29 Nisan , 2024, 08:02:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

semracım seni de msn e alayım hayatım  :ehi:

adalet

semra bana diyon cumalinin sayfasini ihmal ediyon peki sen nerdesin bir resim bile yuklemedin tosun pasanin  :caca:
merak ediyom yakisikliyi  :opucuk: :opucuk:

burcu-emir

ay adalet öyle elinde merdaneyle semranın gözünü korkutma  :k06: usul usul söyle,tatlı tatlı konuş.bak mesela şöyle de:
semracım biz yunus emreyi çok merak ediyoruz,resimlerini koyarsan bizi çok sevindirirsin.... falan gibi  :toothy10:

semra

jbdun,özgül,remziye,adalet,burcu teyzeleri ilk önce sayfamizi ziyaret ettigin icin tesekkür ederiz bu yunustan size :opucuk: yeni kel olan fotosunu cekmedik  :tongue3:ama önceki fotolari var bir türlü yükleyemedim fotolar büük geliyo olmuo :cildir:
Alıntı yapılan: burcu-rain - 06 Ekim , 2007, 18:14:35
ay adalet öyle elinde merdaneyle semranın gözünü korkutma  :k06: usul usul söyle,tatlı tatlı konuş.bak mesela şöyle de:
semracım biz yunus emreyi çok merak ediyoruz,resimlerini koyarsan bizi çok sevindirirsin.... falan gibi  :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

semra msn adresimi gönderiyorum özelden, yardımcı olayım sana  :aferin:

semra

semra

remziyecim yazilar cikti resim neden cikmiyor ???

sevda

Razicim eskiden seda sayanın yetiş bacısı vardı sende yetiş netçiye döndün anacım  :k06:  :k06:

Bu arada biz geldiiiikkkk sayfanıza nasılsınız bakalım bizde sizi bekleriz ben mümkün olduğunca günlük gibi kullanmayı düşünüyorum ilkleri geçtik kaşiflerimiz ve muzurluklarımız başladı artıkın siz neler yapıyorsunuz bakalım... ???

Almiş'inAnniş'i

semra

semra

hosgeldin sevdacim  :love9: :love9:biz iyiz  :amin:oglusum grip olmus yavrum 1haftadir gecmedi :(bol bol geziyoruz oglum la  :hieyt:bayramlik bakmaya gitmistik cumartesi ve bugün sükür tamam adik  :tongue3:ay dolasmaktan ayaklarim sizliyor  :y25:oglusum gelir gelimez :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :love9:

Tebessüm :)

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

sevda

Canım çok geçmiş olsun allah sağlık versin ve birdaha göstermesin.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

semra

sizinde canim kandiliniz mubarek olsun :amin:

-Butterfly-

KANDILINIZ MUBAREK OLSUN... :amin: