be parasına sonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Başlatan utku sahan, 04 Temmuz , 2007, 22:15:25

« önceki - sonraki »

utku sahan

yuzyılın ıcadı :ehi:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

utku sahan

hanımlar resmın uzerıne tıklarsanız daha net gorursunuz

estim

ben bunu televizyonda görmüştüm. çok eskiden beri köylerde uygulanıyordu. yalnız biraz değişik. anlatayım; beşiğin bebeğin ppoposunun geldiği yerde delik açılıyor. saksı gibi birşey oraya yerleştiriliyor ve içine kor koyuyorlar(bebek sıcak dursun diye) bebeğin poposunu oraya denk getiriyolar, boru yerinede kız ve erkek bebekler için ayrı yarı yapılmış tahtadan ters L şeklinde içi oyulmuş bi aparat koyuyorlar. burdan çişini yapıyor. kakayıda  zaten popo o kısma geldiği için sorun olmuyor. dönmemesi ve aparatın oynamaması içinde sarıp sarmalıyorlar, diye göstermişlerdi. bez  parası yok böylece:muzz: gerçi o zamanlar pazenden kesilmiş bezler kullanılıyordu.

ღ°cerenay.♥.

şaka bi yana içim acıdı, ayakları morarmış gibi  :sad1:

adalet

ben gercek olduguna inanmiyorum komik olsun diye belkide yapmislar eyer gercekse cok uzuldum :crybaby2:

sibell&gökhan

işallah gerçek değildir ya.aklıma kendi çocuğumu getirdim tüylerim diken diken oldu bu çok çirkin bişey ya söyliyecek söz bulamıyorummmm tek kelimeyle allah akılfikir versin  :amin:

ponçik

06 Temmuz , 2007, 11:59:24 #6 Son düzenlenme: 06 Temmuz , 2007, 12:02:15 Gonca
ahhhh yavruuum nasılda sıkı sıkı bağlamışlar  :(
sen ana karnında serbestçe kol bacak salla
ondan sonra seni o serbestlikten alıp hapsetsinler  :cussing:
vaaah garibim  :y25:
iyiki oralarda yaşamıyorum, büyüklere laf da dinletemezdik  :suclu:

borisim

vallahi ne kadar komiklik icin olsada yazik yavrucak hic de rahat görünmüyor yani allah kurtarsin :caca:

mia

office

yalnız ondan ziyade ben bebeğin tepesindeki püsküllere takıldım çok yakın bebeğe yazık çocuğun gözlerine bişi olmasa bari :-\
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

ARMAĞAN

İLK GÖRÜŞTE KOMİK AMA KÖY YERİNDE HANGİ ANA ÇALIŞMAKTAN BEBELERİYLE İLGİLENEBİLİYOKİ. SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA MİSALİ. BÖLE ÇOCUKLARADA YANİ ALLAH NAZARDAN SAKLASIN HİÇBİŞEY OLMUYO. BİZ O KADAR ÜSTÜNE DÜŞÜYORUZ. PRİMALARLA BAĞLIYORUZ DA NE OLUYO. HEP HASTALAR HEP HASTALAR.

Almiş'inAnniş'i

valla ben almişi şu halde düşündüm de  :toothy10: valla dünyayı ayağa kaldırır ben onu öyle bağlasam bütün komşular yalvarır "noooollllluuuuuuuuurrrrrrrrrr çöz" diye  :ehi:

irem eren

eskiden bazı yerlerde yapıyorlarmış bunu duymuştum.gerçekten çok üzücü :crybaby2: