CANIM OGLUM YUNUS EMREM

Başlatan semra, 24 Temmuz , 2007, 17:42:35

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

semra

merhaba arkadaslar 3 gündür pc nin basina oturamadim cumartesi pazar yunus  emre babamiz ve ben gezmelerdeyik :hieyt: :occasion14: bugunde yunusun kayit isleriyle ugrasim yorgunluktan bittim  :tongue3: yunusumun allah izin ederse 40 yarin cikacak  :muzz: :muzz: simdilik bukadar anlatacak larimiz  :opucuk: yunus emremi  :icon_ :hello:

şerife Berat

semracım kırkınız hayırlı olsun vakıt nede çabuk geçiyor değil mi?

kayıt yaptırıcam demişsin nedir bu kayıt işlemi ? ???

semra

vatandaslik ve nüfüs kait vs evet cok cauk gecti  :laughing7:tesekkür ederiz oglusunu

burcu-emir

semracım demek 40 nız çıktı hayırlı uğurlu olsun  :amin: şerifeninde dediği gibi ne kadar çabuk geçiyor zaman.daha dün gibi bebeğim 3 haftalık diye foruma yazışın.
bizim oğlan 40 gün mışıl mışıl uyudu,sonra cicilerini gösterdi  :ehi: .şimdi  uyutabilene aşkolsun adam gibi oturup televizyon seyrediyo  :laughing7: büyükler demişti zaten bebekler 40 ından sonra değişir diye.hadi bakalım semra allah yardımcın olsun

Tebessüm :)

semracım 40ınız çıkmış, ne çabuk geçti zaman yaw. eminim sana çok kısa gelmemiştir. :D :nazar:

ღ°cerenay.♥.

40 nız çıktı demek hayırlı olsun :opucuk:

semra

tesekkür ederiz arkadaslar  :flowers:allaha sükür tosunu güzel  :sleepy1:arada gazi oluo  :sad1:önceki gii degil allaha sükür  :nazar:halalari tosunu dan size  :opucuk:

jbdun

semracım hayırlı olsun 40ınız :hello2:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: semra - 07 Ağustos , 2007, 20:07:47
tesekkür ederiz arkadaslar  :flowers:allaha sükür tosunu güzel  :sleepy1:arada gazi oluo  :sad1:önceki gii degil allaha sükür  :nazar:halalari tosunu dan size  :opucuk:

kız napıcan bu kadar çok görümceyi :k06: :k06: :k06: :k06:

adalet

masallah yunus emre buyumuste 40 cikmista tosuncugu cok op  :opucuk:

aslihan hanim bizde iyi gorumcemi olur  :k06:

semra

:flowers:ederiz sizin gibi görümce olsun canim bizim aile kalabalik babam gil 8 kardes annem gil ise 13 ama annem in 2si öz digerleri üvey ama hepsinin  :love9: ayni uzun zamanir pc nin basina oturamiyordum gezmekten elim degmedi  :hieyt:yunusum canim oglum 9 gun sonra 2 aylikolacak ama halen cisini kendi yapamiyor gazida öncekine nadiren iyi :amin: :( yarin kaynanam türkiyeden gelcek yunusu ilk defa görcek tepkisini merak ediyorum   8)kesin oglusuu yer  :hungry: :k06: :k06:yunustan  halalarina ve  :binkybaby: :binkybaby: :wave:

Tebessüm :)

semracım gözün aydın kayınvaliden geliyomuş. al sana yardımcı işte,  ne güzel. yunus emrenin gaz ve kaka olayı da günden güne iyiye gider merak etme canım. az daha sabır istiyo sadece.yunus emreyi ve seni öpüyorum canım :-*

semra

:flowers:ederim aysegül cüm sagolsun kaynanam gelirgelmez yunusu eline aldi ne mümkün birakmasi cocuk dün  :tongue3:oldu aksam yorgun düstü iyi :sleepy1: bende seni ve yavrunu  :opucuk: :wave:

semra

oglusumun sayfasini cok ihmal edeyorum malum cevremiz geniz oglusumu görmeye geliyorlar sagolsunlar 1 haftadir  :tongue3:yorgunluktan bittim allaha sükür yunusum2 gündur güze duruyo :nazar: yavrma  :opucuk: