27 Nisan , 2024, 14:33:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

lütfen kızıma dua edin

Başlatan **yeliz**, 31 Mart , 2009, 00:22:12

« önceki - sonraki »

**yeliz**

inanın yazdıkça rahatlıyorum kendimi çaresiz onu zavallı görüyorum aslında bn çok soğukkanlı bi insanım ama anneliğin bu yönünü ilk defa fark ettim seni mutlu eden şey bi okadarda çaresiz yapabiliyormuş yarın gidicez umarım umudum dualarım boşa çıkmaz bana desteğiniz kadar bu dönemde beni mutlu eden hiçbişey yoktu inanın ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN yalnız olmadığını bilmek çok güzel

Ada-beste-banu

umarım herşey yolunda gider canım, her zaman yanındayız sakın unutma.

**yeliz**

**yeliz**

arkadaşlar artık evdeyiz şükürler olsun kızım ve ben herkese desteğinizden dolayı teşekkür ederiz

..eLif..

ah canım çok güzel haber bu çokçok geçmişler olsun Allah bebişlerimizi korusun  :'(
iyi bak o güzelliğe  :wave:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

**yeliz**

Alıntı yapılan: eLif_06 - 04 Nisan , 2009, 16:20:49
ah canım çok güzel haber bu çokçok geçmişler olsun Allah bebişlerimizi korusun  :'(
iyi bak o güzelliğe  :wave:
teşekkür ederim canım sizde çok tatlı görünüyosunuz :k06: teyzesinin gülü alışverişede mi çıkıyomuş sökülün paraları

..eLif..

Annesinin poaçası İDİL'im! :)

nefis:)

evde olmanıza çok sevindim  :occasion5: canım çok geçmiş olsun. allah nazarlardan  belalardan korusun tüm bebekleremiziiii. :nazar:

**yeliz**

Alıntı yapılan: nefis:) - 04 Nisan , 2009, 23:40:32
evde olmanıza çok sevindim  :occasion5: canım çok geçmiş olsun. allah nazarlardan  belalardan korusun tüm bebekleremiziiii. :nazar:
amin canım sağol  :amin: :amin: :amin: :amin: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Angel

yelizcim cok sukurki iyilesti melegin  :amin:  dualarimiz kabul oldu cok sukur bebegin cok tatli masallah Allah sizlere bagislasin dort gozden ayirmasin rabbim cokk tatli cokk annesi nazar boncugu ve nazar dualarini eksik etme yavrunun uzerinde .masallah yasindan buyuk gosterdigi icin ve sutununde yaradigi icin cok nazar deger bu cocuga surekli evden cikacaginda veya evine biri geldiginde nazar dualarini okumayi unutma canim   :icon_thumright:   sutun nasil yerine geldimi canim op yavrunu benim yerime   :opucuk:

oozge

Alıntı yapılan: **yeliz** - 04 Nisan , 2009, 16:10:23

yelizzzzzzzzz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kız bu fıstık aynı sennnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

merak ettım buarada nasıl oldu bebıs

**yeliz**

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 06 Nisan , 2009, 10:28:40
Alıntı yapılan: **yeliz** - 04 Nisan , 2009, 16:10:23

yelizzzzzzzzz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kız bu fıstık aynı sennnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

merak ettım buarada nasıl oldu bebıs

çok teşekkür ederiz teyzesi iyileştik gülüp oynuyoruz şimdi yakında senle yazışmayada girer bu afacan valla çok cin sana benzesin özgecim olmazmı

aysel

çok geçmiş olsun melekler korusun bu meleği ve tüm melekleri
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

Ada-beste-banu

ayyy yerim ben bu meleği yaaaa  :nazar: :nazar: :nazar:

aysel

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,