27 Nisan , 2024, 10:54:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebiş istiyorummmm

Başlatan sena, 07 Temmuz , 2007, 18:21:09

« önceki - sonraki »

emel..

kendi yöntemlerin derken neyi kastediyorsun.
hiç bir yöntem %100 güvenli değilki. hepsi risk.
kesinlikle bebek dşünmeyen biri için hap en güvenlisi ama onun da dediğin gibi yan etkileri var. yani hiç bi yöntem mükemmel değil malesef. :dontknow:

duru boncuk

emelcim tabiki hiç bir yöntem %100 değil yarım rahmi olup,bağlattırıp ve spiralle hamile kalan arkadaşlarım var her şeyde %1 de olsa risk var ama dediğim gibi çocuk istemeyen biri için bence en uydunu spiral ilçların yan etkisi çok çünkü
benim yöntemim dediğim bazen eşim korundu bazen ben yani içeri gitmeyecek yollar :k06: anlamışsındır umarım

sena

selam arkadaşlar  :hello:  :hello2:

uzun süredir aranıza katılamıyordum

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldinizz  :flowers:

herkezin sorunu duası aşağı yukarı aynı.   :icon_thumright:

Rabbim herkesin duasını kabul etsin  :amin:  :amin:

sevda

:amin: canım  :amin: allah herkesin gönlüne göre versin....

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

senacım inşallah en yakın zaman da anne olursun bütün dularım seninle..
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubito

slm arkadaslar

nihalim hayırlısı canım ya bekliyoz hala tutturamadık tohumu  :k06:

özgülcüm hastalandım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :crybaby2:

yok bebiş fln calısmalara tam gaz devam nasip kısmet inşallah doktorluk bi durum olmadan dogal yollarla gelir allaha sükür eşimdede bendede bi sorun yok ama işte

bekliyooz hapın etkisi sanırım  :sad1:

duru boncuk

tubacım sabırlı olup kendini asla sıkmıcaksın canım hayırlısı bu ay olmaz bidahaki ay olur sen rahat ol :opucuk:

sevda

Sabredin bitanem stresle olmuyor malesef...

tubito

düsünmiyim diyom olmuyoo bi ise fln dalip unutuyorum birini görüpte yokmu bebis daha diyince hersey bitiyo    :sad1:

bakalim hayirlisi :amin:

emel..

ay şu "yok mu bebiş" çiler insanı nasıl sinir ediyor dimi?
olan var olmayan var isteyen var istemeyen var. kime ne.
biz onlara her ölüm haberinde ee sende yokmu bi hastalık ne zaman ölcen diyo muyuz :cildir:
dimi ama :honk:

sevda

Siz bana gönderin onlarıda ben bir cevap vereyim onlara.... :caca:

tubito

valla emelcim cok dogru bi laf ettin he
sahiden bi ölüm olunca sizde ne zaman var desek varya ortalik ayaga kalkar bu nasil soru
böyle soru mu olur denir tabikide

ama diger türlü olunca bisey yok cocugu olmuyomus yok kadındanmis yok erkekdenmis yazıkk fln denir

hiç düsünülmez o insanların kendine göre düsüncesi vardır diye zaten uzuluyolar bide biz üstüne soruyoz demezler hiç  :cildir: :cussing: :caca:

emel..

valla bu tür insanlara şak diye cevabı yapıştırmaktan yanayım ben. ne bi daha sorabilirler nede canını sıkabilirler. sonuçta çok rahat stressiz olmak gerekirken boşuna stres yaratıyorlar ve bu da daha kötü etkiliyo. buna kimin hakkı var ki. ayrıca belkide istemiyosun. ben henüz düşünmüyorum mesela ama kimseye bunu açıklamak zorunda değilim ki. yani arkadaşlar kırmak istemediklerinize uygun bi dille diğerlerine ise gayet uygunsuz bi dille ağızlarının payını verin bence. siz stres olacağınıza onların kendilerini yesin ;D :laughing7:

aysel

emelcim ne kadar doğru söyledin bir tanem bu tip insanlara aynen bu şekilde  :director: sananeeeeeeee yaaaaaaaaaa demek lazım 
Kızlar ne kadar dik durursanız diğerleri(anladınız işte) okadar iki büklüm olur   :ehi:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sena

Arkadaşlaaaaaarrrrrrrrrr

Sonunda başardım allahın izniyle hamileyimmmmm  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Bende anne oluyorummmm  :occasion5:  :occasion14:  :hello2:  :hieyt:

Çooookkk mutluyummmmmmm  :cildir:  :cildir:  :cildir:

:basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim: