SLM

Başlatan yardımcı olun lütfen, 08 Mart , 2009, 17:29:10

« önceki - sonraki »

yardımcı olun lütfen

SLM BENDE SİZLERE KATILMAK İSTİYORUM AŞILAMA YAPTIRDIM SONUÇ HÜSRAN EŞİMDE BENDE ÇOK ÜZÜLDÜK NE YAPABİLİRİM BİRDAHA YAPTIRMAYA CESARETİM YOK BİLMİYORUM HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAK ÇOK KÖTÜ CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

destina

canım bende bu ay yaptım çatlatma iğnesi yarın test yapcam ama hiç umutlu değilim maalesef  gene çok üzüleceğimi iyi biliyorum.bu ay olmazsa başka tedaviye başalyacakmışız doktorum bir daha gerek yok aşıya .daha büyük tedavi olcak neyse hayırlısı olsun bakalım bugün çok dua ettim.Allah duyar sesiimi inşallah.
anne olmak istiyorum

gülay t.

Hoş geldin aramıza. Canım benim üzülme aşılamada hamile kalma ihtimali hemen hemen normal yolla hamile kalmak kadar. Kaç yıllık evlisin?? Çok değilse biraz bekleyip yeniden deneyebilirsin. Korkma ne yapalım bize düşen tedbir alıp sonucu beklemek. Bu sitedeki hemen hemen herkesin bir hikayesi vardır neler yapmışlar okumuşsundur muhakkak. Ama yalnız değilsin hepimiz seni çok iyi anlıyoruz emin ol, ve ümitli ol.

Ada-beste-banu

slm canım bence ümidini kaybetme. daha yolun başındasın. hemen pes etme. kaç yıllık evlisin?
sakın hemen pes etmeyi tercih etme. sen dirençli olacaksın ki herşey daha güzel olsun. her zaman iyiyi düşün canım