^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

guselım bız kıdemlıyız ondan artık kurdu olmusuz e yasta gelmıs 30 a naparsın bı acelemız yok yanı gayet yerınde mesajlarımız :icon_thumright:

armi

dedime cevap veren yok mu? kardelenim ayse 
d

мiŁenα.

bak cnım bende buay  yaptırcaktım vazgectım bı farkı yokkmussss....
sadece spermı yıkıyolarmıs enjekte edıyoler falann..
yıdede sen bılırsınnnnnnn :dontknow: :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

canm armıcım daha yasın cok genc ne gerek var asılamaya hayatım ya

мiŁenα.

ama ben yasla ılgılı olarak demıyorum benımde yasım 20 ama bende ıstıyorummm.....
senı onun ıcın anlayabılıyorum hayatımmm :k06:

:love9: :love7: :love9:

KATYUSA

slm kızlartrr urçak inş hamişsindirde ondan uykun geliyordur bebem

can yine cannnn

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

KATYUSA

günaydın bebem nasıksınnn benim çok belim AĞRIYOOO MEMİŞLERİM ACIYOO DÜN TÜM HALILARI YIKADIM DİP KÖŞE TEMİZLİK YAPTIM ONDANMI ACABA ÖPTÜM CNMMMM

*kadirim*kardelenim*

KATYUSA

İYİYİM CNM SEN NASILSINNNN EVDE YANLZIIM EŞİM ÇALŞIŞIYOO BENDE GİRİP BAKAYIM DEDM BELİM ÇOK AĞRIYOOO HEMDE ÇOKKKK DÜN ÇOK YORDUM GALİBA KENDİMİ

*kadirim*kardelenim*

Alıntı yapılan: KATYUSA - 17 Mayıs , 2009, 13:18:21
İYİYİM CNM SEN NASILSINNNN EVDE YANLZIIM EŞİM ÇALŞIŞIYOO BENDE GİRİP BAKAYIM DEDM BELİM ÇOK AĞRIYOOO HEMDE ÇOKKKK DÜN ÇOK YORDUM GALİBA KENDİMİ
tesekkur ederim bende iyiyim benimde esim calisiyor ee bebekte uyuyor bende burda zaman geciriyom.gecmis olsun canim fazla yorma kendini.hergun birazbiraz yap bu isleri hali yikamk biraz zor yoruucu dikkat et kendine.

KATYUSA

BENİM SADECE HAFTA SONLARIM VAR CNM HAFTA İÇİ ÇALIŞIYORUMMM DÜN HEPSİNİ BİTİRMEYE ÇALIŞTIM BEBEİŞŞİN NE KAARLIKK BENİM YOK ÇOK İSTİYOM AMA HALA OLMADII

*kadirim*kardelenim*

Alıntı yapılan: KATYUSA - 17 Mayıs , 2009, 13:30:36
BENİM SADECE HAFTA SONLARIM VAR CNM HAFTA İÇİ ÇALIŞIYORUMMM DÜN HEPSİNİ BİTİRMEYE ÇALIŞTIM BEBEİŞŞİN NE KAARLIKK BENİM YOK ÇOK İSTİYOM AMA HALA OLMADII
4.ay bitti 5.ayindan gun aliyor.insallah en kisa zamanda seninde bebegin olur.

KATYUSA

NE GÜZEL CNM İNŞ BENİMDE OPLUR AMA BEN STRES YAPIYORUM ONDAN OLMUYO SANIRIM YAŞ KJAÇ BEN,M 28 16 AYLIK EVLİYİM 3 AYDIR DENİYOMMM HER AY ÇATLIYOM AMA OLMUYO DR HERŞEY YOLUNDA DİYOOO ABAKALIMMM BU AYDAN DA PEK ÜMİTLİ DEĞİLİM GEÇEN AY 8 GÜN REGİLİM GEÇTİ HİÇ GECİKME OLMAZDIIII KAFAMDA KARIŞTIII