10 Mayıs , 2024, 08:20:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende anne olmak istiyorum

Başlatan vuslat, 16 Mart , 2009, 10:38:38

« önceki - sonraki »

vuslat

merhaba
   ben 23 yaşında ve 15 aylık evliyim. önce 1 yıl kadar istemedik 3 aydırda istiyoruz belki kafaya takmak için erken ama etrafımdakilere sorduğumda 1 ayda oldu, 2 ayda oldu demelerine üzülüyorum kendimi kandırıyormuyum bilmiyorum  ama heralde ilk ayda tutmayan bi 5 ,6 ay yada bir yıl bekleyenlerde vardır diyorum işte benim bu örneklere ihtiyacım var her hastalandığımda kendimi çok kötü hissediyorum :(( fikirlerinizi bekliyorum

[/ur

DİLVİN

merhaba vuslat

hoş geldın aramıza

biz 7 aydır denıyoruz olmuyor

ama 7 sene bile bekleyen arkadaşlarımız var burada

canını hiç sıkma,inş. meleğine tez zamanda kavuşursun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

vuslat

hoşbuldum tşk ederim canımı sıkmak istemiyorum ama genede bi tarafı buruk oluyo insanın .. amin inş.. rabbim sizide tez zamanda meleğine kavuştursun

[/ur

gülay t.

Vuslatcım hoşgeldin öncelikle. Ya kızlar bu ne acele sizleri görünce kendimi takdir ediyorum vallahi :k06: Hem evliliğin çok yeni hem de korunmayı bırakalı çokaz olmuş Bakma çevrene sen kısmet işi bu kimi hakikaten ilk gecede hamile kalıyor kimi senelerce uğraşıyor Bu sitede pekçok örnek var okuyunca hak vereceksin. 1 yıl geçmeden korunmayı bırakmanız üzerinden sorun yapman hiç doğru değil. Kendini boşuna yıpratırsın. İlk 1 yıl denk gelmemesini normal karşılıyor doktorlar. Yani pekçok kişinin yaşadığı şeyler bunlar üzülmene ve canını sıkmana hiiiç gerek yok.

DİLVİN

daha benım 4 ayım var o zaman  :toothy10:
7 aylık evlıyım yaaa
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

vuslat merhaba canım hoşgeldin

yeşim ben memnun oldum

üzme kendini henüz çok erken hemen olmayabilir ayrıca çevredekilere fazla kulak asma herkez bir değildir canım allah kısa zamanda meleğine kavuştursun inş..

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

vuslat

hoşbuldum.. ilginize çok tşk ederim kimseyle paylaşamadığımşeyleri burda paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak çok güzel hele örneklerinizi görünce içim biraz olsun rahatladı gerçekten çok saolun allah herkese anne olmayı nasib eder inş tez ve hayırlı zamanda

[/ur

DİLVİN

VUSLATCIM KENDINDEN BAHSETSENE

BEN ANKARADA YAŞIYORUM

ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM

26 YAŞINDAYIM

EN SEVDİĞİM ARKADAŞIM BURDA YEŞİM  :opucuk:

vuslat

bende bursadayım 23 yaşındayım çalışmıyorum evdeyim.. dışardan üni okuyorum en sevilen arkadaşada geliince okadar sıcak bi ortamki galiba ben burda herkesi şimdiden çok sevdim

[/ur

tılsım

evet vuslatcım kendinden bahsetsene bize biraz

ben yeşim istanbulda oturuyorum

özel bi şirkette muhasebe sorumlusuyum

24 yaşındayımm 21 aylık veliyim

ve tabikiiiii en sevdiğim arkadaşım SELCAN çok iyi anlaşıyoruzz  :opucuk:

inş.. seninlede güzel paylaşımlarımız olur

tılsım

forumumuz çok güzeldir herkes gerçekten birbirine çok yardımcı ve destek olur her konuda sıkıntını üzüntünü paylaşabiliceğin bi sürü arkadaşın olur seninde bi kaç gün içinde

DİLVİN

vuslatcım bak ortam çok güzel burda

kımseye diyemediğimiz, canımızın sıkıldığı konuları rahat rahat konuşabiliyoruz burda

bizde senı sevdık   :opucuk:

tılsım

kesinlikle selcan sana katılıyorum  :opucuk:

her konuyu rahatça konuşabiliyoruz çok güzel bi ortam  :love8:

vuslat

öle valla gerçekten..  bi anneemle paylaşçak oldum tüp bebek olayına girdi  :laughing7: eşimle paylaşçak oldum o benden beter olumsuz düşüncelere kapıldı o yüzden iyki bu siteye denk geldim kendim sorup kendim cevaplamaktan yorulmuştum :)

[/ur

DİLVİN

SEN SOR BİLENLER CVPLSIN

BEN ÖLE YAPIYORUM MESELA  :k06: