05 Mayıs , 2024, 03:27:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ARANIZDA RİZELİ YADA ERZURUMLU OLAN VARMI?

Başlatan can yine cannnn, 25 Mart , 2009, 17:04:55

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ewet nermıncım ama sankı mıgdem bulanıyo yanıyo ama buna baglaak ıstemıyom cunku her regl olmamda aglamak ıstemıyorum :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

ağlama cnm regl olsan bile herşerde bir hayır vardır rabbim onun gününü zamanını biliyo  sen stres yapma seninde bildiğin gibi sters çok etkili gebe kalma konusunda cnm
can dediklerim....

мiŁenα.

olabıldıgınce takmıyorum artık desemde ınanma  :dontknow:cunku efhamlı bırıyom :icon_scratch:

can yine cannnn

bende evhamlıyım ama yapma niye biliyonmu evham zamanla panik atak  :cildir:hastalığına dönüşüyo allahım kimseye vermesin 5yıldır mücadele ediyorum bu hastalıkla benim hamileliğimde başgösterdi doğumdan sonra ataklar başladı çok çektim hala izlerini taşıyorum aman ha dikkat ettttttttttttt......
can dediklerim....

мiŁenα.

gecmıs olsun nermıncım sıkma o konuda canını takmam aman ne  yapalım nazlı benımkı gelmıyo naz yapıyo babsıyla ban :toothy10: :ehi: :k06:

can yine cannnn

haaaaaa....! :hello2: :hello2: :hello2:şöyle relaks ol olki bebeğin  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:sana tutuna bilsin göbeşini şişirsin  işte buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cnm
can dediklerim....

can yine cannnn

profildeki saçı kapalı olanmı sensin ayşecim
can dediklerim....

мiŁenα.

ewet nermıncım o benım yanımdakıde esımın aılesınde sewdıgım tek kıs dayısının kısı oda benle yasıt kafamıs uyuyo dıye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

cnm biraz çıkmam lazım eşim geldi yemek falan anlarsınya ev hali sonra görüşürüz  :k06: :k06: :k06: :wave: :wave: :wave:
can dediklerim....

мiŁenα.

can yine cannnn

günaydın ayşecim bugünü çok güzel geçirmeni dilerim :opucuk://
can dediklerim....

мiŁenα.

bende nermincim seninde günün aydın geçsin:D:D:DD:D:

can yine cannnn

can dediklerim....

мiŁenα.

ırmak184

Alıntı yapılan: ((*))nermin_a((*)) - 25 Mart , 2009, 17:04:55
  varsa onlarlada tanışmak isterimmmmmmmmmmmmmm........
merhaba nermin,nasılsın ben rizeliyim ama istanbulda oturuyorum,yazın genelde rizeye gidiyoruz o yayların mis gibi havasını içimize cekiyoruz,bende hamile kalmak için sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.