kim varsa

betüs26

canım anneme inmiştim aynı kattayızda ee duydular nasıl taze anneee güzel anne

vadi= muge & melis

GELDİM GELDİİİM  :muzz: :muzz: :muzz: EEE NASIL BIR DUGU ANLATSANA NELER HISSETTIN EŞİNE NASIL SOYLEDIN

betüs26

vadi selam canım bakarsın bir kaö gün sonra bizde sna sorarız inşallah nasıl bir duygu diye ben 3 kez kaybettim bebeklerimi canım sana şunu söliyeyim anlatılamaz şahane bir duygu hissettiğin an ise kıpırtılarını mükemmel ötesi anne olamadım yani dünyaya getirmek nasip olmadı ama  7 ay hiç yaşamadığım duyguları yaşadım inşallah hamişsindir

betüs26

ayşeeee çiğdeeem burçaaak ilknuuuuuuuuuur nerdesiniz bakeeem :caca: :caca:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

VALLA BENİM BU 3. GEBELİĞİM.2 DÜŞÜĞÜM OLDU EŞİM GELDİ ŞİMDİ SÖYLEDİM BENİ KUCAKLAMAYA FALAN KALKTI YİNE UÇURDU İZİN VERMEDİM ÇOK FAZLA TABİİİ YA NEDİYİM DAHA HİSSEDEMİYORUM YENİ DAHA ANLATAMIYORUM YAA YAŞAMAK LAZIM ALLAHIM HERKESE VERSİN KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN SANA BEN PES ETMEYECEĞİM DİE YAZMIŞTIM BAK PES ETMEMİŞİM

miray

COK SÜKÜR Bİ HAMİŞ CIKTI SONUNDA YAA DARISI AYSE NERMİİN İLKNUR KARDELEN ÇİĞDEM VE İSTEYEN HERKESE  :amin:  :amin:İNŞ CANIM ALLAH KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞ BU SEFER COK DİKKATLİ OL OZAMAN KENDİNE COK DİKKAT ET  :opucuk: