bebiş istiyorummmm

Başlatan sena, 07 Temmuz , 2007, 18:21:09

« önceki - sonraki »

nagihan

EVET YELİZ UZUN BİR SÜRE GÖZÜME GÖZÜKME DİYORUM SANA. BANADA FİLİZ GAZ VERİYORDU DEDİM SANA AMA BAK BEN BU ÖRNEĞİ NEDEN VERDİM SEN BUNU BİLİYORSUN.
BİR GÜN BİR BAKMIŞSIN HAMİLESİN. İNANAMAYACAKSIN BİLE. BEN DİYORUM BANA İNAN. BENDE BUNLARI YAŞADIM. BİLİYORSUN

ŞENAY

SİNEMSİİİİİN... :flowers:  :k06:
bu sabah bakıp da yazdıklarını görünce çok sevindimm..
evet artık kendimi rahat bıraktım..
düzensiz olan adetim daha da düzenli oldu son 2 aydır.
sürekli gülüyorum.. :D
kafama takmamaya çalışıyorum.
umarım bir bebişim olur diyorum.dua etmekten  :amin: ve sabırdan başka  şansım yok.. sende ve tüm isteyenlerde umarım en yakın sürede hamiş olurlar  :hieyt: :wave: :wave: :hello:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Şenaycım Allah sana bebeklerin en güzelini verir inşallahh  :amin: Böyle duyunca çok üzülüyorum. Allah çocuk sahibi olmak isteyenlere herkese  nasip etsin canım  :amin: (Ramazan mübarek günlerinde dualarımız hep sizinle...)

ŞENAY

canım :k06: çok teşekkür ederimm...
dualarımız kabul olur inşaalaah....
öpüyorum seni...hepinizi. :opucuk:

emel..

herkese merhaba. bende aranıza yeni katıldım. henüz bi anne adayı değilim. aday adayı bile değilim. :-[ ama bu sitede yazılanları uzun zamandır takip ediyorum ve herkesin birbiriyle yardımlaşması dayanışması beni çok duygulandırdı. açıkçası bende aranıza katılmak istedim. bir gün belki benim de sizin tavsiyelerinize ihtiyacım olur :amin: herkese iyi paylaşımlarrr.. :love9:

Hoşgeldin aramııza Emelcim.,  :flowers:  burda takılmak için illakide anne adayı yada anne olmana gerek yok canım iyiki bulmuşsun siteyi  :k06:

irem eren

emel hoşgeldin canım.nerden katılıyordun.şimdilik bebişin yok ama buralarda takıldıkça çok gaçmez sende istersin bi tane  :flowers: :flowers:

emel..

istanbuldayım ben. aslında bebek istiyorum bende ama henüz erken olduğunu düşünüyorum. daha evleneli 1 yıl tanışalı 2 yıl oldu. istiyorum ama erken diyorum henüz. yinede internette sürekli bebek sitelerinde geziniyorum :-[ ama hiç bir yerde burdaki gibi bir paylaşım görmedim gerçekten.  :love7:

irem eren

burası acayip bi yer emel benimde bibişim yok büyüdüler yani.ama bi takıldım daha bırakamıyorum
sanada iyi paylaşımlar canım :flowers: :flowers:

emel..

aslında daha şimdiden sormak istediğim merak ettiğim bir sürü şey var. şimdilik en önemlisi doktor konusu. sadece birkaç kez doktora gittim şimdiye kadar sıradan muayene ve kontrol için. ilk sefer gittiğim doktorun muayenesi çok uzun sürmüştü. tamam belki detaylı inceliyodu ama sonuçta o tür bi muyayene ne kadar uzun sürerse insanı o kadar sıkıyo. benim öyle oldu en azından. daha sonra gittiğim doktor ise çabucak bitiriverdi ben bişey anlamadan. hem memnun oldum hemde bu kadar çabuk nasıl muyene etti diye soru işareti oluştu kafamda. siz daha tecrübelisiniz. sizce hangisi daha doğru?? :icon_scratch: :icon_scratch:

emel..

niye kimse bana cevap vermiyo amaa :(

ŞENAY

selam arkadaşlar yeni gelen arkadaşlarımmm hoşgeldiiler.. :hello:
umarım herkesin o güzel dilekleri kabul olur....
emelcim hemen surat asma...duruma göre değişir... tabii doktorun tarzına da bağlı. ama tedirgin olacak birşey yok. bence kısa süreli muayene yerine uzun ve detaylı muayene çok daha faydalıdır..
herşey gönlünüzce olsunn... öptüm hepiniziii...
:flowers:

Emelcim atlamışız yoksa niye cevap vermeyelim canım  :flowers:

emel..

teşekkür ederimm.  :hieyt: yine doktora gitmem gerekiyor bu sıralar ve nereye gideceğimi şaşırdım 1 yılda 3 doktora gittim ama hangisine giderim bilmiyorum. tekrar teşekkürler.