Oğlum EGE nin gelişimi sizce nasıl?

Başlatan sevege, 23 Mart , 2009, 11:30:38

« önceki - sonraki »

sevege

23 Mart , 2009, 11:30:38 Son düzenlenme: 24 Mart , 2009, 14:02:24 sevege
  :hello: :hello: :hello:
slm ark.benim oğlum 9 nisan doğumlu.adı EGE.en son 1 ay önce tarttırdım 11 kilo.biraz zayıf.ama doktorumuz kötü değil diyo.bu arada EGE beslenme konusunda çok zor bi çocuk.mesela et balık sevmiyo.hala sebze yemek istemiyo.genelde pilav makarna çorba yani karbonhidrat ağırlıklı beslenmek istiyo.ne yaptıysam olmadı.doktorumuz balık yağı verdi seven seas isimli.biraz iştahı arttı.bu arada boyuda 85 cm.sizce normal mi ne yapmalıyım

mavili

sevege canım bence boyu da kilosu da gayet iyi canını sıkma doktor da normal demişse üzülme bence

handan

31 Mart , 2009, 11:46:11 #2 Son düzenlenme: 31 Mart , 2009, 11:49:05 handan
selam sevege
selmanın da dediği gibi maşallah egenin gelişimi çok güzel.
şöyle söyliiim;
benim kızım 9 şubat doğumlu 8.5 kilo ve 80cm
şükret haline  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:
sebze çorbalarını tavuk ve et suyuna yapabilirsin alışır zamanla bence.
balığı da balık çorbası yaparak yedir sebzeli  :icon_thumright:
tavuklu nohutlu pilav da verebilirsin pilav yiyosa.
yada etli iç pilav  :icon_thumright: sebze de koy içine pilavın mesela.
yaratıcı olmalısın  :k06: annelik insana yaratıcı olmayı öğretiyor  :icon_thumright:

sevege

handancım ama şöyle bir ayrıntı var canım ege 2007 doğumlu senin kız 2008 galiba arada 10 ay var sen 2008 sandın sanırım.ama seninkininde maşallahı var.sizim problemlerinizide biliyorum canım hiç yılma sen süper bir annesin kızınıda öpüyorum.
mavili çok teşekkür

handan

sevildi sanırım ismin canım dimi?
2007 doğumlu demek, ewet ben 2008 sandım  :k06:
inan kızımdan daha büyük bebeklerin gelişimi hakkında bilgim yok  :dontknow: ama dr un kötü değil dediyse kötü değildir  :dontknow:
kızım ve benim için yazdıkların için de teşekkür ederim ayrıca  :opucuk:

bilgideposu1982

allah nazardan saklasın sana tavsiyem pilavlarını et suyuyla yap, corbalarının içinede sebze koy ve piştikten sonra ez şimdilik vitaminlerini ondan alır
BEBİŞİM BENİM HERŞEYİM

sevege

handancım ilgilendiğin için sağol.kızının gelişmelerinden bizi haberdar etmeyi unutma canım.
bilgi deposu sanada teşekkür ederim.

mavili

sevil canım ben de 2008 dogumlu sanmıştım ya kusura bakma  :opucuk:

sevege

mavili önemli değil canım ya zaten gelişim tablosuna görede normal gidiyo