HAYATIMIZIN EN GÜZEL SÜRPRİZİ ECE DENİZ'İMİZ....

Başlatan aslio, 11 Temmuz , 2007, 13:48:34

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

maşaAllah ece kızıma, neler de öğrenmiş. :nazar: demek bir tek yağız da yomuş vurma huyu :-\ gelir geçer o da herhalde.. yaa kız çocukları daha bi işveli oluyo, ne çok sevidiryodur şimdi kendini size.bu arada resimleri de harika, çok bilmiş bişey olacak, şimdiden belli :nazar: öpücükler.. :-*

burcu-emir

aslio

Teşekkür ederiz ayşegül ve burcu teyzelerimize :flowers:

duru boncuk

kızın çok tatlı  :nazar: :nazar:nazar değmesin bende görücekmiyim acaba kızımın büyüyüpte oyunlar oynadığını :crybaby2:

aslio

Alıntı yapılan: özgül-duru - 12 Eylül , 2007, 11:45:10
kızın çok tatlı  :nazar: :nazar:nazar değmesin bende görücekmiyim acaba kızımın büyüyüpte oyunlar oynadığını :crybaby2:

tşk ederim canım valla zaman o kadar hızlı geçiyorki oyunlar oynadığınıda görürsün bi bakmışsın anne baba diyor

aslio

Ece bugün beni kelimenin tam anlamıyla :cildir: Saat iki oldu yediği sadece 120 cc mama muzlu süt verdim 10 dakika sonrada iştah şurubunu verdim hepsini kustu çorba yaptım çorbayı döktü :crybaby2: off offf napacağımı şaşırmış durumdayım

duru boncuk

allah yerdım etsin aslıcım benim kızımda bigün mama yetiştiremiyorum bigünde yediremiyorum anlamadım ne olduğunu :crybaby2: :crybaby2:bide kızım iki gündür hapşırıyo acaba neden olabilir bilen varsa tecrübeli annelerden yardım bekliyorum :opucuk: :opucuk:

aslio

Alıntı yapılan: özgül-duru - 12 Eylül , 2007, 15:06:39
allah yerdım etsin aslıcım benim kızımda bigün mama yetiştiremiyorum bigünde yediremiyorum anlamadım ne olduğunu :crybaby2: :crybaby2:bide kızım iki gündür hapşırıyo acaba neden olabilir bilen varsa tecrübeli annelerden yardım bekliyorum :opucuk: :opucuk:

kızın kaç aylık canım küçükken bizde sık sık hapşırırdık ben üşüttüğünü zannederdim hep...

duru boncuk

kızım 3 aylık aslıcım bende üşüttümmü acaba diye korkuyorum 2 gündür elleri ve yüzü soğuk uyanıyo ama gün içinde sıcak ??? ???

aslio

artık havalar soğumaya başladı daha sıkı giyindirmek lazım ben uzun kollu bady çorap yelek giydirmeye başladım umarım üşütmemiştir minik kızın.

duru boncuk

teşekkür ederim bende tulum giydiriyorum burası hala çok şaşırdım ne giydireceğimi terler diyede korkuyorum :( :( :(

semra

masallah cok güzel cikmis  :nazar: :nazar: :nazar:lokum gibi tam yemelik ha :hungry:tabi annesi verirse :k06:birde emzige düsmüs :binkybaby:iyi emmeler kuzuya  :aferin:

aslio

Alıntı yapılan: semra - 13 Eylül , 2007, 18:39:19
masallah cok güzel cikmis  :nazar: :nazar: :nazar:lokum gibi tam yemelik ha :hungry:tabi annesi verirse :k06:birde emzige düsmüs :binkybaby:iyi emmeler kuzuya  :aferin:

Teşekkür ederiz semra teyzesi :k06:

jbdun

yaaaa ece denizimin yeni resimleri gelmiş de gitmiş bileeee :crybaby2: ve ben göremedim :(
sadece bebekli olan kalmış ama kesmedi beni o resim  :)
aslıcım sana zahmet olmazsa diğerlerini tekrar koyar mısın da hemen bakıyım sonra yine sillll :flowers:

kızımızın marifetleri de çoğalmış, maaşallah bakalım daha neler yapıcak :nazar:

duru boncuk

kızlar bu sayfa nasıl resim konuyo ben bir türlü beceremedim :(