27 Nisan , 2024, 16:04:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MAALESEF BÖYLE VİCDANSIZLAR DA VAR

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 19 Mart , 2009, 16:48:00

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Kızlar akşam sevdiğim bi arkadaşım bahsedince okudum başka bir forumda açılmış bi konunun linkini ekliyorum lütfen bi göz atın. Okuyunca sinirlerim bozuldu. bir sürü insan bir bebek sahibi olabilmek için çabalarken bu vicdansızın yapmak istediğine bi bakın.

http://gebelik.org/smf/index.php/topic,8144.0.html
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

burcum

BENCE BU KIZIN YAŞI KÜÇÜK VE CAHİL yüce ALLAH kimi neyle sınayacağını çok iyi bilir ileride sevdiği bir adam olur evlenir çok mutlu olur ama o zaman da ALLAH ona bir çocuk vermez o da anlar dünya kaç bucak

sedefsahin

ya gercekten cok korkunc ıste ınsan caresız kalınca aklının ucundan gecmıcek seylr gecıyor ve yapıyor ama ıns allah ona en dogrusunu bır sekılde gosterıırde bu caresızlıkten kurtulur.
merhabalar

Alıntı yapılan: burcum - 19 Mart , 2009, 17:33:16
BENCE BU KIZIN YAŞI KÜÇÜK VE CAHİL yüce ALLAH kimi neyle sınayacağını çok iyi bilir ileride sevdiği bir adam olur evlenir çok mutlu olur ama o zaman da ALLAH ona bir çocuk vermez o da anlar dünya kaç bucak

çok doğru söyledin canım ağzına sağlık bide yardımcı olmaya çalışanlarada beddua etmiş yaa

Alıntı yapılan: sedefsahin - 19 Mart , 2009, 17:38:31
ya gercekten cok korkunc ıste ınsan caresız kalınca aklının ucundan gecmıcek seylr gecıyor ve yapıyor ama ıns allah ona en dogrusunu bır sekılde gosterıırde bu caresızlıkten kurtulur.

ya aslında o forumdaki kızlar dalga geçiyor demişler belkide gerçekten dalga geçmiştir ama böyle bi konuda dalga geçmiş olması bile çok ayıp. Heleki bebek sahibi olmak isteyen veya karnında bebeğini taşıyan yada evlat sahibi olmuş bir sürü kadının ve annenin olduğu bi forumda. Eğer her halikarda allah islah etsin diyorum

fıstık

Konu ne bilmiyorum kızlar okumadım okumakta istemiyorum doktorum her türlü olumsuz şeyden uzaklaşmamı istedi

çünki çok etkileniyorum sizde okumayın bence boşu boşuna kendinizi ve bebişinizi üzmeyin.

Alıntı yapılan: fıstık - 19 Mart , 2009, 17:48:26
Konu ne bilmiyorum kızlar okumadım okumakta istemiyorum doktorum her türlü olumsuz şeyden uzaklaşmamı istedi

çünki çok etkileniyorum sizde okumayın bence boşu boşuna kendinizi ve bebişinizi üzmeyin.

canım doktorun söylediyse okuma tabii ki uzak dur

**yeliz**

bence o bayan evlenmiş olabilir ama insan olamamış çk afedersiniz ama hayvanların yavrularını nasıl koruduğunu düşünün valla doğursa da bi aileye evlatlık verse daha iyi onun çocuk sevebileceğine veya yetiştirebileceğine artık inanmam arkadaş pekte namus düşkünüymş gözlerim yaşardı valla

Alıntı yapılan: **yeliz** - 21 Mart , 2009, 15:48:29
bence o bayan evlenmiş olabilir ama insan olamamış çk afedersiniz ama hayvanların yavrularını nasıl koruduğunu düşünün valla doğursa da bi aileye evlatlık verse daha iyi onun çocuk sevebileceğine veya yetiştirebileceğine artık inanmam arkadaş pekte namus düşkünüymş gözlerim yaşardı valla

valla bence namus falan düşündüğü yok bebeği doğurmadan kurtulup bakireyim bekarım diye başkasıyla evlenmeyi düşünüyo bence. Derdi namus fln değil sadece kendini düşünüyo. Allah ıslah etsin ne diyelim.

esraa

bende bir insan ne kadar küçük olursa olsun cahil olursa olsun hiçmi bir yakını yok böle yapma diyen bence bu işin içinde başka şeyler var belkide evli değilller kıs fikir almak istiyor bebeği aldırmak için  çok kötü bişey kım olursa olsun o kadar bebeğe neden kıysın o zaman kadar aklı nerdeydi başka şeyler var işin içinde bence  :caca:

(gülşen)

nasıl bir düşünce ya insanın bunu aklından geçirmesi bile çılgınca ama bence pisikolojik sorunları var sağlıklı düşünemiyor ama cesaretinede diyecek yok bunu herkeze yayması çok garip doğrusu

psikolojik sorun az kalır bence resmen aklını oynatmış insanlar bebek sahibi olabilmek için neler yapıyor. bu sahip olduğu meleğe kıymaya çalışıyor. Bence anne olmayı bile haketmiyor.

Ada-beste-banu

Böyle kadınları duyunca çok sinirleniyorum. Ya içindeki ona ait bir varlığa nasıl kıyabilir  :caca:
Benim anlamadığım ben hala bakireyim diyor nasıl oluyor bu  :dontknow:
Nice annesiz babasız çocuk büyüyor. Anne dediğin her koşulda evladına sahip çıkmalı, bu anne rahmine düşüpte ölene kadar (Rabbim bize evlatlarımızın acısını göstermesin  :nazar:) olmalı. Bu ne ya böyle kocamla kavga ettim, anlaşamıyoruz deyip te o küçücük meleğe nasıl kıyar. Sinir oldum valla.

tılsım

bence bu işin içinde başka bişey var bu bayan evli olmayabilir belki gayri meşru bi ilişki ve şimdi nasıl kurtulurumun derdine düşmüş gibi yoksa aklı başında hiç bi insan 17 haftalık bi bebeğe kıyamaz çok çirkin ve etik dışı bişey bu psikolojik sorunları olduğu belli zaten insanlara fikir sorup bide tartışmasından bakireyim demesinede inanmak istemiyorum kendini meryemmi sanıyo gitsin önce psikolojik destek alsın

allah ıslah etsin böylelerini ben yavrumu daha şimdiden içimdeyken bile gözümden sakınıyorum bu kıymayı düşünüyo herkesin günahı kendine o yavrunun vebalide yapışsın boynuna

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Alıntı yapılan: tılsım - 24 Mart , 2009, 14:04:05
bence bu işin içinde başka bişey var bu bayan evli olmayabilir belki gayri meşru bi ilişki ve şimdi nasıl kurtulurumun derdine düşmüş gibi yoksa aklı başında hiç bi insan 17 haftalık bi bebeğe kıyamaz çok çirkin ve etik dışı bişey bu psikolojik sorunları olduğu belli zaten insanlara fikir sorup bide tartışmasından bakireyim demesinede inanmak istemiyorum kendini meryemmi sanıyo gitsin önce psikolojik destek alsın

allah ıslah etsin böylelerini ben yavrumu daha şimdiden içimdeyken bile gözümden sakınıyorum bu kıymayı düşünüyo herkesin günahı kendine o yavrunun vebalide yapışsın boynuna

yeşimcim haklısın ben o kişinin başka mesajlarını da okudum başka konularda kendini gerçektem meryem sanıyo :ehi: :ehi: