28 Nisan , 2024, 06:10:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebiş istiyorummmm

Başlatan sena, 07 Temmuz , 2007, 18:21:09

« önceki - sonraki »

sena

iyiyim canım sen nasılsın?

bende herhangibir değişiklik yok bekliyorum. :dontknow:

1 ay daha kullanacam ilacı sonra tekrar gidip tahlil yaptıracam o zaman karar verecek doktor. ya olur diyecek yada aşılama tüp bebek neyse işte artık takmamaya çalışıyorum boşverdim yani   :-[

hakkımızda hayırlı olan ne ise o olsun rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah  :amin:

öpüyorum canım   :opucuk:

perim

Merhaba arkadaşlar,

Gebelik öncesi araştırma yaparken siteyi görüp bugün kayıt oldum  ;)  9,5 aylık evliyim, eşimle 2,5 yıldır tanışıyoruz. Kasım ayı gibi hamilelik planlarım var.

O kadar çok istenmeyen gebelikler yaşanıyor ki, bu denk getirilmesi mucize olayı nasıl hemen yaşayabiliyorlar anlayamıyorum. 11 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum bu arada. Umarım her şey planladığımız gibi gerçekleşir...

Her şeyin gönlünüzce, istediğiniz gibi olmasını dilerim...

Benim annem ve ben :)

ponçik

SELAM PERİM
İNŞALLAH O KÜÇÜK PERİ SENİNDE HAYALLERİNE KÜÇÜK BİR DEĞNEK DOKUNDURUR  :hello2:

HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SENİNDE  :flowers:

oyküm

MERHABA ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM VE BENDE BEBİŞ İSTİYORUM. 1 YILLIK EVLİYİM VE ARTIK BEBEK İSTİYORUZ. DOKTOR KONTROLÜNDEYİM VE BU HAFTA BENİM İÇİN ÖNEMLİ BİR HAFTA HAMİLE KALMA DURUMUM YÜKSEKMİŞ İNŞAALLAH ALLAH SİZİNDE BENİMDE DUALARIMIZI KABUL EDER
Sen benim içimde beslediğim umutsun

sude

merhaba canım hosgeldın aramıza.ınsallah kalırsın guzelım bız yıllarca ugrasıyoruz ınsallah sız bızım cektıkleırmızı yasadıklarımızı yasamazsınız hemenceceık kalırsınız ınsallah.allah gonlunuze gore versın ınsallah.allah yardımcın olsun.gelısmelerden haberdar et bızı oldumu ınsallah mujdelı haberı verırsın bızlere :flowers:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

oyküm

İNŞAALLAH SUDE ALLAH SİZEDE EN KISA ZAMANDA UMARIM NASİP EDER. BEN HEP ŞUNUN İÇİN DUA EDİYORUM ALLAH HİÇ BİR ANNE ADAYININ KOLLARINI BOŞ BIRAKMASIN

sude

amincanım cok tesekkur ederım allah razı olsun ınsalllah sende kalırsın hemen.bende senın gıbı sadece kendıme etmem herekse ederım allahım kısmenın kucagını boş bırakma bızı evlatsızlıkla sınama ısteyen herekse evlat ver allahım dıye dua ederım.allahım cumlenın duasını kabul etsın ınsallah

oyküm

AMİN BENİMDE DUALARIM BÖYLEDİR  HEPİNİZİN TÜM BİLGİLERİNDEN FAYDALANMAK İSİTYORUM. BEBİŞ İSTİYORUM VE ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM. YAZILARI OKUDUM AKLINIZA GETİRMEYİN DİYE YAZILMIŞ AMA İNANIN ELİMDE OLMUYO SÜREKLİ AKLINIZIN BİR YERLERİNDE İNANILMAZ YUMURTALIKLARIM AĞRIYOR DOKTORA GİTTİĞİMDE YUMURTALARIM CATLAMAYA BAŞLAMIŞ DOĞAL İLİŞKİ SUNDU AMA BİR YAZIDA GÜN AŞIRI OLMASI EN DOĞRUSU DİYE DOKTORUM BANA BU ŞEKİLDE SÖYLEMEDİ OFFF YAA NE ZORMUŞ BUNLAR

sude

yok guzelım sen gunasırı yap ama kendını sartlandırma bugun yapmamız lazım haa dıye.olayın akısına bırak kendınızı ama ılla yapmamız lazım dıye ısrarcı olma.anladı.cok zor guzelım sen daha basındasın bu olayın.sabret pes etme sabırlı ol.ve bolbol dua et.aklına gelen her duayı oku.zafer bızım olucak merak etme bız kazanıcaz. :basardim: :basardim: :basardim:

oyküm

günaydın sude

sana birşey sormak isityorum yardımcı olabilirsen tabi şimdi benim bu yumurtalıklarım catladı ve doktor doğal ilişki önerdi ya biliyorum ben sabredemicem bunun için kan testi yaptırmak istiyorum ama ne kadar beklemem gerekir. Kan testinde ne zaman belli olur sonuç bununla ilgili bilgin varsa bana yardımcı olabilirmisin  :y25:

sude

canım ben anlamadım sımdı doktor sana yumurtayı catlatmak ıcın ıgne verdı onu kullanmdın sonra normal ılıskı onerdı yanı asılama yapmadı degılmı?ee kac gun gectı ıgneyı yaptıralı ve adetın gectımı yada kac gun var adetıne.guzelım adetının gecmesı lazım 3 5 gun sonra varsa ıdrar testındede cıkıyor zaten.ama kan testı kesın cıkıyor tabıkı mesela sabah verırsen kanı ogleden sonra alabılrısın hastaneye gore degısır bu kıımı ogun verıyor kımı ertesı gun.bence sabret dıcem ama sabredemıyormussun.ınsallah olumludur ınsallah hamıssındır. :amin: :amin: :amin: :amin:

oyküm

Sudecim doktor bana yumurtalıklarımın büyümesi için klomen vermişti. Onları kullandım kontrole çağardığında 14 mm olmuş beklicez dedi 18 ulaşması lazım salı günü akşam çağardı eğer ulaşırsa çatlatma iğnesi vurucaz dedi ama benim yumurtalar akşamı beklemeden kendiliğinde çatladı yani iğneye gerek kalmadı. Aşılama için daha cok erkenmiş zaten. şimdi benimkiler catlatı  :hello2: doğal ilişki önerdi geçen ay 15. de hastalanmıştım eylül ün 15. ne kadar beklemek beni bunaltır onun için diyom kan testi 15 - 20 günde belli olurmu diye sordum.

biliyorum cok sabırızımmmmmmmmm  :suclu:

sude

aa yok guzelım hayır bellı olmaz daha ama sende fazla sabırsızsın canım dur kız daha nekadar olmus :laughing7: :laughing7: bekle bıraz cıkmaz kı zaten yapsanda.bosuna yaparsın sonra negatıf cıkar uzulursun canını sıkarsın cunku daha cok erken bellı degıl daha yenı yenı tutunuyordur o.ınsallah tabıkı.onun ıcın cok erken daha canım valla bosuna yapma bak.bende cok yaptım ama kendımı uzdum sadece.kız unutmaya calıs tatıle gıt gezmeler gıt nebılıyım elısı yap evişi yap yemek hazırla hergun pasta borek yap.kendını oyala yanı anlatabıldımmı.ben anlatıyom ama sen anlamak ıstemıyon sonra uzuluyon bende uzuluyom  :dontknow:
kendıne ıyı bak canım gorusuruz gene. :opucuk:uzme canını kafana tokadan baska bısey takma oldumu :laughing7:

oyküm

tımam sude söz yapmıcam beklicem ve sabırlı olucam ilk test yaptığımdada sana haber vericemmmm ama gör bak azımle beklicemmmmmmmm  :occasion5:  :aferin: uslu kız olcammmm  :-[

sude

aferım sana  :flowers: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:tamam canım soyle beklıyorum senden o guzel haberı.op canım kendıne ıyı bak.