HAYATIMIZIN EN GÜZEL SÜRPRİZİ ECE DENİZ'İMİZ....

Başlatan aslio, 11 Temmuz , 2007, 13:48:34

« önceki - sonraki »

duru boncuk

hoşgeldin aslıcım bak ikimizde aynı yerde bayramı geçirmişiz bende dün geldim istanbul bambşka bir şehir ya doyulmuyor valla :( :(

aslio

hoşbulduk özgülcüm sende hoşgeldin evet gerçektende çok güzel bi şehir ama bir o kadarda yaşaması çok zor bi kent...

jbdun

geçmiş bayramınız kutlu olsun aslıcım  :opucuk: ve hoşgeldinizzz  :flowers:
ece deniz nasıl? yeni foto var mı? malum ben öncekileri bi türlü görememiştim  :sad1:

-Butterfly-

aslicimm hosgeldinizzz ama insan  biraz anlatir degilmi istanbulda nereler gittiniz neler yaptiniz. biz gibi hasret kalalarda sizin yasadiklarinizi okuyarak oralara gitmis kadar oluruz...

bende  ece denizin resimlerini gormek istiyorum .... hadi annesi  azicik performans istiyoruz sendennnnn :k06:

:opucuk: :opucuk:

aslio

jbduncum teşekkür ederim canım seninde geçmiş bayramın kutlu olsun. Resim olaylarına gireceğim ama bu aralar biraz yoğunum okumuşsundur işe başladım iki gündür.
Busecim istanbula bu gidişimde fazla bir yere çıkamadım evdeydik kızımla birlikte.. Bir iki alışveriş merkezine gittik o kadar resimleri yakında koyacağım canım...

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

aa aslıdamı yurtdışından uzaklara bizden kocaman öpücüklerrr  :opucuk:  :love9: kalbimiz sizinle

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

aslio

Alıntı yapılan: selin naz - 18 Ekim , 2007, 10:35:27
aa aslıdamı yurtdışından uzaklara bizden kocaman öpücüklerrr  :opucuk:  :love9: kalbimiz sizinle

canım ben yurtdışından değilim Eskişehir'deyim ama öpücüğünüzü kabul ettik....

jbdun

aslıcım yeni işin hayırlı olsun canım, nasıl gidiyor? müsait olduğunda resimleri bekliyorum o zaman ;)
ece deniz nasıl? sen işe gidince huzursuzlanıyor mu?

aslio

jbduncum Ecenin resmini çekmek artık o kadar zor ki... Fotoğraf makinesini elimde görür görmez hemen yanıbaşımda bitiveriyor. Eskiden ne güzel otururdu yerine birde poz verirdi ama şimdi çok zor.
İşime başladım benim için iyi oldu kızıma annanesi baktığı için gözüm arkada kalmıyor zaten birbirlerine çok alışıklar.. Ecede huysuzlanmıyormuş gün içinde..

Doğumgünü telaşımız başladı bizimde. yarın kızımı stüdyoya götürüp resim çektireceğiz tabi uslu durursa... Doğumgünü pastamızın siparişini verdik aile arasında ufak bir kutlama yapmayı düşünüyoruz...

Tebessüm :)

aslıcığım işe başlamışsın, hayırlı olsun canım.. annen ist.da değil miydi senin? :icon_scratch: ben mi yanlış hatırlıyorum acaba? :dontknow:

aslio

ayşegülcüm teşekkürler canım evet doğru hatırlıyorsun annem istanbuldan geldi 8-9 ay kadar idare edecek bizi babamda arada gelecek epeyce fedakarlık yaptılar bizim için...

sevda

jbdun

aslıcım evet ecrin de aynen öyle ama bizimki hem poz veriyo bi yandan da makineyi yakalamaya çalışıyo :love9: :k06:
stüdyo fotoları çekinebildiniz mi bugün? ece deniz durdu mu?

aslio

yanımıza kıyafetlerimizi, ayakkabılarımızı tokalarımızı aldık ama ne mümkün benim cadı çok huysuzdu bugün bi ağlama krizi ki sormayın... Bizde erteledik canım inş önümüzdeki hafta içinde çektireceğiz...

jbdun