^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

slm kızalrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

armi

d

кคг๔єlєภ ♥ ♥

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ay olucem uykusuzluktan kafamı kaldıramıyomaysem yaaaaa
              hepgozumyatakta  uyusamdıyım :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

мiŁenα.

slmmm bebebegımmmmm canımmm.....

slm armı nasılsınnnnn :k06: :k06: :k06: :k06:

bançi amcaaa  şöbiyet teyzeeeeee sızede slmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

VALLA NE BANÇİ NEDE HATUNU PIYASADA YOK :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                   NERDE BU MILLET YAAAA

ARMİ SANADA SELAM CANM NASILSIN SEN PCYIKUCAGINDA GEZDIRIYOSUN GALIBA KIZ NE ZAMAN GELSEM ACIKSIN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

HA AYSEM BU ARADA SENIN SU YOLLADIGIN YAZIYI BEN KOPYALIYIP YAPAMIYORUOLMUO:(

мiŁenα.

nasıl yaaaaaaaa...
neyse bıdahaa denerızzbebemm ne yaptın canım nıe uyykun varr anlamadımmm :sleepy1: :sleepy1:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

EVET YA BI HALSIZIMKI SORMA OLCEM GOZUM YATAKTA  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

:director:ARMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

мiŁenα.

ınss hadı ınssss aklıma gelendırrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
canım benımm :ehi: :ehi:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

KIZZZZ NERDESINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

armi

valla bilgisayar  benim bebem oldu artik aksam esim bebeyini alda git :k06: ; napiyim bu aralar bosum butun kisilerin yazdiklarini okumaya calisiyom bu arada siznen yasiziyom :laughing7:               vallla kizlar bir sitede bir kadinin hikayesini okudum cok duygulandim                 ha buarada sizde benden kalasi deyilsiniz hangi yaziyi okusam sizin adiniz geciyo canlarim benim
d

мiŁenα.

eee sıte bagımlılık yapıyor adamdaaaaa.....
armıcımmm bızdeee arkadaslarla paylasıyozzzzz....
eeee paylasmayı sewyozzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

armi

nediyecam kizlar carsamba gunu doktora gidecam asilama yap tirmayi dusunuyom nediyonuz bu konuda kizlar dusun celerinizi paylasirsaniz sevinirim
d